Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (250. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
279.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BangFish

yav beyler bu dizide dil sıkıntısı yok mu ya herkes ingilizce konuşuyor fakat rollo pariste dil sıkıntısı çekiyor e bu adam vikinglerleyken çatır çatır ingilizce konuşuyordu e parislilerde ingilizce konuşuyorlardı ne oluyor ya 1 bölümde rollo çıkıyo diyor ben sizin dilinizi öğrendim diye zaten konuşuyordu o dili ne oluyor açıklasın biri

Nasıl anlatılır'ki şimdi bu anlatımı düzgün olan biri anlatsın

Çalışma güzel olmuş dostum devamını beklerim

• quote:

yav beyler bu dizide dil sıkıntısı yok mu ya herkes ingilizce konuşuyor fakat rollo pariste dil sıkıntısı çekiyor e bu adam vikinglerleyken çatır çatır ingilizce konuşuyordu e parislilerde ingilizce konuşuyorlardı ne oluyor ya 1 bölümde rollo çıkıyo diyor ben sizin dilinizi öğrendim diye zaten konuşuyordu o dili ne oluyor açıklasın biri

Aslında vikingler ingilizce konuşmuyor. Ama normal konuşup ingilizce altyazı yapamayacakları için öyle yapıyorlar. Ki Paris'tekiler de farklı bir dil konuşuyor. Aralarında konuşurken hem vikingler hem fransızlar ingilizce değil aslında kendi dillerinde konuşuyor ama başta dediğim gibi yapmayacakları için ingilizce oluyor. Ama aralarında değil de birbirleriyle konuştuklarında bu dil farkı ortaya çıkıyor. Umarım anlatabilmişimdir.

• Beşinci sezon onayını aldı Ayrıca Jonathan Rhys Meyers kadroyakatıldı.
  • 5.sezon da 20 bölüm olacakmış. Çok bölüm olması kaliteyi etkilemez inşallah 10 bölüm olsun öz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

Beşinci sezon onayını aldı Ayrıca Jonathan Rhys Meyers kadroyakatıldı.

OOOO Tudors yakışır dizimize
  • 5.Sezon onayı güzel de 10bölümlük diziyi birden 20ye çıkartıp 2 sezon da 40 bölüm vereceklerine göre 5. sezon son olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Myronides

GOT = BALON

Game of Thrones gelmiş geçmiş en iyi prodüksiyon dizisidir. Adamlar 3-4 yönetmenle 3-4 ülkede çekim yapıyor kalkmış balon diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 18 Mart 2016; 2:27:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragnar

Athelstanla ilgili

Athelstanın Ragnar ve Ebcert'e göründüğü sahnedeki müziği bulabilen var mı?

Kimsenin dizinin müzikleriyle ilgili bi merakı yok galiba.
  • Star Wars'un dizi versiyonu isterse uzayda çekim yapsınlar. Tamam iyi dizi bende izliyorum da tamamen popüler kültürün şişirmesi. Senede 10 bölüm 2 tanesi adam gibi gerisi fasa fiso. Got'ta ki bütçe başka dizilerde olsa neler görürüz neler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Athelstanla ilgili

Athelstanın Ragnar ve Ebcert'e göründüğü sahnedeki müziği bulabilen var mı?

Kimsenin dizinin müzikleriyle ilgili bi merakı yok galiba.

Wardruna nın müziğidir diye düşünüyorum ama tam emin değilim tam olarak. Kısa olduğu için bulamadım bende.
  • teşekkürler brocum :)
  • 20ye mi cıkmıs bölüm sayısı? Bu sezondan itibaren mi önümüzdeki sezondan itibaren mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ron Swanson

quote:

Aslında vikingler ingilizce konuşmuyor. Ama normal konuşup ingilizce altyazı yapamayacakları için öyle yapıyorlar. Ki Paris'tekiler de farklı bir dil konuşuyor. Aralarında konuşurken hem vikingler hem fransızlar ingilizce değil aslında kendi dillerinde konuşuyor ama başta dediğim gibi yapmayacakları için ingilizce oluyor. Ama aralarında değil de birbirleriyle konuştuklarında bu dil farkı ortaya çıkıyor. Umarım anlatabilmişimdir.

hocam saol anladım da gerçekten aşırı derecede saçma bir şey ya yani dışarıdan bakınca çok komik duruyor

• Dizinin bu bölümde iyiydi. Björn her bölüm daha da sevdiriyor kendini. Reyiz

Dizi 5. sezonu da almış sevindim. Sezonun 20 bölüm olması diziyi daha durağan hale getirdi ama hala efsane ve sıkmadan izletiyor.
    Bu şekilde devam ettiği sürece kaç sezon olursa olsun izletir her türlü

Bu arada Lagertha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orangeblu -- 18 Mart 2016; 11:35:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sezonun bölümlerinin uzaması diziyi inanılmaz derecede yavaşlattı.

• Kalf'in mekanı patlatsa keşke Bjorn.Lagertha öğrenmesin zaten.
    Bu arada 4 bölüm oldu pek birşey olmadı gibi dizide dediğiniz gibi bölüm sayısıyla alakalı olsa gerek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ragnarın direk ve kızla olan fantazisinden sonra son sahne ilaç gibi geldi

aboo yalnız haftaya eğlence var ya la

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shovel Knight -- 18 Mart 2016; 14:44:28 >
  • 4X5

Çok çok ağır ilerliyor ya. Yine de daha fazla izleyeceksek değer diye düşünüyorum ama 5.sezon 20 bölüm kararı değiştirilip 10-13 bölüme çekilirse hayır demem.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Vikings (2013 - 2020)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 18 Mart 2016; 15:27:02 >

• Dizinin altyazılı bölümleri sitelerde var ancak altyazı sitelerinde yok elinde altyazı olan var mı ? 1080p izlemek istediğimden sitelerden izlemek istemiyorum

• sıkıcı,sıkıcı,sıkıcı, sıkıcı daha sonra bir anda şok(ivar küçük yaşta öldürmeye başladı iyi geçirdi ama kimin çocuğuysa b*k yoluna gitti,yazık oldu) sıkıcı,sıkıcı ve bir şok daha (ah lagerta ah her bölüm cazibesi artıyor valla)
    Genel olarak ilk defa bir bölümde sıkıldım eskiden en çok ragnarı görmek istiyorken şimdi bjorn u lagertha yı ve rollo yu görmek istiyorum ragnarın fantazileri sıktı.ragnar birazdaha alavera dalavera çevirse güzel olacak inşallah güzel bağlarlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.