Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (133. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
279.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Espa

Floki üzedindeki teorimizde haklıymışız Ragnar'ın yanındaymış hep. Yine de seyirciye tam tersini göstermek için ellerinden geleni yaptılar
    Sonraki sezon büyük ihtimal çoğunlukla wessex'de geçecek. Kendi topraklarında bir tehdit kalmadı

Long live King Ragnar

Floki'nin ihanet etmeyeceği baştan beri belliydi, siz anlamadınız O değilde şimdi King Horik'in tüm çocukları öldü mü? Bir de sondaki sahnede Ragnar nerede, orayı tam anlayamadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ve tabiki Floki Reyiz bizi yanıltmadı adamın dibi çıktı

• Süperdi final Şu Erlendur i.nesini öldürmediler galiba ya.Uyuz oluyorum o çocuğa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JabbaWockeeZ -- 2 Mayıs 2014; 16:24:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

quote:

Orijinalden alıntı: Raul Taxiarchai

Bi ara bunada başlamayı düşünüyorum nasıl dizi arkadaşlar tavsiye eder misiniz ?

bana göre game oh thrones filan hikaye bunun yanında,2.sezon tavan yapıyor.

Eyvallah yakında başlıcam
  • 2015 e kadar kim öle kim kala :((

• flokinin ihanetine(!) şaşıranlar olmuş.Ben esas siggy'den bir şeyler beklemiştim onu ne ara ayarttı ragnar orası kötü oldu.Onun dışında 3. sezonun bir kısmında horik-ragnar sonra ragnar ingiltere olur diye düşünüyordum.Bir arkadaş Fransa yazmış ama o zor gibi.Sonuçta dizinin ne kadar süreceğine ve Ragnar sonrasına da bağlı.
  • ilk sezonu 2 günde bitirdim. 2.sezon daha iyi heralde yorumlara göre, 2 günde de onu bitiririm dizi baya iyi gerçekten
  • spoiler butonu kullanmayı öğrensenize artık ayrıca cidden iyi sezon finaliydi

floki beni baya şaşırttı
  • Bölümün sonuna kadar Floki'nin aslında Ragnar'ın tarafında olmasını umut ettim.

Umut ettiğim gibi de oldu. Floki reyiz ya dizi başladığından beri çok seviyordum şimdi sevgim iki kat arttı.
  • Çok çok iyi bir sezon finali oldu.
  • ulan ya ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bölüm iyiydi ancak dizi hemen bitiyor ya sanki dün başlamış gibiydi 2015'e kadar bekle şimdi

Final bölümü hakkında

Bölümün sonunda Ragnarın elinde kralın kılıcı vardı heralde kral oldu o yer ne alaka onu cözemedim
  • sezon finali güzel oldu ama şimdi bekle o kadar zaman
  • D. kullanıcısına yanıt
    Spoilera alıyım da sıkıntı oluyo sonra

vikinglerde mevzu bu earlü ödüren earl kralı öldüren kral oluyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fannibal

Spoilera alıyım da sıkıntı oluyo sonra

vikinglerde mevzu bu earlü ödüren earl kralı öldüren kral oluyo

Hocam onu biliyorum ilk sezonda da öyle Earl oldu Ragnar zaten... O yer ne alaka acaba bir anlamı var mı onu çözemedim ?

• adamlar 10 bolum cekıyor 1 yıl dınlenıyor ya şımdı 2015e kadar bekle ayrıca o kadar efsanevı bı dızı degıl

• Final güzeldi ama çok tahmin edilebilir bir bölüm oldu, sürpriz bekledim hep bir yerlerden. İzlerken sıkıldım nedense.
  • Sonunda anlamadığım bir şey:

Film sonunda ölü gösterilen çocuklar horikin oğulları mıydı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsiKüleyhan -- 2 Mayıs 2014; 20:11:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • D. kullanıcısına yanıt
    artistik poz veriyor herif
    kral oldu ne de olsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bran the Builder -- 2 Mayıs 2014; 20:32:27 >
  • alt yazı neden halen çıkmadı
  • 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.