Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
279.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: DXM06

Belinize kuvvet

Ecbert orada bol şanslar diyor sanırım, ama çevirmen kendinden bişeyler katmış
  • Suan izledigim tek dizi. İskandinav tarihine de ilgim vardi daha da arttirdi. Oyuncluklar savaslar ve floki diziyi izlettiriyor valla. Sezonun bitmesine 2 bolum kalmasi uzuyor ama insani

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

quote:

Belinize kuvvet

aynen cuk oturmuş oraya
  • quote:

quote:

quote:

Belinize kuvvet

aynen cuk oturmuş oraya

Ablada iyimiş yani aslında

• quote:

quote:

quote:

quote:

Belinize kuvvet

aynen cuk oturmuş oraya

kralın iliğini kuruttu :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Belinize kuvvet

aynen cuk oturmuş oraya

kralın iliğini kuruttu :)

Kralda iş yokmuş

• Kralın hatasından bir sürü asker kaybettiler hala Ragnar suçlanıyor.Bölüm sonunda iyice sıçtılar zaten.Esas soru Floki niye Ragnar ile kavgalı?Birde bu Ecbert elinde bir parça tozla bir şeyler yapıyordu pagan ritüeli gibi düşünen ben miyim?Son olarak prenses AT mübarek AT.Önümüzdeki bölümlerde zirveye çıkar ve sezon finali yaparlar.
  • DXM06 kullanıcısına yanıt
    Ben ing. altyazı ile izlemiştim. Gerçekten böyle mi çevirmişler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thelmessos

Ben ing. altyazı ile izlemiştim. Gerçekten böyle mi çevirmişler?

evey hocam sözlükte olmasada manada bence tam olmuş çeviri
  • diziler tarihinin en sağlam müzikleri herhalde bu dizide çalıyor. hele bu bölümde tesisata bağlayıp izledim. müzikleri bilen varsa alıntılarsa süper olur

kral ecbert ile reis borg feci benziyo ya :D
  • uğurlamada çalan müzik

• agertha scarlett johansona çok benziyor cidden, alımlı hatun. shieldmaiden geyiğindeki zeyna triplerinden hoşlanmasam da en azından kılık kıyafet olarak abartıya kaçmamışlar .

rollo bu aralar pek etliye sütlüye karışmıyor eski hırsından eser kalmadı gibi.

game of thrones kıtlığında vikingse başlayanlara karşılık vikings kıtlığında game of thrones'a başlamak üzereyim, hayırlısı.

2.sezon 8.bölüm
  • Önceki bölümden sonra bu bölüm biraz yavan kaçtı ama kalan 2 bölüme sağlam zemin hazırladılar. Fena şeyler olacak.
  • Dizi gerçekten şu son 2 bölümde reji olarak bambaşka.

Harika gidiyor, final bölümü fena olacak belli.

Bu arada Lagertha
  • 2x8

Kral Horik, kendisini açık açık gösterdi. Vikingler de genetik bu ganimet hırsı. Ragnar toprak isteyerek daha akılcı davranıyor. Kuzeyin çorak, bir şey yetişmeyen toprakların da ne yapacaksın ganimeti, altını. Ragnar'ların yenilmeyecek bir tarafı yok. 1000 atlı yeter hepsini püskürtmeye. İngiliz tarihini anlatsalardı, zaten İngiltere'ye ayak bastıkları andan itibaren şansları olmazdı. Ama başrol de kuzeyliler olunca, iş değişiyor tabi.
  • ulan ne adamlarsınız diziyi bırakıp yeni yengemizi konuşmussunuzbjorn un bağırsağı çıkartcak kadar çizip 2saniye sora niye silmişler makyajı anlamadım diziye 15 dk kendimi veremedim lan çok gözüme battı hadi yaşlandırmıyonuz anladık da 2saniyelik çizik niye
  • tam bir geçiş bölümü olacaklara zemin hazırladı fena şeyler olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

2x8

Kral Horik, kendisini açık açık gösterdi. Vikingler de genetik bu ganimet hırsı. Ragnar toprak isteyerek daha akılcı davranıyor. Kuzeyin çorak, bir şey yetişmeyen toprakların da ne yapacaksın ganimeti, altını. Ragnar'ların yenilmeyecek bir tarafı yok. 1000 atlı yeter hepsini püskürtmeye. İngiliz tarihini anlatsalardı, zaten İngiltere'ye ayak bastıkları andan itibaren şansları olmazdı. Ama başrol de kuzeyliler olunca, iş değişiyor tabi.

İngiliz tarihi anlatsalardı diyorsun, İngiltereye ayak bastıklarında şansları olmazdı diyorsun, sonra da başrol kuzeyliler diye böyle diyorsun. Yok artık Lebron.

Bence bi Ragnar'ı bi araştır kimdir nedir necidir.

Ragnar denen adam zamanında ingilterenin ve fransanın başına büyük bela olmuş biri.

Şu anda olan tarih işleniyor zaten.

• -Mudvayne- kullanıcısına yanıt
    Sadece karnı değil omzundaki çizikte yok oluyor. Orada Rollo'nun anlatmak istediği böyle dövüşürsen böyle olur zihinde canlandırılıyor, fiziksel yapısı yok.
  • 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.