Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Vikings (2013)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
7.908
Cevap
132
Favori
243.904
Tıklama
Giriş
    3929 Mesaj
    Bu dizi gerçekten türevlerinden çok iyi. Spartacus olsun, Game of Thrones olsun genelde özel efekt ve stüdyo olduğu için bu kadar keyfi vermiyor.

Vikings sanki belgesel tadında gidiyor, History işini iyi biliyor.

3.Bölümdeki tepe savaşı gerçekten çok başarılıydı.

Bu kadar keyif aldığım Black Sails var bide.

Az efekt gerçek mekanlar.

uuuuaaaaa vikings ne kadar güzel laaannnn
    |
    |

Orijinalden alıntı: Gallifreyan

Lagerthanın birden bire ingilizce veya her neyse o dili konuşmasını tek yadırgayan benim sanırım? 2 bölümdür tek kelime anlamayan kadın şimdi gitti Ecbertle banyodaki mimariyi konuştu arkadaş.

Bir de sapıklıktan değil de eski tarih ve bu adamlar viking, yani utanmazlar. Keşke çıplaklık olsaydı dizide.

hocam dizi tarihi gün gün anlatmıyor muhtemelen aylarca geçen olaylar anlatılıyor bir bölümde. iki gecede ingiltere'ye gidip 2 saatte fethetmiyorlardır herhalde.

• Binbaşı
    1420 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Luis Suarez

quote:

Lagerthanın birden bire ingilizce veya her neyse o dili konuşmasını tek yadırgayan benim sanırım? 2 bölümdür tek kelime anlamayan kadın şimdi gitti Ecbertle banyodaki mimariyi konuştu arkadaş.

Bir de sapıklıktan değil de eski tarih ve bu adamlar viking, yani utanmazlar. Keşke çıplaklık olsaydı dizide.

hocam dizi tarihi gün gün anlatmıyor muhtemelen aylarca geçen olaylar anlatılıyor bir bölümde. iki gecede ingiltere'ye gidip 2 saatte fethetmiyorlardır herhalde.

Gün gün olması beklenemez zaten de aylar geçtiği de hiç belli olmuyor dizide... Hadi diyelim 2 ay geçti. İki ay içinde o kadar öğrenemez dili

Ersun Yanal
    3-Hasan Ali Kaldırım 4-Mauricio Isla 5-Emre Belözoğlu 6-Tolgay Arslan 7-Ozan Tufan 8-Mehmet Ekici 9-Mevlüt Erdinç 10-Max Kruse 11-Victor Moses 14-Tolga Ciğerci 15-Serdar Aziz 16-Ferdi Kadıoğlu 17-Nabil Dirar 18-Sadık Çiftpınar 20-Luiz Gustavo 21-Miha Zajc 23-Deniz Türüç 24-Garry Rodrigues 25-Jailson 26-Alper Potuk 28-Murat Sağlam 32-Zanka 34-Adil Rami 35-Harun Tekin 94-Vedat Muriqi 98-Altay Bayındır
    Steam : Ingoshi

• Yüzbaşı
    365 Mesaj
    Atkadaslar silinmis sahneleri izleyebilecegim bir yer varmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

quote:

Orijinalden alıntı: Luis Suarez

quote:

Gün gün olması beklenemez zaten de aylar geçtiği de hiç belli olmuyor dizide... Hadi diyelim 2 ay geçti. İki ay içinde o kadar öğrenemez dili

doğrudur ama işte aklıma gelen tek mantıklı sebep bu :)
    |
    |

• Binbaşı
    1873 Mesaj
    Güzel bölümdü

Atheltsan'ın da ellerinin kanaması dinlerin işin içine gireceğini gösteriyor. Ayrıca rüyada kahinin durumu, neden ne olacağını görememesini acıklıyor. Şimdilik söyleyecegimiz her sey varsayım olacak. Porunn yaşayacak ama çirkinleşecek bence. Bakalım neler olacak
    |
    |
    Lagertha ablana özenirsen olacağı bu

|
    |

Orijinalden alıntı: Slaydd

Oha silinmiş sahne mi varmış
    |
    |

Ersun Yanal
    3-Hasan Ali Kaldırım 4-Mauricio Isla 5-Emre Belözoğlu 6-Tolgay Arslan 7-Ozan Tufan 8-Mehmet Ekici 9-Mevlüt Erdinç 10-Max Kruse 11-Victor Moses 14-Tolga Ciğerci 15-Serdar Aziz 16-Ferdi Kadıoğlu 17-Nabil Dirar 18-Sadık Çiftpınar 20-Luiz Gustavo 21-Miha Zajc 23-Deniz Türüç 24-Garry Rodrigues 25-Jailson 26-Alper Potuk 28-Murat Sağlam 32-Zanka 34-Adil Rami 35-Harun Tekin 94-Vedat Muriqi 98-Altay Bayındır
    Steam : Ingoshi
  • Yüzbaşı
    434 Mesaj

Dizi iyice sapıtıyor sanki diğer bölüm trailerine bakacak olursak..Şaka bir yana iyi gidiyor dizi.Porunn a yazık oldu.Birde çocuklara üzüldüm ya.Harbarda hiç güvenmedim.Kötü şeyler yapacak ama hayırlısı artık.Siggy ortaya çıkarabilir yapacaklarını.O da güvenmedi.
    |
    |

Dizi gitgide gizemini artiriyor.The Strain deki elemani gormekte güzeldi. Floki ile Ragnar ters dusecekler ciddi anlamda. Ragnar son dogan cocugunu niye sevmedi o kismi anlamadim

|
    |
    Arrow # Band Of Brothers # Boardwalk Empire # Breaking Bad # Da Vinci's Demons # Daredevil # Game Of Thrones # Gotham # It's Always Sunny in Philadelphia # Leyla İle Mecnun # Mr.Robot # OZ # Person Of Interest # The Blacklist # The Strain # True Detective # Sherlock Holmes # Spartacus # Vikings

• Yarbay
    4748 Mesaj
    quote:

Silinmiş sahne?
    |
    |

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır;
    Toprak, eğer uğrunda ölen varsa vatandır!
  • Yarbay
    4748 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

quote:

History channel, belgesel kanalı olmasa olurdu aslında. HBO veya starz yapsaydı oo şahane :D

Seni hınzır.
    |
    |

• Yüzbaşı
    365 Mesaj

Dizinin blu-ray versiyonunda daha fazla cinsel sahne, konusma vb. gibi sahneler var googleda aratirsaniz bazilarina ulasabilirsiniz

|
    |
    Bahsedilenler: Gallifreyan , Xabir

Extended versiyonda bazı açık sahneler falan var silinen sahneler
    @Xabir
    |
    |
    Bahsedilenler: Xabir
    |
    |
    quote:

Dizinin blu-ray versiyonunda daha fazla cinsel sahne, konusma vb. gibi sahneler var googleda aratirsaniz bazilarina ulasabilirsiniz

|
    |

• Yarbay
    5897 Mesaj
    3x3

Tepe savaşı çok iyiydi. Travis Fimmel'se her geçen bölüm daha bir gerçekçi oynuyor arkadaş. Bu adam mankenlikten oyunculuğa geçenler arasında tartışmasız en iyilerden.
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Activision -- 8 Mart 2015; 3:11:52 >
    |
    |
    INTEL CORE i5 4590 Soket 1150 3.3 GHz //MSI Z97 PC Mate Intel Z97 Soket 1150 DDR3 3000MHz(O.C.) // SAPPHIRE R9 280X TRI-X O.C. 3 GB 384 Bit // Kingston Hyper X Blu 8 GB (2x4GB Modül) 1600 MHZ // Western Digital 2 TB HDD + Seagate 1 TB HDD // Cooler Master Rc-K380 600W Midt Atx

Steam: osmansaritabak
    Origin: osmansaritabak
  • Yarbay
    4260 Mesaj
    S1E8

acaip sıkıcı bir bölümdü, bitse de gitsek modunda izledim resmen. ragnar'ın birliktelik kurduğu kral hangi kral acaba, norveç kralı sanırım
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Bu diziyi ilk izleyenlerden biriyim arabada giderken Aux dan Fever ray çıkınca hala heyecanlaniyorum be arkadas

Biraz biriksin bölümler gerci 2. Bolumu de izledim Dayanamayıp

Aux dan Fever ray çıkınca

hacı bu ne demek ???

Lost * Preason Break * I'm Cladius * Rome * Da Vinci Demons * Vikings
HızlıCevap
Reklamlar
google reklamları
Masal
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.