Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (255. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
278.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ragnar gidici zaten ama Çinli ablamız sayesinde ayık gidemeyecek herhalde Fakat Kahin'in o sözlerinden sonra nasıl gidecek, onu bilemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be All My Sins Remembered -- 27 Mart 2016; 14:46:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kahinin bahsettiği kör adam kendisi olabilir. Floki kahini azad eder gözlerini açar sonrada Ragnar Odin'e kavuşur :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu dizi neden diğer diziler kadar rağbet görmüyor şu fırumda sinirlerim bozuluyor yav

• quote:

Orijinalden alıntı: scorp17

aynen teşekkürler. dizide şimdi kattegatta kalan çocuklardan biri mi?

Evet onlardan biri. Eşlerlerden olma 4 çocuğu internet üzerinden araştırırsanız sanırım en zekisi ıvar olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quintus Lentulus Batiatus

Şu dizi neden diğer diziler kadar rağbet görmüyor şu fırumda sinirlerim bozuluyor yav

Katılıyorum.

• nereden geldi çinli, neyse Paris yi,ne yanar diye umuyorum, 2 tane kule ve zincirle olacak savunma değil o, geçen sefer yabancıydılar ama bu kez şehride surlarıoda savunmayıda gayet iyi biliyor sarı reyiz ragnar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Game of thrones'un yarı bütçesiyle game of thrones'dan çok daha iyi dizi çekiyorlar. Eninde sonunda bu dizinin bitecek olması çok üzücü. İnşallah ivar'ın hayatına kadar gider dizi.

• Ulan yemin ederim gözlerim doldu Ragnar'ın gemideki flashback sahnesinde. Hele Lagertha yaklaşınca yüreğim ağzıma geldi ya o ne güzelliktir be melek gibi kadın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dhiozy

Ulan yemin ederim gözlerim doldu Ragnar'ın gemideki flashback sahnesinde. Hele Lagertha yaklaşınca yüreğim ağzıma geldi ya o ne güzelliktir be melek gibi kadın.

Aynen hocam, dizi bittikten sonra en az 7 sefer o sahneyi tekrar izledim. Youtube a düşse de tekrar tekrar izlesek.
  • Beyler bu dizi acayip şekilde bağımlılık oluşturdu bende 4 günde bitirdim bütün bölümleri. Öyle bir bağımlılık ki rüyamda viking savaşçısıydım, viking tarihini araştırmaya başladım ufaktan Bu zamana kadar neden izlememişim bilmiyorum. 4 gün tam zamanlı izleyince şimdi bir boşluk oluştu. Buna benzer bir dizi önerebilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mic -- 28 Mart 2016; 4:00:55 >

• Sakallar ne ara bu kadar uzadı :D Kim bilir kaçıncı bölümü çekiyorlar.

Vikings (2013 - 2020)

Vikings (2013 - 2020)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi botaj -- 28 Mart 2016; 4:06:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mic

Beyler bu dizi acayip şekilde bağımlılık oluşturdu bende 4 günde bitirdim bütün bölümleri. Öyle bir bağımlılık ki rüyamda viking savaşçısıydım, viking tarihini araştırmaya başladım ufaktan Bu zamana kadar neden izlememişim bilmiyorum. 4 gün tam zamanlı izleyince şimdi bir boşluk oluştu. Buna benzer bir dizi önerebilir misiniz?

Game of Thrones.

• Güzel bölümdü önümüzde ki bölümler savaşa doyucaz gibi hain rollo sonda bıyık altından gülüyordu

• Paris'e giderken çalan müzik bu muydu? Ekşi'de birisi paylaşmış, ben de çok benzettim.

https://youtu.be/nTCTALWj08w

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be All My Sins Remembered -- 28 Mart 2016; 18:35:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quintus Lentulus Batiatus

Şu dizi neden diğer diziler kadar rağbet görmüyor şu fırumda sinirlerim bozuluyor yav

Bu ve Black Sails hocam.Gerekli ilgiyi nedense görmüyorlar.Black Sails'de gerçekten mükemmel.Ha bir de Banshee var.
  • Yanlış konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elwingtr -- 28 Mart 2016; 19:06:06 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elwingtr

Yanlış konu

• quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

Paris'e giderken çalan müzik bu muydu? Ekşi'de birisi paylaşmış, ben de çok benzettim.

https://youtu.be/nTCTALWj08w

Bu değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragnar

quote:

Orijinalden alıntı: Dhiozy

Ulan yemin ederim gözlerim doldu Ragnar'ın gemideki flashback sahnesinde. Hele Lagertha yaklaşınca yüreğim ağzıma geldi ya o ne güzelliktir be melek gibi kadın.

Aynen hocam, dizi bittikten sonra en az 7 sefer o sahneyi tekrar izledim. Youtube a düşse de tekrar tekrar izlesek.

Hocam bulursan banada haber ver.

• 
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.