Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
279.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ragnar yine karizma 3.sezon için yayınlanan trailer da saç stili daha farklıydı sanki

Vikings (2013 - 2020)
    Vikings (2013 - 2020)
    Vikings (2013 - 2020)
    Vikings (2013 - 2020)
    Vikings (2013 - 2020)

• D. kullanıcısına yanıt

Lagertha
  • D. kullanıcısına yanıt
    Bjorn babasının izinden geliyor aynen ona benzemiş ama ragnarın eski hali daha iyiydi sanki başlayınca göreceğiz artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Bjorn babasının izinden geliyor aynen ona benzemiş ama ragnarın eski hali daha iyiydi sanki başlayınca göreceğiz artık

Alışkanlıktan öyle gelmiştir.Ragnar'ın her hali karizma
  • Bu dizide niye 20 vs 20 savaşlar oluyor Koskoca Viking lordları ancak o kadar mı adam çıkarıyor? Mahalle kavgaları gibi.
  • yeni bölümler geliyomu? ocak 9 dan itibaren başlıcaktı 3. sezon sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Üfler

yeni bölümler geliyomu? ocak 9 dan itibaren başlıcaktı 3. sezon sanırım.

19 şubatta başlıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.

quote:

Orijinalden alıntı: Üfler

yeni bölümler geliyomu? ocak 9 dan itibaren başlıcaktı 3. sezon sanırım.

19 şubatta başlıyor...

saol dostum

• Abi bu kralın ne özelliği var anlamadım ben. Adam sözde kral ama lordlarından asker dileniyor. Benim bildiğim kral savaş zamanı tüm sancaktarlarını çağırır, öyle gider. Tüm ülkeyi toplayıp bir seferde gitseler İngiltere'yi komple fethedecekler.
  • Kesinlikle
    katılıyorum şu king horik denen adam kendi sancaktarlarindan birini bile kendi gücüyle yenemiyor ragnardan yardım istiyor olacak iş değil koskoca kralsın sen ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sroad -- 14 Ocak 2015; 20:43:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sroad

Kesinlikle
    katılıyorum şu king horik denen adam kendi sancaktarlarindan birini bile kendi gücüyle yenemiyor ragnardan yardım istiyor olacak iş değil koskoca kralsın sen ya

O dönemin tarihini bilemediğim için net yorum yapamayacağım ancak yapan kanal History elbet tarihe uygun bir şekilde işlenmiştir bu konu.Belki kral olmak sembolik birşey de olabilir ya da başka bir şey için de olabilir bilemiyoruz.

• resimlerde ragnarın saçlar gitmiş göründü güzeldi saçları ya neyse az kaldı merakal bekliyorum
  • Yav bu kadar ara olunca karakterleri unutuyorum. Bir de birkaç tane dizi izliyorsanız hepsi birbirine giriyor. Bu yüzden bütün sezonları bitmiş dizileri daha çok seviyorum.

• İkinci sezon finalini izlemedim henüz. Sanırım fazla bütçeleri yok, savaş sahneleri biraz yavan kalıyor. Onun haricinde iyi bir dizi.
  • Çıksa artık ya özledik valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

İkinci sezon finalini izlemedim henüz. Sanırım fazla bütçeleri yok, savaş sahneleri biraz yavan kalıyor. Onun haricinde iyi bir dizi.

Öncelikle History belgesel kanalı benim bildiğim sadece 1 sezon yayınlanacaktı Vikings tutunca ve ilgi fazla olunca devam ettirdiler.Yani bu diziyi bir Hbo-Starz felan yapsaydı çok başka şeyler konuşabilirdik.Şu anki hali bile bence iyi ben diziyi severek izliyorum.2.sezonun finalini izleyin gayet güzel bitti.Dizi üzerine koyarak gidiyor 3.sezon daha da iyi olacaktır diye umut ediyorum.
  • D. kullanıcısına yanıt
    Bir sezonluk dizi olamaz Vikings, Ragnar'ın oğlu Björn için bile ayrı bir dizi çekilebilir. Dediğin gibi Starz veya HBO yapımı olsa daha kaliteli bir dizi izleyebilirdik. Dizi konusu ve başarılı oyuncu kadrosuyla ayakta duruyor bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Bir sezonluk dizi olamaz Vikings, Ragnar'ın oğlu Björn için bile ayrı bir dizi çekilebilir. Dediğin gibi Starz veya HBO yapımı olsa daha kaliteli bir dizi izleyebilirdik. Dizi konusu ve başarılı oyuncu kadrosuyla ayakta duruyor bence.

Dediğim gibi benim bildiğim kadarıyla tek sezon olacaktı zaten History normal de belgesel kanalı sevilince devam edildi.Konusu ve oyuncu kadrosuyla ayakta duruyor görüşüne de katılıyorum.

Birde şu var

Dizinin adı Vikings Ragnar öldükten sonra hikaye Björn üzerinden devam edebilir.Kanalla alakalı bir durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D. -- 15 Ocak 2015; 14:53:06 >

• Başka bir yapımcı firma yapsaydı nasıl olurdu bilmiyorum ama izlediğim dizilerin içinde (TWD,GOT,Revolotion,spartacus) en iyi oyunculuklara sahip dizi bence hemen hemen tüm oyuncular harika rol yapıyorlar özellikle başta floki olmak üzere
  • kaç bölüm dizi arkadaşlar

• 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.