Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Vikings (2013)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
7.906
Cevap
132
Favori
243.703
Tıklama
Giriş
    2411 Mesaj
    ya dizi tuttu, şu kastı biraz genişletin be kardeşim.
    50 kişiyle gitmeyin ingiltereye.
    |
    |
    4748 Mesaj

Aşığım şuna.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xabir -- 21 Şubat 2015; 12:08:19 >
    |
    |

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır;
    Toprak, eğer uğrunda ölen varsa vatandır!
  • Emekli Yönetici
    9825 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

bölüm 45 dk ama bana 15 dk gibi geldi...

Bu yorumu yazmak için gelmiştim konuya.
    Süper bir bölümdü normalde olan olaylardan en az 2 bölüm çıkabilirdi belki.
    |
    |
    Lost-Prison Break-Chuck-Heroes-Gossip Girl-FlashForward-The Pacific-Terminatör:Sarah Connor - Kyle XY - Dexter - Desperate Housewives - Fringe - Spartacus:Blood And Sand-Human Target-Band Of Brothers-Blue Mountain State-Persons Unknown Pretty Little Liars - The Prisoner-The It Crowd-Hung-The Lost Room-Breaking Bad-V-The Big Bang Theory-The Pillars Of The Earth - Hellcats - Boardwalk Empire-The Event - The Vampire Diaries-The Walking Dead - Shameless - Glee - Game Of Thrones -Pushing Daisies -Terra Nova-Arrow -Vikings-The Originals-Defiance-Hannibal-True Detective - Fargo - Sherlock - Da Vinci's Demons-Homeland-House of Cards-Better Call Saul-Daredevil-Narcos-Billions-Taboo-Punisher-Mindhunter - Dark-Black Mirror-Safe - Sharp Objects-Maniac–Love Death Robots–Chernobyl-Lucifer - Peaky Blinders - The Boys
  • Yarbay
    4748 Mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xabir -- 21 Şubat 2015; 12:12:26 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Agire Jiyan

• Onbaşı
    31 Mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çesut-Mevik -- 21 Şubat 2015; 12:28:17 >

Orijinalden alıntı: Beistrich

Güzel bölümdü de sonda prensesin amcası ve kardeşinin ordusu niye öyle ayrılmış aşırı bi salaklık yani çok saçma

" amcayla yeğen tarihin en kötü savaş planını düşünmüşler kutlamak lazım. ben tuzak kurdular falan sanmıştım"
    |
    |
    Üç gözlü bir karganın üç gözü olmalı. Bunun sadece bir gözü var, o da kırmızı. Bran, meşale ışığında bir kan gölü gibi ışıldayan gözün onu izlediğini hissedebiliyordu. Lordun diğer gözünün olması gereken yerde ince ve beyaz bir kök büyümüştü. Lordun göz çukurundan çıkan kök, adamın yanağına inmiş ve boğazına girmişti.
    "Sen üç gözlü karga mısın?" -Bran Stark
  • Yarbay
    2346 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

İlk bölüm iyiydi, kim ne derse desin 2. sezon kötüydü bence.

Öncelikle Lagertha diyorum bir kadın bu kadar zarif ve güzel olabilir anca kedi canını senin yavrum benim Ragnar artık koca İngiltere'yi iki dklık yol yaptı bu ne hız böyle ayrıca çete savaşları devam ediyor maalesef son olarak bir kral bu kadar beyinsiz olabilir adam seninle savaşmaya gelmiş elinde barut yok top yok çıkma dur kalende, çıkacaksan bari ordunu birleştir.

Bu sezon Ragnar hariç, diğer oyuncuların saçları çok iyi olmuş. Lakin Ragnarın dövmeleri bir o kadar güzel.

Porunn da acayip bi hatun ya. :)

Saçıyla ilgili

İlerleyen bölümler de saçını komple kesecek.Büyük ihtimalle kafasındaki dövmelerle alakalı bir durum.

The Little Magician #19

"It gladdens me to know that Odin prepares for a feast. Soon I shall be drinking ale from curved horns. This hero that comes into Valhalla does not lament his death! I shall not enter Odin's hall with fear. There I shall wait for my sons to join me. And when they do, I will bask in their tales of triumph. The Aesir will welcome me! My death comes without apology! And I welcome the valkyries to summon me home!"

• Yarbay
    3845 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: D.

quote:

quote:

Öncelikle Lagertha diyorum bir kadın bu kadar zarif ve güzel olabilir anca kedi canını senin yavrum benim Ragnar artık koca İngiltere'yi iki dklık yol yaptı bu ne hız böyle ayrıca çete savaşları devam ediyor maalesef son olarak bir kral bu kadar beyinsiz olabilir adam seninle savaşmaya gelmiş elinde barut yok top yok çıkma dur kalende, çıkacaksan bari ordunu birleştir.

Bu sezon Ragnar hariç, diğer oyuncuların saçları çok iyi olmuş. Lakin Ragnarın dövmeleri bir o kadar güzel.

Saçıyla ilgili

İlerleyen bölümler de saçını komple kesecek.Büyük ihtimalle kafasındaki dövmelerle alakalı bir durum.

Natalie Dormer da yanlarını kazıtmıştı. Aynı ona benziyor dövmesi de. Sanırım başka bir projeyle alakalı bir durum var.
    Üç gözlü bir karganın üç gözü olmalı. Bunun sadece bir gözü var, o da kırmızı. Bran, meşale ışığında bir kan gölü gibi ışıldayan gözün onu izlediğini hissedebiliyordu. Lordun diğer gözünün olması gereken yerde ince ve beyaz bir kök büyümüştü. Lordun göz çukurundan çıkan kök, adamın yanağına inmiş ve boğazına girmişti.

• Yarbay
    18695 Mesaj

Yapmayın şunları işte arkadaş
    |
    |
    Çesut-Mevik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

Orijinalden alıntı: D.

quote:

quote:

Saçıyla ilgili

Natalie Dormer da yanlarını kazıtmıştı. Aynı ona benziyor dövmesi de. Sanırım başka bir projeyle alakalı bir durum var.

Warcraft filminde oynayacak onunla alakalı bir durumda olabilir dediğin gibi...
    |
    |

The Little Magician #19

"It gladdens me to know that Odin prepares for a feast. Soon I shall be drinking ale from curved horns. This hero that comes into Valhalla does not lament his death! I shall not enter Odin's hall with fear. There I shall wait for my sons to join me. And when they do, I will bask in their tales of triumph. The Aesir will welcome me! My death comes without apology! And I welcome the valkyries to summon me home!"

• Yarbay
    4748 Mesaj

Rollo şu hatunun değerini bilmiyor ya. Başka bir şey demiyorum.

• Teğmen
    168 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Xabir

rollo olsan bu kadına bakar mısın? hadi her şeyi geçtim yaptıkları?

When Things Don't Go Right, Go Lift.
  • Yarbay
    3845 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: eISgood

quote:

Dizide ki bütün hatunlar sahipli hocam. boşta siggy olduğuna göre ona yazacak tabi. :D
    |
    |

• Yarbay
    4748 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: eISgood

quote:

Rollo olmama gerek yok her türlü bakarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Binbaşı
    1332 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: LiuKang

Sonunda başladı özlemisiz ama arkadas su bjorn un hoslandıgı kızdan tiksinen bi tek ben degilim dimi la forumda Gözünüzü sevem destek cıkın artık her bölüm o kızın ölmesini beklicem bu ne itici bi karakter yaw Lagertha olmasa dizide dogru durust güzel kadın yok

Dostum bu kadında baslarda iyiydi ama sonra malum olaylardan sonra bundanda tiksindim

• Yarbay
    4748 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

Sonunda başladı özlemisiz ama arkadas su bjorn un hoslandıgı kızdan tiksinen bi tek ben degilim dimi la forumda Gözünüzü sevem destek cıkın artık her bölüm o kızın ölmesini beklicem bu ne itici bi karakter yaw Lagertha olmasa dizide dogru durust güzel kadın yok

Dostum bu kadında baslarda iyiydi ama sonra malum olaylardan sonra bundanda tiksindim

Yok hocam ya BENCE dizideki en mükemmel kadın. Bu kadın ne yapsa tamam denir.
    |
    |

• Yüzbaşı
    434 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

Güzel başladı. Dizinin en güzel yanı olayların hızlı gerçekleşmesi. Orduları ayırma fikri kimden çıktıysa yuh yani hiç akıl yokmuş bunlarda

o fikrin mantığını ben hiç anlamadım.Şaka gibiydi sanki :)Belli birinize saldıracağı neyin kafası bu :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Çesut-Mevik

lrtha bu kadar güzelmiymiş ya. dizide hiç güzel bulmuyorum.

porunn saçının bir tarafını kesmeseydi iyiydi
    |
    |

2.sezonun son bölümünde Torstein öldürülmüyor muydu gençler 3.sezonda tekrar çıktı anlamadım aynı adam değiller mi?

PSN ID : CyberKingX
  • Emekli Yönetici
    7987 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Craxler Devon

Bir soru:

2.sezonun son bölümünde Torstein öldürülmüyor muydu gençler 3.sezonda tekrar çıktı anlamadım aynı adam değiller mi?

Horik Ragnar'ın evini bastığı sırada battaniyenin altından kalkan eleman Torstein. Floki Torstein'i öldürmüyor kumpas kuruyorlar Horik'e.

Yeni sezona çok iyi başladı dizi. Dizi bittiğinde 10 dakika geçmiş gibiydi
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
Masal
Mobilya Takımları
SEO
google reklamları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.