Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (137. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
279.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok güzel sezon finaliydi valla. keyifle izledim. Ragnarın o sondaki oturuşu çok klastı Game of Thrones gibiydi valla

edit:2015 i yeni gördüm defolup gidiyorum ben. unuturum zaten kesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anthony John Soprano -- 3 Mayıs 2014; 14:19:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sahbaz061

Floki'nin Torstein ve Rollo'ya verdiği "Tanrı'nın yemeği" diye adlandırdığı ot ne işe yaradı yada yaradı mı çünkü Floki dağa çıkıp otu biraz aradı, var mıdır bu otun bir esprisi

Torstein i öldürdü gibi gosterdiler. Sonra Ragnarin konaginda Ragnarin yerine Torstein cikti Horikin karsisina ilk basta. Rolloya neden yapti dikkat etmedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: freshmind

quote:

Orijinalden alıntı: phoenix_88

O değil şimdi İmdb'den bizim Ragnar'ın filmlerine bakayım dedim eski filmleri cacık ama 2016'ya Warcraft'da oynayacağı gözüküyor. Üstelik ismi en başta başrol herhalde. Yıllardır filmini beklediğimiz oyunda tanıdık sima olması güzel olacak :)

Tanıdık sima mı ? Adam Arthas'ı oynayacak hocam. Başrol oyuncusu ...

Tanıdık sima yardımcı oyuncu veya yan rol oyuncusu anlamına mı geliyor ki "tanıdık sima" yazmama soru işreti koymuşsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Önce reis oldu şimdi kral. Sırada ne var?

Ragnar aslında
    Horik'in çocuklarını öldürmezdi. Orda başka bi şeyler döndü sanki.
    Floki hadi tamam da Siggy'yi ne ara ayarttı bu Ragnar? Siggy güce düşkün bi kadın, Horik'in yanında yer alması çok mantıklıydı.

belki rollo yüzündendir hocam ona karşı bir zaafı var sanki ne yaptığı belli değil kadının ne ayak çözemedim hala

• Ben flokinin ihanet edeceğini hiç düşünmedim Ragnarla oynadığı belli gibiydi.Hem sonuçta yine kendi aralarında savaşmış gibi oldular.
  • Çok harika bitti dizi de 2015'e kadar beklemek üzücü
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinergy

dediğimi anlamamışsın ama. benim bahsettiğim horik saldırdığında ragnarın onlarca askerini kesti, biçti (hoş o koca birliğe kim nasıl karşı koydu da ahırda sadece 5 kişi kaldılar, bunu da göstermediler ya neyse o kısmı atladım)

hatırlayalım ragnar ingiltereye ilk çıktığında sahilde bir iki adamını kaybediyo ve çok sinirlenip intikam alacam gibisinden bişeyler oluyordu. arkasındaki adamları koruyan bir görüntüden, planlar planlar yapıp bu uğurdaki zaiyatı göze alan kişiye dönüşmesi benim gözümde kopuk kalmış.

o ara kısmı ataladıkları doğru ama çokta mühim değil sonuçta horiki kıstırmışlar bir yerde ve sonunun geldiğini anlayan horikte teslim oldu. askerleri göstermemeleri eksiklik evet ama ragnarda sonuçta ailesi olunca vaziyet 2-3 askere göz yumdu mecburen. birde kral olmak var işin ucunda çokta sallamadı açıkçası

• quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

quote:

Orijinalden alıntı: PHI

Önce reis oldu şimdi kral. Sırada ne var?

Ragnar aslında
    Horik'in çocuklarını öldürmezdi. Orda başka bi şeyler döndü sanki.
    Floki hadi tamam da Siggy'yi ne ara ayarttı bu Ragnar? Siggy güce düşkün bi kadın, Horik'in yanında yer alması çok mantıklıydı.

belki rollo yüzündendir hocam ona karşı bir zaafı var sanki ne yaptığı belli değil kadının ne ayak çözemedim hala

horik siggy yi oğluna sunmasıyla ve karısıyla gelmesinden kaybetti zaten. siggy rollo olayı yeni boyut kazanacak bence ragnar kral olduğuna göre lagherta ve rolloda reis olacak lagherta zaten öylede rolloda reis olacak. siggyde istediğini elde edecek böylece..

• BloodyHeel kullanıcısına yanıt
    evet büyük ihtimalle öyle olacak
  • Cok guzeldi final floki ters kose yapti kral horike

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • freshmind kullanıcısına yanıt
    Filmde Arthas olmayacak diye açıklama yapmışlardı. Ben mi yanlış hatırlıyorum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdiqeCaLe

quote:

Orijinalden alıntı: Kreus

Sezon finali son sahne

Acaba orası Grönland olabilir mi Lagertha'nın yeni yerler keşfetmekten bahsetmesi ve tarihte orayı Vikinglerin keşfetmesinden yola çıkarak bu tahminde bulundum .

Gronland Jarl Borg un bolgesi diye diye hatirliyorum

Götaland değil miydi Jarl Borg'un bölgesi ?

quote:

Orijinalden alıntı: sahbaz061

quote:

Sezon finali son sahne

Acaba orası Grönland olabilir mi Lagertha'nın yeni yerler keşfetmekten bahsetmesi ve tarihte orayı Vikinglerin keşfetmesinden yola çıkarak bu tahminde bulundum .

Hocam Lagertha'nın bahsettiği Fransa çünkü wikipediadan öğrendiğimiz kadarıyla Fransa'yı keşfetmeleri gerek bu sebeple Grönland olması zayıf ihtimal hem Grönland'ın bir cazibesi yok yaşamak için oraya gitmesi mantıksız geldi bana

Spoiler yememek için Ragnar dönemini araştırmamıştım hiç, demek sırada Fransa var. Grönland mantıksız oluyor bu durumda dediğiniz gibi.

• floki hakkında
    en baştan demiştim öbür türlü düşünenlere 8. bölüm deki Ragnarın işaretle Horik in ardından göndermesi yeter. bu arada Ragnar ın beyin hücreleri öldü.

Dışarıdaki askerlerin hepsi öldü tabi ki. Dışarıda sadece göstermelik bir kaç kişiye haber verilmedi bir nevi Ragnar onları feda etti. Diğer askerler saklandılar adı üstünde tuzak Horik içeri girdiğinde onlarda ölmüş öldü. azcık mantık yahu. Grönland keşfi 10. yüzyılda bu diziyle alakası yok sırada Fransa var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tizar -- 3 Mayıs 2014; 19:22:40 >

• Floki'nin Ragnar'a ihanet edeceğini bu bölüme kadar hiç düşünmedim ama bu bölüm Torsteini öldü gibi gösterincede düşünmeye başladım ama Floki adamın hası çıktı yine. Ragnar en sonda insanlıktan çıktı Horik'i öldürürken . Bence harika bir sezon finaliydi

• Flokiğ.

Ters köşe oldum resmen Foki olayını çoğu kişi iyi yuttu.Kral horick öldüğüne göre Ragnar kral.

Uzun bir ara var özletecek dizi kendisini.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• King in the north
  • KaZooM kullanıcısına yanıt
    Ağzından yel alsın
  • quote:

Sezon finali son sahne

grönlandın neyini yağmalıcaklar ya

• Floki
    nin ihanet edeceğini düşünmüyordum zaten.

Harika bir final oldu.

• Floki ye etmediğim küfür kalmadı Rollocuğumu öldürecek sandım King Horikte cezasını çekti zaten Ragnar a engel oluyordu.
  • 
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.