Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
279.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok iyidi ya beklediğimi aldım bölümden sezonun trailerında paris lafı geçti galiba fransaya saldıracaklar
  • Bu ara yürüdü yürüdü zaten yoksa Kıvanç girerse diziye bir şey kalmaz geriye
  • quote:

Orijinalden alıntı: LiuKang

Sonunda başladı özlemisiz ama arkadas su bjorn un hoslandıgı kızdan tiksinen bi tek ben degilim dimi la forumda Gözünüzü sevem destek cıkın artık her bölüm o kızın ölmesini beklicem bu ne itici bi karakter yaw Lagertha olmasa dizide dogru durust güzel kadın yok

Vikings (2013 - 2020)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xabir -- 20 Şubat 2015; 22:55:28 >

• Müthiş sezon basıydı. Bir sorum var yalnız yardım ederseniz sevinirim

Ragnar Kral'ın teklifini neden kabul etti? O topraklardan daha fazlasını istediği için mi? Yoksa başka nedenler de mi var? Bir de tıpkı Lagertha'ya olduğu gibi Aslaug'a olan sevgisi de azalmış Ragnar'ın galiba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeTissier

Müthiş sezon basıydı. Bir sorum var yalnız yardım ederseniz sevinirim

Ragnar Kral'ın teklifini neden kabul etti? O topraklardan daha fazlasını istediği için mi? Yoksa başka nedenler de mi var? Bir de tıpkı Lagertha'ya olduğu gibi Aslaug'a olan sevgisi de azalmış Ragnar'ın galiba?

İlk sorunu bende merak ediyorum. İkincisi ise Lagertha'ya aşkı pek fazla azalmamıştı. Aslaug'a da aşık olmuştu aynı anda. Hatta Lagertha'ya ikinizi birden çok seviyorum demişti. Ama Aslaug'dan soğumuş gibi.
  • Xabir kullanıcısına yanıt
    Doğru pardon. Evet belli oluyor. Mercia prensesiyle arasında bir şeyler olacağa benziyor.
  • çok iyi başladı sezon umarım böyle devam eder
  • quote:

Doğru pardon. Evet belli oluyor. Mercia prensesiyle arasında bir şeyler olacağa benziyor.

Kadın dedi zaten. Bu savaşı kazanırsan sana altın ve topraktan daha değerli bir şey vereceğim diye.
  • İyi başladı devamı gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diğer bölüm The Strain'deki fareci eleman da var sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xabir

quote:

Kadın dedi zaten. Bu savaşı kazanırsan sana altın ve topraktan daha değerli bir şey vereceğim diye.

Aynen yoksa çakal Ragnar neden kabul etsin?

• Vikings gelmiş başlayalım bakalım :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel bir başlangıç oldu özlemişiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralYD

quote:

quote:

• quote:

Vikings (2013 - 2020)

O değil de 37 yaşındaymış ya. Eski kumasından gerçekte 5 yaş büyük.

bitiyorum lagertaya öle böle değil

not:Kingdom of wessex adam değildir

• Bizim bu azgın prenses bunları kandırıyor olabilir belki de gerçekten karşinin hakkıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralYD

quote:

quote:

Ragnar ın savaşı kazanmasına gerek yok ki. Ragnar 2 adım atsa, karı kendini miktirecek yer arıyor zaten :D

• quote:

Vikings (2013 - 2020)

O değil de 37 yaşındaymış ya. Eski kumasından gerçekte 5 yaş büyük.

Çok güzel hatun ama boynundaki iz

Neyse konumuz o değil Ben filmin sonundaki trailer tarzı şeye takıldım.

İlk başta Floki'nin kızı çığlık atıyor, 3-5 sahne sonra Floki ölü gibi kıyıya doğru yüzüyor.
    Biraz kafama takıldı.

• Torstein ve Floki bu ikisine bu bölüm çok güldüm İlerki bölümlerde karışacak gibi hep bu ilişkiler yüzünden
  • Yok böyle bir dizi anasını satıym. Ragnarın saç olmamış. Komple kessin böyle kötü gözüküyor.

Rollo reyiz çok karizma adam. Adamın savaş stilini gördükçe Skyrim oynayasım geliyor valla.

Savaş sonunda kadın boşaldı mı lan ne oldu öyle

• 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.