Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
279.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kova yaşar

Vikings (2013 - 2020)

Arkadaşlar bizim başyapıtımız Tarkan Viking Kanı adlı filmle yarışacak düzeyde bir dizi mi ?

Çekilen filmimiz şu anda yayınlanan birçok diziden ve filmimizden en az 10 -15 kat daha iyi.O film şimdi çekilseydi sanatından çok kadın orasını burasını açmış diye rtükten ceza yer,senaristler yönetmen hapse atılırdı.

Kaldı ki o kadar imkansızlığın içinde fantastik bir çektiler,onlarca figuran,zırh ve kıyafet vardı.Meşhur ahtapot sahnesinin zerresini bile daha bugünün imkanlarında yapamıyorlar

• beni dizi çok bağladı müzikleri olsun karakterler olsun özellikle floki ve ragnar karakteri umarım söylendiği gibi kısa sürmez dizi.

s1x04

Kiliseye saldırdıkları an çok iyiydi özellikle flokinin hac isareti olan biblo gibi benzerimsi şeyi alıp rahibe bıcağı soktuğu an çok keyifliydi.Daha sonra kiliseden cıktıkları anda saksonlar ile yaptıkları mücadele çok iyiydi özellikle o kalkanlarla kapandıkları sahne ve rollo şaşırttı tabi en sonunda çok iyi ilerliyor keyifle seyrediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rustincohl -- 19 Mart 2013; 16:37:15 >
  • Bir başlayayım bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whitfield

Bu Kral Ragnar neden hiçbi' yağmaya, savaşa ön saflarda katılıp dövüşmüyor? Hep arkadan izliyor.

Ragnar dövüşüyor ki aktif olarak. Arada bir gençlere fırsat tanıdığı da olmuştur tabi.

• Lagherta tapılacak varlık yahu Knut denen hıyar da nasıl vurdu kadına.

Rollo şaşırttı gerçekten hiç beklemiyordum öyle davranmasını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kelâg

İniyor 4. bölüm. Bugün izleyecek 3 dizi var. The Walking Dead, Vikings ve Bates Motel.

bates motel nası bi dizi izledinmi.kısa bi özet geçersen ona göre izleyecegim
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1 saat 100 dolar

quote:

İniyor 4. bölüm. Bugün izleyecek 3 dizi var. The Walking Dead, Vikings ve Bates Motel.

Dün The Walking Dead, Vikings derken yetiştiremedim, bugüne kaldı. Az sonra izleyeceğim Bates Motel'i. Konudaki arkadaşların yorumları gayet iyi şu ana kadar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 1 saat 100 dolar

quote:

Dün The Walking Dead, Vikings derken yetiştiremedim, bugüne kaldı. Az sonra izleyeceğim Bates Motel'i. Konudaki arkadaşların yorumları gayet iyi şu ana kadar.

neyse bende ilk bölüme bakam bare nasılmış

• 4. bölümden sonra reisi avatarıma kadar taşıdım.
  • Beyler floki rüyama girdi çok ilginçti ben yay/ok hastası bi insanım flokiden bana yay yapmasını istiyordum çok yüksek bir ağacın tepesindeydik ağacın ucunda yay yapılacak ağacın en üstünde daha ağaçtan yay yapılacak kısmı kesmeden ragnara yaptığı geminin ön kısmındaki şekili yapıyordu çok ilginçti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baltalı İllallah

Beyler floki rüyama girdi çok ilginçti ben yay/ok hastası bi insanım flokiden bana yay yapmasını istiyordum çok yüksek bir ağacın tepesindeydik ağacın ucunda yay yapılacak ağacın en üstünde daha ağaçtan yay yapılacak kısmı kesmeden ragnara yaptığı geminin ön kısmındaki şekili yapıyordu çok ilginçti

Hayırdır inşallah
  • Flokiyi çok seviyorum ya keşke biraz daha ön planda olsa
  • kötü geçen coğrafya sınavımdan sonra ilaç gibi geldi valla :D hadi bakalım 9 bölüme kadar çok şey sığdırılır
  • Takip ettiğim bir dizi çok güzel gidiyor.9 bolümmü sürecekmiş :S

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CastamereDH

quote:

Beyler floki rüyama girdi çok ilginçti ben yay/ok hastası bi insanım flokiden bana yay yapmasını istiyordum çok yüksek bir ağacın tepesindeydik ağacın ucunda yay yapılacak ağacın en üstünde daha ağaçtan yay yapılacak kısmı kesmeden ragnara yaptığı geminin ön kısmındaki şekili yapıyordu çok ilginçti

Hayırdır inşallah

seni her gördüğümde aklımahttp://www.youtube.com/watch?v=jeCCPoVFK4c bu geliyo ve her seferinde dinliyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CastamereDH

quote:

Hayırdır inşallah

seni her gördüğümde aklımahttp://www.youtube.com/watch?v=jeCCPoVFK4c bu geliyo ve her seferinde dinliyorum

Sevindim:D Sabah akşam dinlerim bende

• İlk bölümü izledim ve beğendim.Bu sene içerisinde çıkan en iyi dizilerden biri olabilir.

Edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tranquillity -- 19 Mart 2013; 20:31:54 >
  • Son bölüm daha iyi olabilirdi her şey çok oldu bittiye getiriliyor 10 bölüm olacak olmasından galiba.

• Reis çok büyük yanlış yaptı çoook

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.