Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
279.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: galapagos3

Reis çok büyük yanlış yaptı çoook

Görecek o gelecekte
  • rollo tuhaf bir karakter kadın düşkünü ama iyi bir adam gibi davranıyor arada.çözemedim gelecek bölümlerde nasıl davranacağını merak ediyorum
  • beyler dizi akıyo 4 bölümdür resmen akıyo acayip viking olasım geldi
  • ingilizlere shieldwall yaparken söyledikleri heroic sözler çok iyidi rollo söylüyodu heralde manken olan
  • 4.bölüm çok iyiydi. Bu havada giderlerse çok iyi olur. Böyle bi hava yakalamışken ilk sezonda bitirmeleri saçma olur bence devam eder. History Channel de etmese bile başka bi kanala transfer olabilir neden olmasın. Umutsuzluğa kapılmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuxwomi

ingilizlere shieldwall yaparken söyledikleri heroic sözler çok iyidi rollo söylüyodu heralde manken olan

Aynen o sahne gerçekten çok iyiydi.

Tek sezon olması üzücü. Ama reytinglere göre birşeyler ayarlarlar sanırım

Bu arada fena çok fena

Vikings (2013 - 2020)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karpuzcu. -- 20 Mart 2013; 2:54:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Karpuzcu.

quote:

Orijinalden alıntı: nuxwomi

ingilizlere shieldwall yaparken söyledikleri heroic sözler çok iyidi rollo söylüyodu heralde manken olan

Aynen o sahne gerçekten çok iyiydi.

Tek sezon olması üzücü. Ama reytinglere göre birşeyler ayarlarlar sanırım

Bu arada fena çok fena

Vikings (2013 - 2020)

According to actor Clive Standen (Rollo), future seasons may feature characters such as Alfred the Great, Leif Ericson and Ivar the Boneless, as well as travels to Iceland, Russia, France and across the Atlantic.[13]

• Ragnar = Spartacus
    Rollo = Gannicus
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightbird

Ragnar = Spartacus
    Rollo = Gannicus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CastamereDH

quote:

Ragnar = Spartacus
    Rollo = Gannicus

Neden OHA?

Ragnar da Spartacus da akıllı ve lider.
    Rollo ve Gannicus da hem kadın düşkünü hem lidere en yakın kişi ve iyi savaşçı...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CastamereDH

quote:

Ragnar = Spartacus
    Rollo = Gannicus

Neden OHA?

Ragnar da Spartacus da akıllı ve lider.
    Rollo ve Gannicus da hem kadın düşkünü hem lidere en yakın kişi ve iyi savaşçı...

Spartacusun amacı ve intikamı var. Ragnar sadece kar saglamak için akinlar düzenliyor. Ayrca rollo mal. Gannicus değil.

• Floki'de biraz biraz Captain Jack Sparrow'luk seziyorum. En sevdiğim karakter oldu nedense
  • Bende başlayacam beyler güzeldir umarım.
  • quote:

Ragnar = Spartacus
    Rollo = Gannicus

Hocam naptın ?

Gannicus dediğimiz adam son yıllarda gördüğüm en başarılı karakterlerden biri.

Sadece kendi üstüne bile dizi çekilebilir. Karizması, oyunculuğu, mimikleri vs. bir çok dizideki başrolleri silip atar.

Not: Belki sadece iki dizi arasında benzerlik kurdunuz ama Reyizin, Rollo denen elemanla benzetilmesine çok alındım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CThirty -- 21 Mart 2013; 3:37:11 >
  • Zamunda da gördüm ilk sizin olumlu yorumlarınızı görünce başlamak şart oldu.1 sezonda kaç bölüm olacağı hakkında bilgisi olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekleGeliyorum

Zamunda da gördüm ilk sizin olumlu yorumlarınızı görünce başlamak şart oldu.1 sezonda kaç bölüm olacağı hakkında bilgisi olan var mı ?

Dizimag'da 9 gözüküyor

• İngilizlerin saldırı stratejileri çok saçma olmuş.Kalkanla savunurken ok at , sonra saldırıya geç.İnsan bi çevreler soldan sağdan saldırır.50 kişi 15 kişiyi yenemedi yuh ya.Ne kadar vikingleri anlatsada film,savunmasız insanlara devamlı saldırı yapıp yağmalamaları yüzünden bi savaşta yenilmelerini istiyorum.
  • Dizi bölümler ilerledikçe daha yerine oturmaya başladı,gerek atmosfer gerek çekimler gerekse de hikaye olsun iyice güzelleşti diye düşünüyorum.Ragnar rolünü mükemmel oynuyor en son bu hissi rahmetli Andy nin oynadığı (ilk sezon) Spartacus de hietmiştim.Bakışları ile yaşadığı duyguları / enerjiyi yansıtabiliyor.
    İnsan keşke 20 bölümlük bir sezon olsaydı demeden edemiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vipracing

Dizi bölümler ilerledikçe daha yerine oturmaya başladı,gerek atmosfer gerek çekimler gerekse de hikaye olsun iyice güzelleşti diye düşünüyorum.Ragnar rolünü mükemmel oynuyor en son bu hissi rahmetli Andy nin oynadığı (ilk sezon) Spartacus de hietmiştim.Bakışları ile yaşadığı duyguları / enerjiyi yansıtabiliyor.
    İnsan keşke 20 bölümlük bir sezon olsaydı demeden edemiyor.

Oyunculuğu çok iyi gerçekten. .

• Güncele geldim. Dizi müthiş.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.