Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (239. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
279.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

quote:

Orijinalden alıntı: The Arc Reactor

quote:

Orijinalden alıntı: muaz1984

quote:

Orijinalden alıntı: The Arc Reactor

ben de ondan korkuyorum hocam böyle 10 bölüm olunca daha başka bir havası var.
    bunun dışında

Rollo dizideki en sevdiğim karakter ama bu adam uslanmıyor arkadaş deli ediyor beni.bir de rollo kendi adamalarını öldürttüya şimdi bu adamın ne numarası kaldıki paris kralının kızıyla evleniyor orayı anlamadım.Kardeşine de ihanet etti sıradan bir adamdan farkı kalmadı.Onun dışında yine çok güzeldi umarım böyle devam eder.

Bende dahil bircok kisi bu soruyu sorduk fakat Rollo bir viking ve ragnarin abisi . Ragnarin ve vikinglerin nasil bir dusunce yapisina ve savas stratejisine sahip oldugunu iyi biliyor . Benim sahsi dusuncem bu .

Aynen mantıklı hocam hiç böyle düşünmemiştim :)

İyi de en baştan beri Ragnar'ın zekası ile yürüyor işler, Ragnar'da bu duruma göre taktik değiştirir. Ayrıca Bjorn ile tartışırken kendisinin Rollo'yu daha iyi tanıdığını söylüyor yani Paris'e saldırı için giderken Rollo'nun karşı tarafa geçip stratejilerini ayyuka çıkardığını varsayarak gidecektir.

siz de mantıklı dediniz hocam :) en iyi bekleyip görmek :) yoksa bana her şey mantıklı gelmeye başladı :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• The Arc Reactor kullanıcısına yanıt
    Dizinin güzelliği de burada hocam, dizi baştan sona nüanslar ile dolu ve geçen konuşmalar bu sebeple oldukça önemli. Yine bu sebeple tahmin edilemez gidiyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

Dizinin güzelliği de burada hocam, dizi baştan sona nüanslar ile dolu ve geçen konuşmalar bu sebeple oldukça önemli. Yine bu sebeple tahmin edilemez gidiyor :)

Aynen hocam kendini pür dikkat izlettiriyor karakterler ayrı güzel zaten :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

Rollo'nun tipe bak

• Sadece Ragnar'ın hayatını anlatan kitab var mı acaba bileniniz var mı ?
  • Geçen sezon öldü sandık adam dirildi :D Rollo'da hala ümidim var acaba diyorum bi numara mı ama çok düşük bi olaslılık
  • Sanırım Rollo'yu tamamen kaybettik, çünkü Ragnar bile dedi ama o benim kardeşim ben daha iyi tanıyorum başına gelecekleri biliyor adam.
    Belki bilirsiniz;
    Fransada Normandia diye bir yer var hatta Rollo'nun da heykeli buda demek oluyorki Rollo yu kaybettik.

• Ragnar, Lagertha'yı satarken her sezon kürt aşiretleri gibi 2 şer çocuk yaparken, şeyinin zevkinden başka bir şeyi düşünmeyen ragnar hain değil ama rollo hain. inadına rollo ulan..
  • bu filmi izliyodum bi ara 4 5 bölüm izledim. Kimin kime verdiği belli değil filmde sizin de dikkatinizi çekti mi? yoksa izlediğim 4 5 bölüme mi denk geldi o sahneler anlamadım?
    Kralın karısı güya karizma olan. Kızın bi ağırlığı var sanıyodum kocasını aldatınca bırakmıştım. Sırf o hatun için izliyodum filmi.

Şu resimdeki hamile olan hatun yolda gezgin tanımadığı birine veriyodu baraka gibi bi evi vardı serserinin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 21 Şubat 2016; 16:47:49 >

• İlk bölümü yeni izledim rollu bildiğimiz gibi devam ediyor değişmemiş hiç insanın karakteri değişmez kolay kolay güzel bir başlangıç oldu daha iyi devam edeceğini düşünüyorum.
  • Sakin ama emin bir şekilde başladı dizi, ileride olacak olaylara güzel zemin hazırladılar. Rollo her ne kadar değişmese de ilginç bir sempati duyuyorum ona o da kendisince haklı hep Ragnar'ı kıskanmış hep onun gibi bir şeyler başarmak istemiş biliyorsunuz işte :)

Merakla bekliyoruz

• Fena başlamadı ama türk dizileride dahil kadınların güç kaygıları aşırı sıktı.
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt
    O gezgine verdiği dediğiniz Harbard. Tanrıların tanrısı Odin di kendisi. Boşa gitmedi yani. :)
  • Vee sonunda başlamış ...
  • Beyler yeni bölümü bluray veya 1080p web dl olarak torrent dışı bi yer var mı bildiğiniz?
  • Günlerdir izlicem izlicem bi türlü fırsat olmadı konuyu da görüp spoiler yememek için girmiyordum ama ilk bölümü bugun izledim çok şükür :D
    Her ne kadar abisine kendi adamlarına ihanet etmiş olsada Rollo adamdır :D ayrıca üstte bi arkadasta bahsetmiz rollonun eşi gerçekten çok seksi
  • Yine başladı sezon, yine her hafta iple çekeceğiz
  • TwD ile ardı ardına çakıyorum. Özlemişim be şu puslu havayı.

• Ah be Björn.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Ragnar, Lagertha'yı satarken her sezon kürt aşiretleri gibi 2 şer çocuk yaparken, şeyinin zevkinden başka bir şeyi düşünmeyen ragnar hain değil ama rollo hain. inadına rollo ulan..

Hain kelimesini ne anlamda kullandığınıza bağlı. Rollo kendi milletine ihanet ediyor, ha Rollodan beklenir miydi? Tabii ki beklenirdi. Floki'ye Athelstan'ı öldürten dürtü Rollo'ya vatanına ihanet ettirdi. (kıskançlık)

• 
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.