Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (179. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
278.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nasıl bir baltaymış o öyle koca Dana'nın başını tek hamlede aldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PunkBunny -- 6 Mart 2015; 22:09:00 >
  • xxSpecter kullanıcısına yanıt
    geldi hocam
  • Ivar çok tatlı be :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu Harbard'ı baya merak ediyorum gizemli biri.

• quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

3x3

Çocuğun acısını aldı, iki bacağa karşılık iki çocuk öldü galiba. Athelstan şeytana uyacak gibi bakalım

Diziyi izlerken hiç dikkat etmedim ancak dediğiniz mantıklı olabilir. Sonuçta hiç birşey karşılıksız değil.

Ama kahin emmi de ölecek sanırım. Onun ölümü iyiye alamet değil hiç.

Burgred, salağın öndeni gideni ya. Bu herif küçükken baş aşağı çok sallandırmışlar galiba, beynine kan gitmiyor.

Porunn ölmez umarım ya gâvura vurur gibi vurdu adi herif.

Lagertha gitti sonunda herife tav oldu. Prenses de yolda, 2 dir kendini çekiyor ama o kadar zamanın patlamasını yaşayacak gibi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: PunkBunny

Nasıl bir baltaymış o öyle koca Dana'nın başını tek hamlede aldı

Alttan bir herifte kılıçla daldı ama bende şaşırdım tek hamlede gitti koca hayvanın kellesi

• Ragnar bildiğimiz gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: #define

Güzel bölümdü de köye gelen adamdan bişey anlayamadım. Hızır (a.s) desem değil

Hızır (a.s) güldürdü. O adamı görünce direkt Lost dizisi geliyor aklıma. Edit: Yukardaki yorumları görmeden yazmıştım bunu, adam Lostta acayip kazındı hafızamıza.

Bölüm yine çok iyiydi, nasıl geçti o kadar dakika anlamıyor insan, acayip akıcı. Savaş sahnesinde çalan şarkıyı merak ettim daha düşmemiş tunefind'a.

Çılgın Lagertha'nın konuşması fenaydı.

King Ecbert çılgın vikinglerin gerçek yüzünü görünce o da şaştı kaldı.

2.bölümde çalan parça.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khalasar -- 7 Mart 2015; 5:43:21 >

• Yeni katılan adam ne ayak?
  • Önümüzdeki bölümde neler oluyor öyle
  • Lagerthanın birden bire ingilizce veya her neyse o dili konuşmasını tek yadırgayan benim sanırım? 2 bölümdür tek kelime anlamayan kadın şimdi gitti Ecbertle banyodaki mimariyi konuştu arkadaş.

Bir de sapıklıktan değil de eski tarih ve bu adamlar viking, yani utanmazlar. Keşke çıplaklık olsaydı dizide.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gallifreyan

Lagerthanın birden bire ingilizce veya her neyse o dili konuşmasını tek yadırgayan benim sanırım? 2 bölümdür tek kelime anlamayan kadın şimdi gitti Ecbertle banyodaki mimariyi konuştu arkadaş.

Bir de sapıklıktan değil de eski tarih ve bu adamlar viking, yani utanmazlar. Keşke çıplaklık olsaydı dizide.

History channel, belgesel kanalı olmasa olurdu aslında. HBO veya starz yapsaydı oo şahane :D

• quote:

Lagerthanın birden bire ingilizce veya her neyse o dili konuşmasını tek yadırgayan benim sanırım? 2 bölümdür tek kelime anlamayan kadın şimdi gitti Ecbertle banyodaki mimariyi konuştu arkadaş.

Sanırım Blu-Ray versiyonunda baya çıplaklık vardı

• Çok afedersiniz ama Lagertha sen ne kadar namussuz bir kadınsın.Saf,temiz birisi sanmıştım seni.Çoluğun çocuğun var hala...Neyse.ABV
  • Bi de bişeye dikkat ettim. Katheryn Winnick , Lagertha karakteriyle güzel. Onun dışında standart birisi Googleye yazıp bakın bi sıradan
  • Bu dizi gerçekten türevlerinden çok iyi. Spartacus olsun, Game of Thrones olsun genelde özel efekt ve stüdyo olduğu için bu kadar keyfi vermiyor.

Vikings sanki belgesel tadında gidiyor, History işini iyi biliyor.

3.Bölümdeki tepe savaşı gerçekten çok başarılıydı.

Bu kadar keyif aldığım Black Sails var bide.

Az efekt gerçek mekanlar.

uuuuaaaaa vikings ne kadar güzel laaannnn
  • quote:

hocam dizi tarihi gün gün anlatmıyor muhtemelen aylarca geçen olaylar anlatılıyor bir bölümde. iki gecede ingiltere'ye gidip 2 saatte fethetmiyorlardır herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Luis Suarez

quote:

hocam dizi tarihi gün gün anlatmıyor muhtemelen aylarca geçen olaylar anlatılıyor bir bölümde. iki gecede ingiltere'ye gidip 2 saatte fethetmiyorlardır herhalde.

Gün gün olması beklenemez zaten de aylar geçtiği de hiç belli olmuyor dizide... Hadi diyelim 2 ay geçti. İki ay içinde o kadar öğrenemez dili

• Atkadaslar silinmis sahneleri izleyebilecegim bir yer varmi?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Luis Suarez

quote:

Gün gün olması beklenemez zaten de aylar geçtiği de hiç belli olmuyor dizide... Hadi diyelim 2 ay geçti. İki ay içinde o kadar öğrenemez dili

doğrudur ama işte aklıma gelen tek mantıklı sebep bu :)

• 
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.