Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Vikings (2013)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
7.908
Cevap
132
Favori
243.905
Tıklama
Giriş
    922 Mesaj

lagerthanın adamı sözde hain adamı (sanırım ismi Einar idi ) kayıkla öldürmeye götürdü, sonra da olmadık yerde bana katıl dedi saçmalığın daniskası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aahastra -- 22 Şubat 2015; 15:43:46 >

Lost * Preason Break * I'm Cladius * Rome * Da Vinci Demons * Vikings
  • Yüzbaşı
    793 Mesaj
    Hiç sıkılmadan izledım muthiş bir bölümdü.Diğer bölümün fragmanına baktım, yine böyle aksiyonlu bölüm bizi bekliyor...
    |
    |
    |
    PS4+HUAWEİ MATE20 LİTE+asus tablet
  • Yarbay
    10143 Mesaj
    Yeni sezon başladı mı ya?

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Yeni sezon başladı mı ya?

Evet hocam
    |
    |
    Üç gözlü bir karganın üç gözü olmalı. Bunun sadece bir gözü var, o da kırmızı. Bran, meşale ışığında bir kan gölü gibi ışıldayan gözün onu izlediğini hissedebiliyordu. Lordun diğer gözünün olması gereken yerde ince ve beyaz bir kök büyümüştü. Lordun göz çukurundan çıkan kök, adamın yanağına inmiş ve boğazına girmişti.
    "Sen üç gözlü karga mısın?" -Bran Stark
  • Yarbay
    2849 Mesaj
    3.Sezona guzel giris yapildi. 3.sezonun geneli nasil sekillenecegine dair guzel ipucularu vardi. Bence bu sezon diger sezonlara gore daha tempolu olacak. 3x2 fragmanı baya hareketli. Ins yanilmam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Arrow # Band Of Brothers # Boardwalk Empire # Breaking Bad # Da Vinci's Demons # Daredevil # Game Of Thrones # Gotham # It's Always Sunny in Philadelphia # Leyla İle Mecnun # Mr.Robot # OZ # Person Of Interest # The Blacklist # The Strain # True Detective # Sherlock Holmes # Spartacus # Vikings

• Yarbay
    3977 Mesaj
    bölümü yeni izleyebildim. gayet güzel ve hızlı bir başlangıç olmuş fakat bu dizi zaten 10 bölümden oluşuyor ne diye 45 dk yaparsınız anlamıyorum ki? şunu game of thrones gibi yapın 55-60 dakika hiç değilse 10 bölümü doyasıya izleyelim.
    |
    |

- MSI GT72 2QE Dominator Pro Kullanıcısı -
    Intel Core i7-4720HQ || NVIDIA GeForce GTX980M 8GB || 16GB DDR3L 1600MHz || SuperRAID 256GB SSD || 1TB 7200Rpm HDD || 17.3" Full HD
    Cooler Boost 3 || SteelSeries Engine || Audio Boost 2 || Killer Ethernet + Wifi
  • Yarbay
    2452 Mesaj
    Ilk bolum guzel oldu.

Bu dizide gordugum 10 kadindan 7'sine asik oluyorum arkadas.

Arkadaşlar değinmiş ama bende bi kaç şey söyliyim, orduları bölme mantığı nedir hacı ? yani bide Lagnar amcasına saldırınca şimdi napıcaz felan diyor Yahu insan hiç mi bi hamle sonrasını düşünmez be kardeşim.
    |
    |

Orijinalden alıntı: aahastra

lagerthanın adamı sözde hain adamı (sanırım ismi Einar idi ) kayıkla öldürmeye götürdü, sonra da olmadık yerde bana katıl dedi saçmalığın daniskası.

Çok belli etti ama. Lagertha "Neden benimle evlenmek istemiyorsun?" dediğinde "Hırs için evlendiğimi konuşacaklar" falan ayak yaptı

Kimsenin olmadığı yere götürdü ve adamı ikna etti.Saçmalık nerede anlayamadım
    |
    |

The Little Magician #19

"It gladdens me to know that Odin prepares for a feast. Soon I shall be drinking ale from curved horns. This hero that comes into Valhalla does not lament his death! I shall not enter Odin's hall with fear. There I shall wait for my sons to join me. And when they do, I will bask in their tales of triumph. The Aesir will welcome me! My death comes without apology! And I welcome the valkyries to summon me home!"
  • Yarbay
    2414 Mesaj
    björn'ün hatun çok güzel yahu
    |
    |
    BattleTag: korde#1964
  • Teğmen
    108 Mesaj
    Hızlı başladı.

bjornun saç kesimi çok güzel olmuş. En baştaki lagerthanın ne zaman öleceğim diye sorması bu sezon sonunda ölebilir mi diye düşündürttü, umarım ölmez

• Yarbay
    7617 Mesaj

Bana ölecek gibi geliyor Lagertha bu sezon.
    |
    |
    amazonta kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Luis Suarez

Ilk bolum guzel oldu.

Bu dizide gordugum 10 kadindan 7'sine asik oluyorum arkadas.

Aynı durum bende de var

Eğer Lagertha ölürse çok kötü olur benim için. Diziyi izleme nedenlerimden biri.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: steven_stiffler

quote:

Çok belli etti ama. Lagertha "Neden benimle evlenmek istemiyorsun?" dediğinde "Hırs için evlendiğimi konuşacaklar" falan ayak yaptı

adam bence gay.
    |
    |
    Üç gözlü bir karganın üç gözü olmalı. Bunun sadece bir gözü var, o da kırmızı. Bran, meşale ışığında bir kan gölü gibi ışıldayan gözün onu izlediğini hissedebiliyordu. Lordun diğer gözünün olması gereken yerde ince ve beyaz bir kök büyümüştü. Lordun göz çukurundan çıkan kök, adamın yanağına inmiş ve boğazına girmişti.
    "Sen üç gözlü karga mısın?" -Bran Stark
  • Yarbay
    2179 Mesaj
    niye haber vermiyorsunuz ya
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

|
    |

Orijinalden alıntı: -b0Ni

Niye hiç konu dışına uğramıyorsun ? Bizi beğenmiyor musun ?
    |
    |
    Björn gitgide Ragnar'a benzemeye başladı, onun gibi arada bir boş bakıp yavaş yavaş/tane tane konuşuyor Yanlız Ragnar ın aklında değim yerinde ise 40 tilki dolaşıyor 40 nında kuyruğu birbirine değmiyor.Diğer arkadaşlar gibi bende en fazla 15 dk geçmiştir derken dizi ne zaman bitiyor anlamıyorum şikayetciyim !

Bu prensesin kardeşi ile amcası herhalde Vikinglerin bu kadar barbar ve iyi savaşcı olduklarını tahmin edemediler (Belkide onların bu kadar kalabalık geldiklerini bile bilmiyorlardı) kıyıya çıkınca hiç bir taraftan kaçamasınlar diye orduyu böldüler ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vipracing -- 24 Şubat 2015; 16:43:53 >
son dakika
haberler
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,414
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.