Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (237. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
279.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben de ondan korkuyorum hocam böyle 10 bölüm olunca daha başka bir havası var.
    bunun dışında

Rollo dizideki en sevdiğim karakter ama bu adam uslanmıyor arkadaş deli ediyor beni.bir de rollo kendi adamalarını öldürttüya şimdi bu adamın ne numarası kaldıki paris kralının kızıyla evleniyor orayı anlamadım.Kardeşine de ihanet etti sıradan bir adamdan farkı kalmadı.Onun dışında yine çok güzeldi umarım böyle devam eder.

• Hain ... yine yaptı yapacağını. Küfretmemek için kendimi tutuyorum. Boşluğu dilediğiniz gibi doldurun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Isengardlı -- 19 Şubat 2016; 23:24:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi başladı.Son sahne için yorumlarımı kendime saklayacağım.Açıkcası geçen ssezon sıkılmıştım.Bu sezon ortalık daha da karışıcak gibi.Bu arada final sezonu mu bu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peaky -- 20 Şubat 2016; 0:05:59 >

• Bildiğim kadarıyla gerçek tarih akışında Rollo Paris'i yine Ragnar'a karşı koruyor fakat bunu sürekli yapmıyor 3-4 korumadan&savaştan sonra Rollo'da Ragnar'ın safına geçip birlikte içerden tüm Fransa'yı feth ediyorlar. Ardından Fransa'ya yerleşip oradan İngiltere yolculukları başlıyor diye biliyorum.

Rollo orada o adamların yanına gitti ama tek gitse dahi oraya o kapıdan geçtikten sonra sağ çıkabileceğini düşünmüyordum bu yüzden kendini ve pozisyonunu korumak amacıyla en doğru olanı yaptı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CloneTrooper

altyazı geldi sonunda YSFKBDY

http://altyazi.org/sub/s/387994/Vikings.html

İyi çeviriyor, hoş çeviriyor da Pagan adama dinsiz demek neyin kafası bunu bir türlü çözemedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Peaky kullanıcısına yanıt
    aynen hocam son sezon ama 20 bölüm olacak o yönden iyi
  • Özlemişiz.

• Ragnar neden Bjorn'a bu kadar soğuk davranıyor? aralarındaki ilişki iyiden iyiye Kanuni, Şehzade Mustafa olayına döndü

Rollo tüm adamlarını öldürdüde saçma olmadımı? adamın tek olayı zaten o askerlerle Paris'i korumak. Rollo artık tek başına savunur Paris'i.
  • Sonunda başladı fakat sonunda bitecek :(
  • asosyal adam kullanıcısına yanıt
    Son sezon olacağı konusunda internette bilgi yok.Sadece 4.Sezon olarak adı geçti.
  • ball88 B kullanıcısına yanıt
    Hocam forumda ya da dizi sitelerinde birinde öyle görmüştüm 20 bölüm olunca öyle düşündüm son sezon değilse çok iyi olur bir iki sezon fazladan olsa çok iyi olur
  • Özlemişim valla. Aslında bölüm çok guzel degildi daha dogrusu coskulu degildi ama ilk bolum olunca insan seviyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ne kadar özlemişsem artik, dizi bitince eksik indirdim sandim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• rollo nun yatakta ağlayan karısı bir bana mı seksi geliyor

http://www.tvguide.com/news/vikings-season-4-rollo-gisla-wedding-night/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avatar -- 20 Şubat 2016; 11:12:19 >

• Rollo
  • Sürekli sorulmuş ama cevap veren yok.

Rollo kendi adamlarını öldürdükten sonra Fransızların ne işine yarayacak? Fransızlar Rollo'yu ve kolonisini Vikinglere karşı koymak için tutmadı mı? Parisi kendi başına mı koruyacak?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• eirik rollo'nun yanına gelip toplantı yaptıklarını, kamptakilerin bu durumdan memnun olmadıklarını, ragnar'a karşı savaşmayacaklarını söylüyor. rollo kaç kişi diye sorduğunda belki yarısı diyor. rollo'da adam ayıklamayacağına göre hepsini öldürüyor. ben böyle yorumladım, fransız ordusuyla birlikte koruyabilir.

• Jaime Lannister = Rollo // Bi kendini sevdiriyo bi nefret ettiriyo. Bu arada orduyu katletti orayı anlamadım çok saçma değil mi? Bi tek Rollo nasıl savunucak şehri. Bir de bu arbaletçiler madem bu kadar sık ok atabiliyor madem bu kadar güçlü o gücü neden önceki sezon göremedik. Bilmiyorum pek hoşuma gitmese de bu bölüm baya özlemişim diziyi :)
  • TheSnowFlake kullanıcısına yanıt
    Arbalet genelde suikast için uygundur (kısa menzil, etkili) normal bir yay daha avantajlıdır (dakika atış hızı, güç) Fransa'da yanlık hatırlamıyorsam papa bu aletle vurulduğu için yasaklandı.
  • Festen F kullanıcısına yanıt
    Tamam da bölümde atışlar çok seriydi haksız mıyım
  • 
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.