Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (249. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
279.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dorduncu

Evet o yüzden kıyaslanamaz saçma sapan diziler izlemeyin

Adam gelmiş, ergen dizisiyle ile Vikings'i kıyaslabiliyor, üstüne Vikings'i dizi konusunda gömüyor.

Muhtemelen Arrow Flash falan da izliyorsundur sen, tutmayalım seni burada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Isengardlı -- 14 Mart 2016; 14:19:02 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onları izlemiyorum birader izlediklerim sayılı kaliteli diziler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Türk dizisi gibi "o ölürse film biter" mantığı bu filmde hakim 1 sezon izledim ama hep aynı şeyler bir GOT etmez kıyaslanamaz bile

Napsın tarihi mi değiştirsin adamlar,sen git GoT u izlemeye devam et her bölüm birileri ölür sevinirsin

• quote:

Türk dizisi gibi "o ölürse film biter" mantığı bu filmde hakim 1 sezon izledim ama hep aynı şeyler bir GOT etmez kıyaslanamaz bile

Aynen kaarşim GoT da her bölüm biri ölüyor çok eylenceli,hatta göbekli amca sağolsun kitaptan bağımsız ayrıyetten de öldürüyor birilerini kalite tavan yapıyor Bu ezikler de gitsin tarih dizisi izlesin belgesel gibi sıkıcı sıkıcı allahım yha

• Kahinin yüzyıllardır beklediği şey muhtemelen ölümü ve yerini alacak birisi. Bu da Floki büyük ihtimalle. Elini yalamasından da anlaşıldı.
    Niyetleri çok açık belli ediyorlar,Harald ile Aslaug'un geçmişi var.

• 4x4

Rollo'nun fransızcayı çok kısa sürede öğrenmesi ve Gisla'nın yelkenleri hemen indirmesi saçma geldi. Ragnar'ın son sahnede Torvi'yi gördükten sonra tepkisi Ragnar güzel kafa yaptı bu bölümde adam yılanı yuttu

• Bonzai nin Vikinglere kadar bir geçmişi olduğunu öğrendik

Bjorn un olayı fenaydı beyler.
    Neden öldürmedi diyenler var ama öldürmekten beter etti bence elendur'u.
    Karını yanından alıyorum yiyorsa gel al!

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

senin gibi dizi duayenleri olmasa ne yapacağız ya, saol valla bıraktım diziyi

Senin dizi konularındaki cevapların beni öldürüyor be adam
  • dorduncu kullanıcısına yanıt
    GOT = BALON

• Yeterince dolu bulmadığı için eskisi kadar beğenmeyenler olmuş. Doğrudur dizi eski ''Dolu''luğunu taşımıyor ve bunun muhtemel sebebi sezonun 20 bölüm olması. Ancak her ne kadar dizi genleştirilip 10-13 bölüm iken 20 bölüme yayıltılsa da bence bu gayet profesyonelce yapılmış. Diziyi izlerken tek bir saniye dahi sıkılmıyorum. Bu da muhtemelen zevkler ve renklerle alakadır pek tabi. Hatta ben her ne kadar bunun sonucu olarak dizinin doluluğu azaltılsa da dizinin 20 bölüm olmasından memnunum. Şahsen TEK bir an bile GRAM sıkılmadığım için bu denli kaliteli biçimde uzattıkları sürece dizinin uzatılmasına bırak razı olmayı isterim bile. Aynen öyle yapsınlar. Şu ana kadar ki bütün bölümler bittiğinde tadı damağımda kaldı. Şu anda yayınlanan diziler içerisinde sabırsızlıkla yeni bölümü beklediğim tek dizi bu dizi.

Bu arada her ne kadar asla zevkleri ve renkleri tartışmayacak0 da olsam kendi fikrimi belirtmek istiyorum. Got Vikings'in eline su dökemez bence. Her iki diziyi de izliyorum. Vikingse izlerken kesinlikle çok daha harika adapte oluyorum. Beni hipnoz ediyor. Üstelik hepimiz bütçeleri arasındaki farkı biliyoruz.

Ayrıca bir de sezon sonu hakkında görüşümü söylemek istiyorum. MALESEF Ragnar'ın sezon sonu öleceğini düşünüyorum. Dizinin 20 bölüm yapılması, ayrıca Ragnar'ın diziden ayrılmak istediğini hissetmem, dizide sürekli Ragnar'ın öleceğine dair izlenimler verilmesi, ayrıca diziyi daha uzun soluklu yapıp olayı Bjorn'e devretmek için dizide Bjorn'ü şu sıralar çok önlere çıkardıklarını düşünmem böyle düşünmeme sebep oluyor. Umarım ölmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 16 Mart 2016; 1:49:00 >

• 4. sezon nasıl gidiyor? başlamaya değer mi?
  • Ya he he

• Bölüm sayısının çoğalması diziyi çok fazla etkilemedi.İlla ki geçiş bölümleri olacaktır ama Vikings bana kendini her türlü izletiyor,sıkılmıyorum.İlk başta tek sezon olarak planlanan bir yapımın bu derece iyi gitmesi bile büyük bir başarı.Bu sezon şu ana kadarki işleyişlerini de çok beğendim.
  • Ragnar
  • quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Dizi o kadar üst seviye bir kalitedeki en durağan bölüm bile film tadında geçiyor, ne diyelim bittiğini görmek nasip olmasın.

Amin
  • Athelstanla ilgili

Athelstanın Ragnar ve Ebcert'e göründüğü sahnedeki müziği bulabilen var mı?
  • Arkadaşlar burada Ragnar Lothbrok ile ilgili yaptığım bir çalışma varhttps://www.behance.net/gallery/35106529/Vikings-Ragnar-Lothbrok-Portrait umarım beğenirsiniz :)
  • Bölüm mükemmel bi yerde bitti harbiden.

• yav beyler bu dizide dil sıkıntısı yok mu ya herkes ingilizce konuşuyor fakat rollo pariste dil sıkıntısı çekiyor e bu adam vikinglerleyken çatır çatır ingilizce konuşuyordu e parislilerde ingilizce konuşuyorlardı ne oluyor ya 1 bölümde rollo çıkıyo diyor ben sizin dilinizi öğrendim diye zaten konuşuyordu o dili ne oluyor açıklasın biri
  • Altyazılı halini bulamıyorum bir türlü son bölümün.
  • 
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.