Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (182. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
279.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen, sarı saçta başka yakışıyor arkadaş napıcaz böyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Loser.

Aynen, sarı saçta başka yakışıyor arkadaş napıcaz böyle
    Bu hafta kim kime dum duma bakalım neler olacak . Ragnar sert yapabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Constantine

Bu hafta kim kime dum duma bakalım neler olacak . Ragnar sert yapabilir

Alıntıları Göster
    3x4

Ragnar ve Ecbert dialogları güzeldi.Siggy'nin ölmesini hiç beklemiyordum baya şaşırdım.Bence Harbard=Odin....Bölümün sonlarına doğru Harbard Siggy mutlu istersen kahine sor demişti Aslaug'a gidip baktıklarında kahini de ölmüş bulacaklar bence...Şu dizi hbo veya starz de yayınlansaydı gözümüz bayram ederdi

• quote:

Orijinalden alıntı: D.

3x4

Ragnar ve Ecbert dialogları güzeldi.Siggy'nin ölmesini hiç beklemiyordum baya şaşırdım.Bence Harbard=Odin....Bölümün sonlarına doğru Harbard Siggy mutlu istersen kahine sor demişti Aslaug'a gidip baktıklarında kahini de ölmüş bulacaklar bence...Şu dizi hbo veya starz de yayınlansaydı gözümüz bayram ederdi

Alıntıları Göster

Harbard bilmecesi sürüyor, bana kalırsada Odin ama neden tek göz değil.Belkide Thor olabilir.

• Ragnar ın ziyafetteki hallerine koptum baya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asac Schrader

Ragnar ın ziyafetteki hallerine koptum baya

Siggy'e alışmıştık ya ölmesine üzüldüm, Harbard geldi ortalığı karıştırdı birde Aslaug'a çakıp gitti. Ragnar ve Ecbert fena oynuyorlar cidden

• quote:

Orijinalden alıntı: The Man in the Suit

Siggy'e alışmıştık ya ölmesine üzüldüm, Harbard geldi ortalığı karıştırdı birde Aslaug'a çakıp gitti. Ragnar ve Ecbert fena oynuyorlar cidden

Alıntıları Göster

Judith Never Forget 13/03/2015

• quote:

Orijinalden alıntı: Nameless Ghoul II

Judith Never Forget 13/03/2015

Alıntıları Göster
    Çok güzel bir bölümdü yine bence kırdılı olmasada VURDULU oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Çok güzel bir bölümdü yine bence kırdılı olmasada VURDULU oldu

Alıntıları Göster
    Bu diziyle black sails in altyazılarını inadınamı hazırlamıyorlar anlamakta güçlük çekiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KonsolMania

Bu diziyle black sails in altyazılarını inadınamı hazırlamıyorlar anlamakta güçlük çekiyorum.

Alıntıları Göster
    3x4

Sağlam bölümdü pek bir olay olmamasına rağmen diyaloglar falan izlettirdi. Harbard ne ayak onu çözemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaFaKTR3

Rezalet altyazı işinin tadı kaçtı artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

quote:

Alıntıları Göster

to the Queen

• quote:

quote:

Aynen dostum batırdılar. Artık indirmek yerine online sitelerden izleyeceğim herhalde.
  • quote:

quote:

quote:

Aynen dostum batırdılar. Artık indirmek yerine online sitelerden izleyeceğim herhalde.

Online siteler leş gibi kalite bakımından. 720p indirip izlemek en iyisi, arada böyle can sıkıcı olaylar olsada.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Online siteler leş gibi kalite bakımından. 720p indirip izlemek en iyisi, arada böyle can sıkıcı olaylar olsada.

Alıntıları Göster
    history channel ne nalet bir kanalmış yav. hiç bi haltı tam göstermiyor arkadaş.

belgesel kanalı oldugunu biliyorum vurmayın hemen.

• quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

history channel ne nalet bir kanalmış yav. hiç bi haltı tam göstermiyor arkadaş.

belgesel kanalı oldugunu biliyorum vurmayın hemen.

Alıntıları Göster
    Şu diziyi starz alsaydı iyiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: fluox

Harbard bilmecesi sürüyor, bana kalırsada Odin ama neden tek göz değil.Belkide Thor olabilir.

Harbard, bence de odin. Odin in lakabı zaten The Wanderer ( gezgin ) burada bayağı içli dışlı zaten. Direk olarak göstermek istememiş olabilirler Odini.

Bu sezon olmasa da önümüzdeki sezon Kemiksiz Ivar'ın büyüyüşünü görebiliriz, Björn de olduğu gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daikataNa~ -- 14 Mart 2015; 0:15:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

quote:

Orijinalden alıntı: fluox

Harbard, bence de odin. Odin in lakabı zaten The Wanderer ( gezgin ) burada bayağı içli dışlı zaten. Direk olarak göstermek istememiş olabilirler Odini.

Bu sezon olmasa da önümüzdeki sezon Kemiksiz Ivar'ın büyüyüşünü görebiliriz, Björn de olduğu gibi.

Alıntıları Göster

• bu bolum efsaneydi

To the quen
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

bu bolum efsaneydi

To the quen
    Divxplanet çok bozdu
  • 
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.