Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Vikings (2013)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
7.906
Cevap
132
Favori
243.647
Tıklama
Giriş
    5895 Mesaj
    Altyazı gelmemiş hala, illa ing. altyazılı mı izleyelim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır;
    Toprak, eğer uğrunda ölen varsa vatandır!
  • Yarbay
    4748 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Yine güzel bir bölümdü sağlam ilerliyor dizi ama sanki hakettiği ilgiden daha azını görüyormuş gibi.

Boşver hocam dizi iyi ya. Aslında yeterince malzeme oldu Vikings. Daha fazla dile düşerse zevk alamam diziden.

|
    |

• Yarbay
    24832 Mesaj
    Bu diziyi ilk izleyenlerden biriyim arabada giderken Aux dan Fever ray çıkınca hala heyecanlaniyorum be arkadas

Biraz biriksin bölümler gerci 2. Bolumu de izledim Dayanamayıp

Nasıl bir baltaymış o öyle koca Dana'nın başını tek hamlede aldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PunkBunny -- 6 Mart 2015; 22:09:00 >

geldi hocam
    |
    |
    xxSpecter kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Şu Harbard'ı baya merak ediyorum gizemli biri.

|
    |

Orijinalden alıntı: WISDOM

3x3

Çocuğun acısını aldı, iki bacağa karşılık iki çocuk öldü galiba. Athelstan şeytana uyacak gibi bakalım

Diziyi izlerken hiç dikkat etmedim ancak dediğiniz mantıklı olabilir. Sonuçta hiç birşey karşılıksız değil.

Ama kahin emmi de ölecek sanırım. Onun ölümü iyiye alamet değil hiç.

Burgred, salağın öndeni gideni ya. Bu herif küçükken baş aşağı çok sallandırmışlar galiba, beynine kan gitmiyor.

Porunn ölmez umarım ya gâvura vurur gibi vurdu adi herif.

Lagertha gitti sonunda herife tav oldu. Prenses de yolda, 2 dir kendini çekiyor ama o kadar zamanın patlamasını yaşayacak gibi :)
    |
    |
    Üç gözlü bir karganın üç gözü olmalı. Bunun sadece bir gözü var, o da kırmızı. Bran, meşale ışığında bir kan gölü gibi ışıldayan gözün onu izlediğini hissedebiliyordu. Lordun diğer gözünün olması gereken yerde ince ve beyaz bir kök büyümüştü. Lordun göz çukurundan çıkan kök, adamın yanağına inmiş ve boğazına girmişti.
    "Sen üç gözlü karga mısın?" -Bran Stark

• Yarbay
    4748 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: PunkBunny

Nasıl bir baltaymış o öyle koca Dana'nın başını tek hamlede aldı

Alttan bir herifte kılıçla daldı ama bende şaşırdım tek hamlede gitti koca hayvanın kellesi

|
    |

• Onbaşı
    36 Mesaj
    Ragnar bildiğimiz gibi.
    |
    |

Orijinalden alıntı: #define

Güzel bölümdü de köye gelen adamdan bişey anlayamadım. Hızır (a.s) desem değil

Hızır (a.s) güldürdü. O adamı görünce direkt Lost dizisi geliyor aklıma. Edit: Yukardaki yorumları görmeden yazmıştım bunu, adam Lostta acayip kazındı hafızamıza.

Bölüm yine çok iyiydi, nasıl geçti o kadar dakika anlamıyor insan, acayip akıcı. Savaş sahnesinde çalan şarkıyı merak ettim daha düşmemiş tunefind'a.

Çılgın Lagertha'nın konuşması fenaydı.

King Ecbert çılgın vikinglerin gerçek yüzünü görünce o da şaştı kaldı.

2.bölümde çalan parça.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khalasar -- 7 Mart 2015; 5:43:21 >
    |
    |

• Yarbay
    2781 Mesaj
    Yeni katılan adam ne ayak?
    |
    |
    Önümüzdeki bölümde neler oluyor öyle
    |
    |

The Little Magician #19

"It gladdens me to know that Odin prepares for a feast. Soon I shall be drinking ale from curved horns. This hero that comes into Valhalla does not lament his death! I shall not enter Odin's hall with fear. There I shall wait for my sons to join me. And when they do, I will bask in their tales of triumph. The Aesir will welcome me! My death comes without apology! And I welcome the valkyries to summon me home!"
  • Binbaşı
    1420 Mesaj
    Lagerthanın birden bire ingilizce veya her neyse o dili konuşmasını tek yadırgayan benim sanırım? 2 bölümdür tek kelime anlamayan kadın şimdi gitti Ecbertle banyodaki mimariyi konuştu arkadaş.

Bir de sapıklıktan değil de eski tarih ve bu adamlar viking, yani utanmazlar. Keşke çıplaklık olsaydı dizide.

Ersun Yanal
    3-Hasan Ali Kaldırım 4-Mauricio Isla 5-Emre Belözoğlu 6-Tolgay Arslan 7-Ozan Tufan 8-Mehmet Ekici 9-Mevlüt Erdinç 10-Max Kruse 11-Victor Moses 14-Tolga Ciğerci 15-Serdar Aziz 16-Ferdi Kadıoğlu 17-Nabil Dirar 18-Sadık Çiftpınar 20-Luiz Gustavo 21-Miha Zajc 23-Deniz Türüç 24-Garry Rodrigues 25-Jailson 26-Alper Potuk 28-Murat Sağlam 32-Zanka 34-Adil Rami 35-Harun Tekin 94-Vedat Muriqi 98-Altay Bayındır
    Steam : Ingoshi
  • Yarbay
    3845 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Gallifreyan

Lagerthanın birden bire ingilizce veya her neyse o dili konuşmasını tek yadırgayan benim sanırım? 2 bölümdür tek kelime anlamayan kadın şimdi gitti Ecbertle banyodaki mimariyi konuştu arkadaş.

Bir de sapıklıktan değil de eski tarih ve bu adamlar viking, yani utanmazlar. Keşke çıplaklık olsaydı dizide.

History channel, belgesel kanalı olmasa olurdu aslında. HBO veya starz yapsaydı oo şahane :D
    Üç gözlü bir karganın üç gözü olmalı. Bunun sadece bir gözü var, o da kırmızı. Bran, meşale ışığında bir kan gölü gibi ışıldayan gözün onu izlediğini hissedebiliyordu. Lordun diğer gözünün olması gereken yerde ince ve beyaz bir kök büyümüştü. Lordun göz çukurundan çıkan kök, adamın yanağına inmiş ve boğazına girmişti.
    "Sen üç gözlü karga mısın?" -Bran Stark

• Yüzbaşı
    477 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Gallifreyan

Sanırım Blu-Ray versiyonunda baya çıplaklık vardı
    |
    |
    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
    BattleTag: Mastermind

• Yarbay
    2380 Mesaj

Çok afedersiniz ama Lagertha sen ne kadar namussuz bir kadınsın.Saf,temiz birisi sanmıştım seni.Çoluğun çocuğun var hala...Neyse.ABV
    |
    |

Türkiye Cumhuriyeti Kurucu Önderi ve İlk Cumhurbaşkanı,Gazi Mareşal,Başkomutan,Başöğretmen,Ulu Başbuğ,Kağan,Mustafa Kemal Han Hazretleri Diyeceksiniz.
  • Binbaşı
    1420 Mesaj
    Bi de bişeye dikkat ettim. Katheryn Winnick , Lagertha karakteriyle güzel. Onun dışında standart birisi Googleye yazıp bakın bi sıradan
    |
    |

Ersun Yanal
    3-Hasan Ali Kaldırım 4-Mauricio Isla 5-Emre Belözoğlu 6-Tolgay Arslan 7-Ozan Tufan 8-Mehmet Ekici 9-Mevlüt Erdinç 10-Max Kruse 11-Victor Moses 14-Tolga Ciğerci 15-Serdar Aziz 16-Ferdi Kadıoğlu 17-Nabil Dirar 18-Sadık Çiftpınar 20-Luiz Gustavo 21-Miha Zajc 23-Deniz Türüç 24-Garry Rodrigues 25-Jailson 26-Alper Potuk 28-Murat Sağlam 32-Zanka 34-Adil Rami 35-Harun Tekin 94-Vedat Muriqi 98-Altay Bayındır
    Steam : Ingoshi
HızlıCevap
Reklamlar
Masal
son dakika
Mobilya Takımları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.