Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
278.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnanılmaz bir dizi bir günde bitirdim bütün bölümlerini.

Beyler Ragnar aslında destansı bir karakter değil mi? Kral Artur gibi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vladimir İlyiç Lénin

İnanılmaz bir dizi bir günde bitirdim bütün bölümlerini.

Beyler Ragnar aslında destansı bir karakter değil mi? Kral Artur gibi?

Evet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetkep

İngilizlerin saldırı stratejileri çok saçma olmuş.Kalkanla savunurken ok at , sonra saldırıya geç.İnsan bi çevreler soldan sağdan saldırır.50 kişi 15 kişiyi yenemedi yuh ya.Ne kadar vikingleri anlatsada film,savunmasız insanlara devamlı saldırı yapıp yağmalamaları yüzünden bi savaşta yenilmelerini istiyorum.

Aynen sürekli savunmasız insanlara saldırılıyor malları çalınıyor, tamam Vikingler böyleydi ama sırf bu sebebten hiçbir karakteri sevemedim şu dizide. Athelstan hariç.
  • Guzel bir diziye benziyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Better Call Saul

quote:

İngilizlerin saldırı stratejileri çok saçma olmuş.Kalkanla savunurken ok at , sonra saldırıya geç.İnsan bi çevreler soldan sağdan saldırır.50 kişi 15 kişiyi yenemedi yuh ya.Ne kadar vikingleri anlatsada film,savunmasız insanlara devamlı saldırı yapıp yağmalamaları yüzünden bi savaşta yenilmelerini istiyorum.

Aynen sürekli savunmasız insanlara saldırılıyor malları çalınıyor, tamam Vikingler böyleydi ama sırf bu sebebten hiçbir karakteri sevemedim şu dizide. Athelstan hariç.

Bence konuya fazla insancıl yaklaşıyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: CastamereDH

quote:

quote:

Fazla insancıl ?. Neyse avatardan imzadan fan olduğunuz anlaşılıyor bir şey yazmayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayrton Senna da Silva -- 21 Mart 2013; 23:21:34 >
  • ilk bölümü yeni izledim gayet güzel beğendim sadece o kardeşini gözüm pek tutmadı
  • İlk bölümü izledim bakalım fena değil gibi
  • Kaç sezonluk olacak bu dizi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: :hKn:

Kaç sezonluk olacak bu dizi ?

Kac sezon olacagi reytinge bakar anlarsin ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu diziye yüksek beklentilerle başlamadım fakat yine de ilk 4 bölüm tatmin etmedi beni.

son bölümdeki savaş stratejisi çok hoşuma gitti ama vikinglerin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lyckety

bu diziye yüksek beklentilerle başlamadım fakat yine de ilk 4 bölüm tatmin etmedi beni.

son bölümdeki savaş stratejisi çok hoşuma gitti ama vikinglerin.

Hareket artıyor yavaş yavaş
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CastamereDH

quote:

quote:

Fazla insancıl ?. Neyse avatardan imzadan fan olduğunuz anlaşılıyor bir şey yazmayacağım.

Vikingler gerçekte çok daha acımasızlarmış. Yaklaşık 300 yıl Avrupa'ya kan kusturmuşlar. Aslında az bile gösteriliyor.
  • Şu reisin uşağını elime verseler bir kaşık suda boğarım
  • Yeni başladım diziye.Bir gün içinde 4 bölümüde bitirdim gayet iyi bir dizi, tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gorolax26

Şu reisin uşağını elime verseler bir kaşık suda boğarım

Hakkaten ha. Tam dayaklik adam

• Bu dizi için uzun süredir pusuda bekliyorum.Hem buradaki yorumların iyi olması hem de izleyen arkadaşlarımın tavsiyeleriyle ben de indiriyorum diziyi.

• Dizi Süper 3 Sezon Olarak Planlanırsa Hakkını Gerçekten Verir.
    Ragnar Karizma Adam Reisliği Düşünüyor Ve Gelecek Bölümde Alacak Gibi :)
    Dizide Entrika Filan Olmaması Aslında Hoş Olmuş Boş Konuşmalar yok Olay Neyse Herkes Onda Anlatım Sade Sıkmayan Cinsten :)

• Son bölümün 1080p versiyonunu bulan var mı.. O kadar aradım bulamadım bir türlü? Yeni bölüm gelecek neredeyse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

Son bölümün 1080p versiyonunu bulan var mı.. O kadar aradım bulamadım bir türlü? Yeni bölüm gelecek neredeyse.

Nedense 1080p düşmedi bende bulamadım.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.