Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (135. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
279.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

kavga başlıyor gibi ragnar çok sinirliydi.

• başta floki kralı yiyiyor demiştim sonra bu bi lavukluk yapacak dedim beni bile inandırdı senaristlere helal olsun
  • Asıl önemli olan Bjorn,gerçek hikayeymiş dizi.Bence Ragnar hristiyan olucak ilerde,bariz propoganda var,rahibi çok seviyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla muazzam bitti. En sonda ki manzaraya karşı oturuş zaten...
    Adam King beyler dağılın
  • Sondaki 3. Sezon 2015'ye yazısını görene kadar her şey iyi gidiyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• şimdi anlamadığım bir nokta şu:
    madem ragnarın haberi var, bu kralın adamlarının önüne keklik diye mi dizmiş bazı adamlarını.
    orada savaş nasıl döndü ne oldu pek çakamadım. bikaç sahne eksik mi inmiş lan bu dizi bende millet çok güzel çok güzel diye diye yardırmış.
    bir de erlendur ne oldu? ama bebeleri öldürttüyse o hayli hayli öldürülmüştür.

bi açıklayabilecek yiğit aranıyor

• sinergy kullanıcısına yanıt

Keklik gibi kullanmazsa Horik oltayı yutmazdı belkide şüphelenip

Sizdede dizi 43 dk mı sürdü? İMDB'de 60 dk gözüküyorda bölüm.
  • 2015'e kadar kim bekleyecek şimdi ya hayatımda izlediğim en iyi dizi budur beyler

• Hayatımda izlediğim en mükkemel sezon finali ...
  • Gel 2015 gel

• AloneAssassin kullanıcısına yanıt

ne biliyim şimdiye kadar kendi adamlarına çok kıymet veriyodu. direkt ölüme terketmiş bi kısmını. bi kopukluk oldu geçmişteki ragnar ile.

evet 43 dk. imdb muhtemelen reklamlı süreyi vermiştir. himym da 1 saatlik final diye girdi 40 dk çıktıydı final.biraz da şakasına demiştim aslında
    bence bölümde sahneler arası kopukluklar çoktu. kim kimi öldürüyor, kim kimin arkasından iş çevirdi, takibi biraz zor olmuş (bence)
  • 10 aya unuturum ben dizi ya, ulan ne vardı 17-18 bölüm olsa
  • fena ters köşe yaptı
  • 2015 çok değil mi ya.

Reis Ragnar oldu Kral Ragnar. Oynayan adama da karaktere de çok yakışıyor bu ünvan. Mükemmel bi dizi ya..
    Sezon finali dediğin böyle olur, izleyileriyle oynamıyorlar, arka sokaklar gibi sezon finalinde herkesi öldürüp yeni sezonda canlandırmıyorlar.
  • Gerçekten güzel bir sezon finali oldu son sahneler çok iyiydi. GoT tarzı böyle oturaklı dizileri seviyorum.

• Flokiye dizi boyunca sövdüm sövdüm sonunda özür diledim , ayrıca sanki bu olaylar Ragnar'ın hayali gibi birşey gibiydi dizinin son sahnesinde Ragnar reis dağa çıkmış düşünüyor gibiydi ve de dizinin 10 bölüm olması kalitesini gösteriyor adamlar özene bezene yapıyor bak bizim Arka sokaklara 40 50 bölüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tulparr -- 3 Mayıs 2014; 2:01:13 >

• sonda gösterilen çocuklar Horik'in çocukları mıydı

o değil de Ragnar'ın verdiği son poz süperdi, All Hail Ragnar Lothbrok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charlie Chaplin -- 3 Mayıs 2014; 2:32:28 >
  • O değil şimdi İmdb'den bizim Ragnar'ın filmlerine bakayım dedim eski filmleri cacık ama 2016'ya Warcraft'da oynayacağı gözüküyor. Üstelik ismi en başta başrol herhalde. Yıllardır filmini beklediğimiz oyunda tanıdık sima olması güzel olacak :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinergy

şimdi anlamadığım bir nokta şu:
    madem ragnarın haberi var, bu kralın adamlarının önüne keklik diye mi dizmiş bazı adamlarını.
    orada savaş nasıl döndü ne oldu pek çakamadım. bikaç sahne eksik mi inmiş lan bu dizi bende millet çok güzel çok güzel diye diye yardırmış.
    bir de erlendur ne oldu? ama bebeleri öldürttüyse o hayli hayli öldürülmüştür.

bi açıklayabilecek yiğit aranıyor

erlenduru öldürdüklerini göstermediler ama kızlara yapılanlardan sonra ölmemesi mucize

• quote:

Orijinalden alıntı: sinergy

ne biliyim şimdiye kadar kendi adamlarına çok kıymet veriyodu. direkt ölüme terketmiş bi kısmını. bi kopukluk oldu geçmişteki ragnar ile.

evet 43 dk. imdb muhtemelen reklamlı süreyi vermiştir. himym da 1 saatlik final diye girdi 40 dk çıktıydı final.biraz da şakasına demiştim aslında
    bence bölümde sahneler arası kopukluklar çoktu. kim kimi öldürüyor, kim kimin arkasından iş çevirdi, takibi biraz zor olmuş (bence)

aslında gayet basit flokinin ihanet etmeyeceğini ve horik in saçma sapan düşünceler içinde olmasından dolayı ragnar tahmin etti böyle olacağını. hatırlayın ingilterede anlaşmak için elçiler gelip giderken horik düşüncesizce davrandı ve kral gibi davranamadı. floki yi ragnar yönlendirdi. siggy ye gelince oda aslında horikin karısı gelene kadar ve oğluna verene kadar düşünmüyor değildi ama sonra oda saf değiştirdi. asıl ilginç olan mantarı yiyen adamın ölmediği orda zarf attı yine horik bunuda yedi.. birde kendi mekanın değil illaki birşeyler çevirirsen anlaşılır yaptığı yanlış insanlara çabuk güvenmek oldu. ben daha vahşice bir son bekliyordum horik için ama yine belasını buldu.. bu arada favori karakterim tabiki Lagherta :)

• 
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.