Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (223. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
278.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihto -- 24 Ocak 2021; 0:41:10 >
  • Bende yeni başladım diziye 4. bölümdeyim . Ortalık gittikçe karışıyor umarım böyle devam eder
  • Yeni sezon ne zaman? İyice sabırsızlanıyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Captain Gerrard

Yeni sezon ne zaman? İyice sabırsızlanıyorum :)

Şubat ayında başlayacak büyük ihtimalle.
  • fatihto kullanıcısına yanıt

Vikingler yağmacı bir topluluktur. Güçlerini bölmezler çoğunlukla. Hele ki Paris gibi bir şehir, o zamanları düşünürsek, farklı bir kültür, farklı bir din ve eziyet ettiğin bir halk :) Yaşatmazlar seni orada. Ve Vikingler fetih ederler ama istila etmezler. Zaten ilerleyen zamanlarda Rollo ile bu durumun nasıl neticeleneceğine de tanıklık edeceğiz :) Kahraman Rollo bile nasıl yan çizecek bir bacak arası için
  • O değilde arkadaşlar bu Ragnar Lothbrok niye sürekli gülümsüyor adam hiç bi zaman ciddi değil
  • yeni sezon gelsene izlesek
  • Dün bitirdim,fazla iyi
  • Lan özledim be deli gibi köpek gibi titriyorum özledim başlayın Allah'ına başlayın ölüyorum 😂😂😂
    Şaka bi yana valla özledim

• Ne zaman başlıcak 2016 ocak / şubat ?

• bişi sorucam arkadaşlar bu . rahip athelstan niye bu kadar ön plana çıkartılıyor. gittiği her yerde son anda ölümden kurtuluyor.
  • Özledik reyiz... Gözlerinin rengine kurban
    Vikings (2013 - 2020)
  • Beyler diziye başlayacağım ama dizinin sansürlü-sansürsüz versiyonları varmış.. Zorrent te ilk sezonu buldum ama sansürlü mü sansürsüz mü anlayamadım hangileri sansürsüz bilen var mıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anche

Beyler diziye başlayacağım ama dizinin sansürlü-sansürsüz versiyonları varmış.. Zorrent te ilk sezonu buldum ama sansürlü mü sansürsüz mü anlayamadım hangileri sansürsüz bilen var mıdır ?

Spartacus gibi değil hocam sansüre falan gerek yok için rahat olsun.

3. sezonu yeni bitirdim izlemeyenlere tavsiye ederim. Oldukca kaliteli bir dizi ve her şey çok hızlı ilerliyor !!

4. sezon Şubat 2016'da beklemedeyiz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: damardangiren

quote:

Orijinalden alıntı: Anche

Beyler diziye başlayacağım ama dizinin sansürlü-sansürsüz versiyonları varmış.. Zorrent te ilk sezonu buldum ama sansürlü mü sansürsüz mü anlayamadım hangileri sansürsüz bilen var mıdır ?

Spartacus gibi değil hocam sansüre falan gerek yok için rahat olsun.

3. sezonu yeni bitirdim izlemeyenlere tavsiye ederim. Oldukca kaliteli bir dizi ve her şey çok hızlı ilerliyor !!

4. sezon Şubat 2016'da beklemedeyiz :)

Yok hocam ben zaten sansürsüz istiyorum. İnternette ki sürümlerin hangisinin sansürsüz olduğunu merak etmiştim. Sansürlü ise indirmeyeceğim çünkü.
  • Ara verdim diziye hangi bölümde kaldığımı hatırlamıyorum. Hatta hangi sezonda ara verdim onu bile bilmiyorum lan.
  • Başla artık be

• quote:

Orijinalden alıntı: mAtes5252

Başla artık be

Ne zaman yeni sezon başlıyor
  • mertua35_35 kullanıcısına yanıt
    Şubat 2016 diye biliyorum hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: mAtes5252

Şubat 2016 diye biliyorum hocam.

Geçen sezon 19 Şubat'ta başlamış. Yine buna yakın bi tarihte başlar diye düşünüyorum. Imdb'den de baktım Feb 2016 diyor.
  • 
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.