Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (176. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
278.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    dizi sürekli vikings dilinde geçemez sonuçta birbirlerinin dilini de bilmemeleri lazım mecbur böyle yapmışlar
  • sonunda noldu la öyle

promo

• 3.Bölüm bomba gibi olacak sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

sonunda noldu la öyle

promo

neo mod loading :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: JabbaWockeeZ

Benim anlamadığım bir nokta var :

Rollo ve Torstein aralarında ingilizce konuşuyor ama Prenses onlara ingilizce bir şeyler söylerken anlamıyorlar? Aynısı Lagertha ve Ecbert arasında da oldu 1-2 kere. Geçen bölüm yemek sahnesinde de olmuştu hatta.

bende anlamadım oraları hangi dili konuştukları belli değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

Acayip bir bölümdü. Ecbert yavaştan Lagertha'ya yürüyor sanki olacak bu iş. Torstein'i diziden çıkarıyorlar galiba kolu gitti o halde fazla dayanamaz. Rollo'nun bacak kesme sahnesi neydi öyle nasıl kafaysa artık. Kadınların gördüğü rüyalar son sahnede gelen adamla birlikte Athelstan'ın ellerinin kanaması Vikinglerin hristiyanlığa geçişi mi başlauacak acaba. Björn'ün evlenme teklifi neydi yav öyle
    "Will you marry me?"
    "Yes."
    "Good."

Yavaştan değil bildiğin hörül hörül yürüyor Lagertha'ya

quote:

Rollo ve Torstein aralarında ingilizce konuşuyor ama Prenses onlara ingilizce bir şeyler söylerken anlamıyorlar? Aynısı Lagertha ve Ecbert arasında da oldu 1-2 kere. Geçen bölüm yemek sahnesinde de olmuştu hatta.

O olayı şey gibi düşünebilirsin, zamanında yabancı damat diye dizi vardı. Yunan oldukları halde muhabbetleri hep Türkçe yapıyorlardı. Mesela Rollo ve Torstein arasındaki İngilizce'yi Vikingçe -dillerinin adını bilmiyorum - olarak düşünebilirsin. Athelstan'ın çevirdiği -Lagertha Ecbert arasındaki muhabbet filan- ise Eski İngilizce olarak geçiyor.
  • Karışık bir bölümdü fazla bir şey anlamadım
  • Bölümler çok kısa sürüyor. Kapılıp gidiyor insan.

Ellerinden kan akan adam ile Athelstan'ın ne ilgisi var acaba Şu kör olan eleman kanla sulanan tarlalar falan görüyorum diyordu.
  • The Strain'deki fareci eleman değil miydi sondaki

Diziyi izlerken zaman çok çabuk geçiyor , güzel bölümdü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

Durgun bir bölümdü.

-Torstein'e yazık oldu ya ne ara kolu iltihaplandı ki anlamadım ben.
    -Önceki bölümde leydiyle athelstanın yatma sahnesi gözüküyordu ama bu bölümde göremedim

Hocam ok yedi ya koluna Kralla olan savaşta onun için kangren oldu kolu sanıyorum. Bu muhtemelen leydi ile Atheltsan'ın son görüsmesi degil cünkü tahmin ediyorum ki Ecbert ve Lagertha evlenme noktasına gelecekler fakat Lagertha ölecek büyük ihtimalle

• [geçiş bölümleri olduğu için biraz düşündürüyo insanları ne olcak diye son sahnede ellerin kanaması fln , ilerleyen bölümler efso olur yine lagerta çok ön plana çıktı bu bölüm büyük ihtimal sonu yakın gibi :)]
  • Lagertha ölmesin :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lagertha'yı harcayacaklarını sanmıyorum

• Bjorn'un sevgilisi bu bolumde cok itici geldi bana.
    Bjornde kizi hamile birakmis bir de evlenme teklifi ediyor.Mecbur evlenecen,viking töreleri böyle der

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaş. ağzınızı hayra açın. ölecek de ölecek. yapmayın, etmeyin
  • quote:

Dostum Vikingler kendi dilini, İngilterede yaşayanlar ise Old English konuşuyorlar ikisi farklı dil yani. Ama hem oyuncular hem izleyiciler zorlanmasın diye dil normal İngilizce . Ragnar ise ikisini de konuşabiliyor .
  • Dizi bu sezon da çok güzel gidiyor Paris kuşatmasını merak ettim bu arada
  • athelsta'nın
    ellerinden akan kan sahnesini anlayamadım arkadaşlar ?
  • Kıvanç olayı kesin mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: LifeSuxTR

Kıvanç olayı kesin mi

Kesin hocam 2 bölüm de oynamış. Hatta devamlı oyunculuk için anlaşmalar sürüyormuş vs. diye haber duydum.
  • 
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.