Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (153. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
279.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başla artık,tarihin en mükemmel dizisi.
  • Yeni karakter veya oyunculardan bir haber yok mudur hic

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • özledik ragnar reyiz
  • Floki reisi özledik yaa
  • dizi kendini cidden izlettiriyor. 3 günde 2 sezonu bitirdim 3. sezonu heyecanla bekliyorum. bu arada aklıma takıldı dizide şiddet öğeleri var ama kan olsa da kesikler yaralar fazla gözükmüyor ya da cinsellik var fakat sahneler kesilmiş gibi yani sansür mü var yoksa dizi böyle mi anlam veremedim.
  • sroad kullanıcısına yanıt
    Kanal yüzünden hocam bu dizi Starzda olsaydı mesela o sahnelerin hepsi açık olurdu
  • bu yoklukta ne gider be
  • yani benim izlediğim sürümüyle ilgili bir sorun değil dizi her yerde böyle sansürlü gibi öyle mi ?
    Evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: sroad

yani benim izlediğim sürümüyle ilgili bir sorun değil dizi her yerde böyle sansürlü gibi öyle mi ?

Dizi sansürlü değil bu şekilde çekilmiş bence çokta iyi olmuş aşırılık yok konusunu tam olarak yansıtıyor
  • hocam bu konuyu bugün biraz yabancı forumlarda araştırdım ve burada paylaşamayacağım resimler buldum yani dizi sansürlü ama o sahneleri muhtemelen kesip yayınlıyorlar yani bölümleri öyle çekmişler ama sonradan kanal istememiş olabilir. yani basit bir örnek vereyim Aslaug'un ilk göründüğü göl sahnesinin sansürsüz halini paylaşmışlar ama şiddet öğelerini napıyorlar onu bilmiyorum onları da daha vahşi çekip sonradan atıyor olabilirler.
    pm alabilirmiyim
  • yusei kullanıcısına yanıt
    hocam vikings dizisini yabancı forumlarda biraz araştırırsanız bulursunuz ben de geçmişi sildiğim için pm atamıyorum maalesef amacım o değildi çünkü
  • bu arada bu konuyu araştırma nedenim sahnelerin yapmacık gelmesi oldu. diziyi severek izliyorum ama GoT'tan alışmışım bağırsak çıkartılması ya da el kopması tarzı şeylere veya fazla doğal cinsel öğelere o yüzden bu dizide bir şey eksik gibi geldi. Adamlar savaşta baltayla adam öldürüyorlar ortada 1 tane uzuv kopması ya da iç organı gözükmüyor.
  • beyler biraz araştırdımda durum tam olarak arkadaşın dediği gibi kafa,uzuv kesilmesi çıplaklık vs. dizide çekilmiş ancak tv versiyonunda yok bluray versiyonunda var malum yerlerde 1080 p olarak indirebilirsiniz sansürsüz yazarsanız
  • Beyler Vikings blu-ray boxset i TR altyazili olarak bulabilirmiyim kutulu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sansür olayına biraz baktım da pek eksikliği hissedilmiyor bence. Yalnız Aslaug ile Porunn'un güzel sahnelerini kesmişler
  • S R T kullanıcısına yanıt
    pm hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: sroad

hocam bu konuyu bugün biraz yabancı forumlarda araştırdım ve burada paylaşamayacağım resimler buldum yani dizi sansürlü ama o sahneleri muhtemelen kesip yayınlıyorlar yani bölümleri öyle çekmişler ama sonradan kanal istememiş olabilir. yani basit bir örnek vereyim Aslaug'un ilk göründüğü göl sahnesinin sansürsüz halini paylaşmışlar ama şiddet öğelerini napıyorlar onu bilmiyorum onları da daha vahşi çekip sonradan atıyor olabilirler.

Oda olabilir tabi belgesel tadında çekildiği için dizi gerek duymamışda olabilirler bu sahnelere bence pek eksikliği hissedilmiyor yani açık seçik sahneler olsaymış daha çok severdim diye düşünüyorum
    Pm atabilirsen sevinirim

• pm pls
  • 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.