Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Vikings (2013)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: HİBİDİHUBLA1 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı
7.892
Cevap
133
Favori
239.401
Tıklama
Giriş
      4736 Mesaj
      29 Mart 2015 17:36:33
      quote:

Orijinalden alıntı: Pantherus IV

Soldaki dayı.

|
      |

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır;
      Toprak, eğer uğrunda ölen varsa vatandır!
    • Yarbay
      4736 Mesaj
      29 Mart 2015 17:41:56
      quote:

Orijinalden alıntı: Lord of Atlantis

Orta Asya'da yaşamış olan Türkler içinde böyle bir dizi çekseler keşke.

Kesinlikle.
      |
      |

• Yarbay
      2059 Mesaj
      29 Mart 2015 19:46:11
      TRT 1 de diliriş Ertuğrul var ya!!

Nerdee Viking nerdee bizim diziler hocam. Daha çok uzağız böyle olaylara. Adamlar resmen o devri yaşatıyorlar ekran başında. Bambaşka bir şey. Viking'ten sonra Game Of Thrones bile yavan kalacak gibi geliyor. Aksiyonsa aksiyon, savaşsa savaş, entrikaysa entrika.. Her şey var dizide. Olaylar bir yandan belgesel tadında gerçekçi diğer yandan harika bir senaryo ve kurgu. Oyunculuklar desen zaten tartışılmaz. Bölümler su gibi akıp gidiyor. Bir solukta bitiyor dizi. Bu kadar Vahşi , barbar bir kavim bu kadar mı güzel anlatılır bu kadar mı kendine hayran bırakır arkadaş. Takipteyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LokmanHekim -- 29 Mart 2015; 19:47:21 >

• Yüzbaşı
      434 Mesaj
      29 Mart 2015 20:00:32

dizide ölen ölene arkadaş birinin şoku bitmeden diğeri gidiyor.Ben ölmez diye bekliyordum yaralanır falan ama gitti :(.Neyse dizi iyi gidiyor.Hemencecik bitiyor gibi.
      |
      |
      29 Mart 2015 22:29:36
      quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

Floki ve Athelstan ilk sezon en sevdiğim iki karakterdi artık ikisinden de nefret ediyorum biri gitti kaldı biri. Judith kulak kesilme sahnesinde mükemmel rol yaptı yalnız çok iyiydi. Athelstan 'ın oğlunu Alfred the Great yaptılar, ilerde Vikingleri bozguna uğratacak tarihte böyle en azından. Ragnar'ın Hristiyan olduğunu sanmıyorum hatıra niyetine taktı onu bence. Bjorn baba oldu yani Lagertha babaanne artık Şu sahne güldürdü

Athelstan soruları yanıtlıyor şu anda facebooktan:
      https://www.facebook.com/entertainmentweekly/posts/10153219164694701:0

Tarihe bakılırsa athelstanın kral olması gerekiyordu onu napacağız peki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Admin
      11897 Mesaj
      29 Mart 2015 22:37:03
      quote:

Orijinalden alıntı: Kappa Face

quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

Floki ve Athelstan ilk sezon en sevdiğim iki karakterdi artık ikisinden de nefret ediyorum biri gitti kaldı biri. Judith kulak kesilme sahnesinde mükemmel rol yaptı yalnız çok iyiydi. Athelstan 'ın oğlunu Alfred the Great yaptılar, ilerde Vikingleri bozguna uğratacak tarihte böyle en azından. Ragnar'ın Hristiyan olduğunu sanmıyorum hatıra niyetine taktı onu bence. Bjorn baba oldu yani Lagertha babaanne artık Şu sahne güldürdü

Athelstan soruları yanıtlıyor şu anda facebooktan:
      https://www.facebook.com/entertainmentweekly/posts/10153219164694701:0

Tarihe bakılırsa athelstanın kral olması gerekiyordu onu napacağız peki

evet o da var o yüzden dizinin geleceğini kestiremiyorum

|
      |

• Teğmen
      134 Mesaj
      29 Mart 2015 22:47:46
      bu haftaki bölümün 33.dakika civarındaki müziğini bilen veya bulabilecek olan var mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      29 Mart 2015 23:20:03
      4 sezon onayını aldı mı ya dizi? Ragnar'ın ölümünü bilen vardır. Hatta 2. Sezonda malum göndermeler yapılmıştı sonra şak diye 3. Sezon onayını aldı unutuldu gitti..

|
      |

La langue que tout le monde sait, n'est pas la langue.
      GENÇLERBİRLİĞİ
      Hayaller Las Vegas, gerçekler Çankırı Caddesi.
      VICTOR G701 BİLGİSAYAR İNCELEMESİ
    • Binbaşı
      1801 Mesaj
      29 Mart 2015 23:33:44

O ikisi farklı karakterler. Dizi bildiğim kadarıyla 8.yy ın ortasında geçiyor fakat kral olan Ati 10.yy da yaşadı.

|
      |
      Bahsedilenler: Kappa Face , WISDOM kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      30 Mart 2015 00:19:53

Evet evet benim hatam pardon daha önce athelstanı araştırmıştım aklımda öyle kalmış,kral olan athelstan büyük alfredden 2 sonraki kralmış,dizide de malum olay olunca şaşırdım birden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kappa Face -- 30 Mart 2015; 0:20:31 >
      |
      |
      Bahsedilenler: LeTissier kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör WISDOM
      30 Mart 2015 00:22:38

Evet Ati'nin torunun oğlu Kral olan. Acaba Ragnar'dan sonra kime kadar hangi tarihe kadar devam edecek dizi

|
      |
      Kappa Face kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      30 Mart 2015 04:55:25
      4-5 güne Ragnar'ın 3. sezondaki saçını yapıyorum Bakalım nasıl duracak (sakallarım ragnar'dan biraz kısa)
      - Steam
    • Yarbay
      3557 Mesaj
      30 Mart 2015 08:24:43
      quote:

Orijinalden alıntı: Babblebabble

4-5 güne Ragnar'ın 3. sezondaki saçını yapıyorum Bakalım nasıl duracak (sakallarım ragnar'dan biraz kısa)

Hocam o saç herkese gitmez bence dikkatli ol

30 Mart 2015 10:34:41
      quote:

Orijinalden alıntı: Senātus

quote:

Normalde son yıllardır sıfıra vurduruyorum, kafa yapım falan normal-iyi şükür.Ama tabi yanlardan, arkalardan alınınca nasıl görünür gözümün önüne getiremiyorum.Denemeden bilemeyiz tabii bunu, Allah bilir.Ragnar saçı o
      - Steam

• Yarbay
      4736 Mesaj
      30 Mart 2015 13:42:08
      quote:

Orijinalden alıntı: LokmanHekim

TRT 1 de diliriş Ertuğrul var ya!!

Nerdee Viking nerdee bizim diziler hocam. Daha çok uzağız böyle olaylara. Adamlar resmen o devri yaşatıyorlar ekran başında. Bambaşka bir şey. Viking'ten sonra Game Of Thrones bile yavan kalacak gibi geliyor. Aksiyonsa aksiyon, savaşsa savaş, entrikaysa entrika.. Her şey var dizide. Olaylar bir yandan belgesel tadında gerçekçi diğer yandan harika bir senaryo ve kurgu. Oyunculuklar desen zaten tartışılmaz. Bölümler su gibi akıp gidiyor. Bir solukta bitiyor dizi. Bu kadar Vahşi , barbar bir kavim bu kadar mı güzel anlatılır bu kadar mı kendine hayran bırakır arkadaş. Takipteyiz.

Ertuğrul türklerin yaptığı en iyi tarih dizisidir hocam. Bölümler uzun ama cidden izlenebilir.

• Yüzbaşı
      261 Mesaj
      30 Mart 2015 14:08:03

Hocam burdan veya özelden paylaşırsanız sevinirim yaptırdıktan sonra merak ettim nasıl duracak.
      |
      |
      Babblebabble kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      30 Mart 2015 14:51:45
      quote:

quote:

quote:

Normalde son yıllardır sıfıra vurduruyorum, kafa yapım falan normal-iyi şükür.Ama tabi yanlardan, arkalardan alınınca nasıl görünür gözümün önüne getiremiyorum.Denemeden bilemeyiz tabii bunu, Allah bilir.Ragnar saçı o

Dışarda bilmeyen görse ümit davala saçını yaptırmış der hocam

• Yarbay
      2059 Mesaj
      30 Mart 2015 18:45:31

Hocam size katılıyorum, haklısınız. Ertuğrul iyi bir dizi. Takip etmiyorum ama bir kaç bölümünü izledim, fena değildi. Bu tarz bir dizi zaten ancak Trt tarafından yapılabilirdi öyle de oldu. Ortaçağ dönemini anlatan önemli ve başarılı bir dizi olduğunu kabul ediyorum. Yazış şeklim biraz küçümseyici gibi olmakla beraber aslında ben onca kanalda bu kadar dizi arasından dönemini her yönüyle yansıtan kaliteli tarihi dizilerin bulunmayışına sitem ediyorum. Bu yokluk arasında yine de en iyilerden birisi Ertuğrul.

Viking tarzında, kalitesinde bir dizi yapabilmek ise maalesef bizim gücümüzün çok üzerinde. Adamlar resmen o dünyayı inşa ediyorlar. Tarihi filmlerin olmazsa olmazı savaş sahnelerini iliklerimize kadar hissettiriyorlar. Bizde ise mutlaka bir yapaylık, tiyatrovarilik sırıtyor. Yakın zamanda yayınlanan en önemli tarihi yapımlardan biri olan Muhteşem Yüzyılda da böyleydi mesela. Yoksa senaryo, yapım, oyunculuk bakımından o da oldukça kaliteli bir diziydi. Ona lafım yok. Ertuğrul konu itibariyle tarihimiz açısından önemli bir dönemi tasvir eden başarılı bir dizi. Son yıllarda çok yol katettik bu inkar edilemez. Malzeme kaliteli ve zengin ama ortaya çıkan ürün maalesef hayalimin gerisinde kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LokmanHekim -- 30 Mart 2015; 19:07:24 >
      |
      |
      Xabir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3929 Mesaj
      30 Mart 2015 20:21:15

vikings gerçekten kaliteli bir dizi ama savaş sahnelerinin sırıttığını düşünüyorum. bizim diziler kadar yapmacık olmasa da çok da iyi değil.
      |
      |
      LokmanHekim kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

- MSI GT72 2QE Dominator Pro Kullanıcısı -
      Intel Core i7-4720HQ || NVIDIA GeForce GTX980M 8GB || 16GB DDR3L 1600MHz || SuperRAID 256GB SSD || 1TB 7200Rpm HDD || 17.3" Full HD
      Cooler Boost 3 || SteelSeries Engine || Audio Boost 2 || Killer Ethernet + Wifi
    • Yarbay
      3898 Mesaj
      30 Mart 2015 22:39:53

quote:

Orijinalden alıntı: Kappa Face

quote:

quote:

quote:

Dışarda bilmeyen görse ümit davala saçını yaptırmış der hocam

Haklısın.Ama Ümit'in üçgen gibi değil miydi, benim dediğim 3. sezondaki hali.Yani arkaların alt kısmı alınık, yanlar yok ama çok fazla ortaya kaçmadan.Tam ayarında aslında, amerikan traşı gibi tek farkı işte az kalan saçlar tamamen gidiyor Haa bir de kim ne derse desin, kendinin hoşuna gidiyorsa gerisi önemli değil.

@Eorlund Gray-Mane

Tabii ki gönderirim.Hiç kimseye sormadan gidip yapıcaktım, çok yakın bir arkadaşıma söyledim bekle biraz uzasın öyle denersin dedi.Dedim dinleyeyim kız bu görür o tarzı önceden Yaptığımda atarım
      |
      |
      Bahsedilenler: Eorlund Gray-Mane
      - Steam

Hızlı Cevap

Reklamlar
sohbet
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
son dakika
Ankara Web Tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.