Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
279.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Agire Jiyan

quote:

Orijinalden alıntı: kralYD

quote:

Orijinalden alıntı: Agire Jiyan

Dizilerimin başlamasınaaz kaldı. Zaten onlar başlayana madar da zamanım full dolu. 1 ay beklemek bnm için zor değil bu bakımdan. Yalnız Hannibal en çok beklediğim dizim ama çoook geç başlıyor yahu. O da başlasaydı iyiydi. O kalitede olsun ben 2 şer yıl beklemeye razıyım. Tabi bi de sherlock var. Sherlock da o derece kaliteli bi dizi ki abi 3 bölüm için 2 yılı bekliyorsun yav. Cidden kaliteli yapım yani. 90 dakkadan 3 bölüm olmasındansa 40 dakkadan 6 bölüm yapsalar bari.

Şuan hannibal ve sherlock inmiş benim izlememi bekliyorlar kıskandırmak gibi olmasın ama

Yerinde olmak isterdim. Sherlocku ayda bir bölüm izlemeni öneriyorum.

Eyvallah hocam öyle yapmayı düşünüyorum bende bu arada Vikings son bölümü izledim final süperdi.

• 2. sezon 9. bölümün yarısındayım şuan, bu sezonun özeti resmen vikinglerin salaklıkları. Bu kadarda olmaz ama her savaşta aynı salaklık yapılmaz ki
  • ragnar reizin yeni imajı baya piskopat olmuş. kafayı kazıyıp sakalı biraz daha uzatmış yakışmış. 1 ay kaldı bekliyoruz bakalım
  • Hocam anladığım kadarıyla çok sayıda yabancı filmler ve diziler izlemişsiniz bunların yabancı dilinize bir katkısı oldu mu acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gastarbeiter

Hocam anladığım kadarıyla çok sayıda yabancı filmler ve diziler izlemişsiniz bunların yabancı dilinize bir katkısı oldu mu acaba ?

Çok izlemiş sayılmam. Yabancı dilime katkısı az biraz olmuştur. Öyle çok değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her hali karizma

• Season 3 Trailer #2 - Sabırsızlanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: D.

Season 3 Trailer #2 - Sabırsızlanıyorum

Mükkemmel ya çekimleri çok iyi gerçekten sabırsızlıkla bekliyorum

• 2. sezonun blurayleriçıkalı çok oldu ama halen uygun altyazı mevcut değil. Tüm ripler extented versiyonda çıkmış. Haliyle altyazı uymuyor. 5-7 dakika daha uzun. Mecburen hdtv rip seyredeceğiz.
  • özledik ragnar reyis
  • 3. sezon da yine 10 bölüm mü olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: YasinJR10

Saçma sapan eşcinsel ilişkiler varmı spartacusteki gibi yoksa izlemeyi düşünüyorum

Yok izleyebilirsiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: YigitErkin20

Bu mesaj silindi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D. -- 25 Ocak 2015; 15:18:48 >
  • quote:

quote:

Saçma sapan eşcinsel ilişkiler varmı spartacusteki gibi yoksa izlemeyi düşünüyorum

Yok izleyebilirsiniz...

Kesin bilgimi hocam ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Yok izleyebilirsiniz...

Kesin bilgimi hocam ?

Evet izleyebilirsiniz...
  • Pardon yanlış okumuşum sildim mesajı :) alıntıyı düzeltirsen sevinirim soruna gelirsek yok rahatça izleyebilirsin hatta fazla cinselllikte barındırmıyor dizi :)
  • quote:

Tipe bak la

• quote:

Orijinalden alıntı: GOTHAM CITY

quote:

Tipe bak la

2 günde savaşçı oldu tipe bakale keranacıııı

• birinci ve ikinci sezonu extended olarak nerede bulabilirim birkaç D&R mağazasına baktım ama bulamadım malum 1 yıl bekliyoruz yeni sezonu yazın tekrar tekrar izlerim
  • 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.