Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (251. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
279.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizi çok yavaş ilerliyor.

Vikings: Season 4 Episode 6 Official Preview:

• tlc nin internet sitesindeki versiyonu sansürsüzmüş torrentteki history tv yayınından alınanda olmayan görüntüler var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusei -- 18 Mart 2016; 22:20:23 >
  • yusei kullanıcısına yanıt
    Hocam ben şimdi tvden izledim. Ne gibi bir fark var acaba?
  • Sezon 10 bölüm olsun adam gibi olsun.

Bu nedir arkadaş Paris'e ha gittiler ha gidecekler. İngiltere'de kimin eli kimin dötünde belli değil. Lagertha tarafında da türk dizilerini anımsatan entrikalar... Ragnar köle kızla gezip duruyor. Hepsini uzun uzun izliyoruz. Hala izlettiriyor olsa da eski sezonlara göre kalitede ciddi düşüş var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Isengardlı -- 19 Mart 2016; 19:39:00 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• bahsettigim sey tv versiyonunda yoktur dedigim gibi amerikan tv versiyonunda dahi yok :) cinli kadinin göğsu gozukuyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tehoooo çok yavaş gidiyoruz be hocam

Lagertha 2. kez kocasını öldürüp tahta geçiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şehitkamil -- 19 Mart 2016; 0:05:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

quote:

Orijinalden alıntı: Ragnar

quote:

Orijinalden alıntı: Ragnar

Athelstanla ilgili

Athelstanın Ragnar ve Ebcert'e göründüğü sahnedeki müziği bulabilen var mı?

Kimsenin dizinin müzikleriyle ilgili bi merakı yok galiba.

Wardruna nın müziğidir diye düşünüyorum ama tam emin değilim tam olarak. Kısa olduğu için bulamadım bende.

Bende öyle düşünerek arama yaptım fakat bulamadım. Wardrunanın dahi olsa youtube da şimdilik yok malesef.

• Dizi yavaşladı evet, Wessex çok anlamsız neden görüyoruz o sahneleri acaba bizene onların iç işlerinden. Ragnar intikam almaya giderse izlerdik. Paris saldırısı da yeni gelen elemanlar yüzünden gecikti ama güzel olacak bence. Lagertha ve Ivar şaşırttı bu bölüm

mid-season teaser çok fena

• 4x5

Son sahne hariç tırt bir bölümdü. Lagertha'yı unutmuşken dizinin önemli bir parçası olduğunu tekrar hatırlattı. Senin o family business diyişini var ya..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 19 Mart 2016; 1:27:26 >
  • Vikings'i bize sevdiren şey hikayenin hızlı akmasıydı.

-Paris'e mi akın ediyoruz hocam?
    -Evet hocam
    -Hadi o zaman

Hoop 1 bölüm sonra Paris'teydik mesela. Dizinin 20 bölüm olması çok yavaşlattı yalan yok. Hala izlettiriyor ama böyle 20 bölüm olacağına 10 bölüm olmasını yeğlerim ben. 10 bölümün 9'u dolu dolu geçiyordu çünkü. Boş bölüm izlemek istesesem zaten gidip GOT izlerim yani
  • Ragnar'ın bu bölüm rolu = Brazzers kel adam
  • fet.ş bölümü izledik
    ragnar çinliye fena kaptırdı,lagerta sen napıyosun böyle derken bıçağı geçirdi bjon da gelip dier iti öldürecek sonraki bölümde muhtemelen
    evet katılıyorum diziyi uzattıkları için bölümler çok sıkıcı geçiyor ama bir sonraki bölümde savaş başlıcakdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DHBSC55 -- 19 Mart 2016; 3:05:45 >

• bence dizinin yavaş akması daha iyi , tamam hızlıyken zevkliydi filan ama her şey çok oldu bittiye geliyodu özellikle ilk sezon tek sezon olarak planlandığı için çok hızlıydı mesela
  • Dizi yavaş ilerliyor gerçekten önceki bölümlere göre daha yavaş bir bölümdü.

Bu arada kesinlikle katılıyorum özellikle ilk sezon bu manada mükemmeldi ama dizi tutunca ister istemez bir yavaşlama oldu umarım uzun sürmez.
  • Bu sezon yavaş ilerledi ama önümüzdeki bölüm artık bir şeyler olacak.Yalnız önceki sezon kadar aksiyon beklemeyelim

• Yeni gelen kralın kardeşiy ve diğer elemanların makyajları çok iyi yav. İnsanı dövme yapmaya teşvik ediyolar resmen.

Lagertha, ne diyerekten öldürdü Kalf'ı anlayamadım. Tek başına olmak için mi yoksa ihanet ettiğini anladığını için mi bilemedim.

Ivar'a diyecek söz yok.Babası Ragnar, Amcası Rollo, Abisi Bjorn, Anası imgeler görüyor. Pekde hor görmemek lazım :)

Şu diziyi starz çekecekti ki vay efendim vay :D
  • Bu sezon 20 bölüm olacağı için hikayeyi biraz yavaş ilerletiyorlar izlenimine kapıldım. Gene de şuan kötü gitmiyor dizi, Bjorn sahneleri oldukça sağlamdı. Ragnar iyice sapıttı Athelstan'dan sonra bakalım neler olacak.
  • Sıkıntı yavaş olması değil durgun olması,

İlk sezondu galiba Ragnar İngiltere'ye gideceğiz diyordu Floki gemi yapıyordu, biniyor varıyor yağmalıyor geri geliyorlardı aynı bölüm

Bir ortasını bulamadılar.

Ragnar'da iş yok artık kendi diyor zaten eskisi kadar savaş isteği yok Çinli karıda adamı keş yaptı zaten İvar ufacık çocuğu öldürdü bu çocuğun ailesi yokmu olay öyle kapanacakmı yani?

• Arkadaşlar bu altyazı.org taki TV-RIP ney? Çevirileri pek iyi bulmadım acaba güzel çeviri var mıdır başka bir yerde?
  • Yavaşlık falan çok önemli değil, sindire sindire izliyorum fakat

Ragnar'ın bu kadar geri plana atılmasını görmek cidden canımı sıkıyor. Evet, bu sezon muhtemelen öldürülecek de bu kadar da itelemeyin adamı be arkadaş. Ragnar bu üç sezondur adamı ilah yaptınız bu sezon köşeye çektiniz. Tabii bu bi varsayım umarım ters köşelik bi durum söz konusu olur çünkü Ragnar'ın bu kadar köşesine çekilmesini başka türlü anlamlandıramıyorum. Ara sıra küçük oğlunun etrafı süzmesi ve daha önce Ragnar'ın, senin de gözünden hiç bir şey kaçmıyor demesi de, o taraftan bi şeyler olacağının sinyali belkide. Ayrıca şu Lagertha'yı alsın da ömrünün son dönemlerinde bir kez daha aşk yaşasın ulan şu adam

• 
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.