Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
279.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PetyrBaelish

Borg'a yazığım geldi kardeşim . Adama ha bire ihanet ettikleri yetmedi tarihin görmüş olduğu en insanlık dışı idamı gerçekleştirdiler . Adam bağırmadı . Helal olsun . Tabi gerçek hayatta mümkünü yok bağırmamasının ama .. Kemiklerini tek tek kıracaklar sende bağırmayacaksın öyle mi ?

Muhtemelen yılan ısırığında ya da Björn'ün verdiği yiyecekte bir şey vardı, o yüzden uyuştu bir şeyler oldu ondan bağırmadı. Yoksa dediğin gibi ihtimali yok.

• Fena bölümdü ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cruiser33 kullanıcısına yanıt
    Resmini çiziyorum yiğenim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papa Emeritus II

quote:

Borg'a yazığım geldi kardeşim . Adama ha bire ihanet ettikleri yetmedi tarihin görmüş olduğu en insanlık dışı idamı gerçekleştirdiler . Adam bağırmadı . Helal olsun . Tabi gerçek hayatta mümkünü yok bağırmamasının ama .. Kemiklerini tek tek kıracaklar sende bağırmayacaksın öyle mi ?

Muhtemelen yılan ısırığında ya da Björn'ün verdiği yiyecekte bir şey vardı, o yüzden uyuştu bir şeyler oldu ondan bağırmadı. Yoksa dediğin gibi ihtimali yok.

Kral Horick onu kurtarmayacak mıydı ? Biraz kaçırarak izleyebildim yoksa ragnar reyizin oyunlarından mıydı?

Bir de ragnar o kadınla(adını unuttum horick i konuşurken gördü ve birşeyler anladı sanırım .

• quote:

Orijinalden alıntı: özdemirburak

quote:

quote:

Kral Horick onu kurtarmayacak mıydı ? Biraz kaçırarak izleyebildim yoksa ragnar reyizin oyunlarından mıydı?

Bir de ragnar o kadınla(adını unuttum horick i konuşurken gördü ve birşeyler anladı sanırım .

Kurtaracaktı, hatta zindandan çıkarken kurtulduğunu falan sanmıştı. Horik'i ve Ragnar'ı falan karşısında gördü, öldü sonra da. Yine hayalleriyle oynadılar adamın.

Kralın oğluyla sevişen Siggy'i diyorsun sanırım. Rollo icabına baktı onun. Neden sevişiyorsun falan gibisinden bir şey dedi, Siggy de senin için vs. dedi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kurtaracaktı, hatta zindandan çıkarken kurtulduğunu falan sanmıştı. Horik'i ve Ragnar'ı falan karşısında gördü, öldü sonra da. Yine hayalleriyle oynadılar adamın.

Kralın oğluyla sevişen Siggy'i diyorsun sanırım. Rollo icabına baktı onun. Neden sevişiyorsun falan gibisinden bir şey dedi, Siggy de senin için vs. dedi.

Aynen Siggy . Peki Siggy Horick e neler söyledi , Rollo yu Earl yapmaya çalışıyor sanırım

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Aynen Siggy . Peki Siggy Horick e neler söyledi , Rollo yu Earl yapmaya çalışıyor sanırım

Aynen, hedefi o. Çünkü o da eski koltuğunu (malum ölen reisin karısıydı) istiyor. Klasik kadın entrikası çeviriyor.

• Gayet güzel gidiyor dizi.

Edit: Daha önce söylendimi bilmiyorum ama Floki' yi Tolga Karel'e benzeten tek ben miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: carpediemgzr

Gayet güzel gidiyor dizi.

Edit: Daha önce söylendimi bilmiyorum ama Floki' yi Tolga Karel'e benzeten tek ben miyim ?

onun çelimsiz hali

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reDsbLacKSK

bana göre floki blöf yapıyor.. geçen bölümde kadını kral'la konuşurken yakalamıştı kadında sır olarak kalsın demişti oda hiç sanmıyorum demişti
    bana göre ragnar reyizin oyunlarından bakalım göreceğiz

Aynen olabilir bu adama akıl sır ermiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: daNGe®

quote:

bana göre floki blöf yapıyor.. geçen bölümde kadını kral'la konuşurken yakalamıştı kadında sır olarak kalsın demişti oda hiç sanmıyorum demişti

Ragnarın bişeyler planladığı kesin ama bunda floki var mı kestiremiyorum adamın kafası farklı calısıyo. Ayrıca lagerthanın katılması iyi oldu daha fazla görmek isteriz.
    az görünmeye baslamıstı bölümlerde.

• Flokinin Ragnarla anlaşalı olarak krala yanaştığını düşünmedim şahsen. herkes ondan bahsetmiş, olabilir de.

Ama bölümün sonu bana rüyaymış gibi geldi. kimse ondan bahsetmemiş. Soranki bölümde eleman rüyadan uyanıp kaçabilir diye tahmin ediyorum. Ragnar reyiz böyle bişeyi yapmış olamaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

Flokinin Ragnarla anlaşalı olarak krala yanaştığını düşünmedim şahsen. herkes ondan bahsetmiş, olabilir de.

Ama bölümün sonu bana rüyaymış gibi geldi. kimse ondan bahsetmemiş. Soranki bölümde eleman rüyadan uyanıp kaçabilir diye tahmin ediyorum. Ragnar reyiz böyle bişeyi yapmış olamaz

banada ilk basta rüya gibi geldi horik seni kacırcam fln dedi sonra bir gece ansızın çöktüler adama ama sonraki bölümün fragmanında görünmüyo gerçektende

bloody eagle yaptılar borgu galiba.
  • İki bölüm üst üste izlemek güzel oluyor
  • Son bölümde olanlar bana rüya gibi geldi. Eğer gerçekleştiyse o kadar konuşma ve vaadin ve gizli anlaşmanın ardından böyle paldır küldür ölmesi tuhaf geldi bana. Tahminim seyircide Borg'a verilecek ceza ile ilgili bir beklenti yarattılar. Adamı öldürmeden bu işkenceyi yaşatmanın tek yolu bunu rüya olarak göstermek. Aynı zamanda adamın acısına ve korkusuna tanıklık ediyoruz. Böyle buğulu muallak bir görüntüyle verdiler. Kurtulursa nasıl bir öfke ve intikam duygusu yaşayacağını anlıyoruz. Horik Borg ve Ragnar arasında dönecek entrikalara ihtiyaç var daha. Borgun bu kadar çabuk ölmesi yazık olur ama her şey de olabilir. Heraldson daha yaşar diyordum pat diye gitti herif. Bunda da aynı durum olabilir tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LokmanHekim -- 16 Nisan 2014; 14:42:53 >
  • LokmanHekim kullanıcısına yanıt
    Rüya değildi hocam. Bir rüya için bu kadar uğraşmazlardı. Borg gitti ama Horik entrikalarına daha da hızlı devam edecek.
  • 1.sezon finalini izlemeden bırakmıştım ilk sezona göre daha mı iyi dizi daha mı kötü
  • quote:

Orijinalden alıntı: CappadoX

quote:

Orijinalden alıntı: daNGe®

quote:

Ragnarın bişeyler planladığı kesin ama bunda floki var mı kestiremiyorum adamın kafası farklı calısıyo. Ayrıca lagerthanın katılması iyi oldu daha fazla görmek isteriz.
    az görünmeye baslamıstı bölümlerde.

lagerthaya bende sevindim ama bence floki ragnarla anlaşmıştır

• thelmessos kullanıcısına yanıt
    Öyle buğulu muallak görüntülerle vermeleri bende bu izlenimi oluşturdu. Ama haklısınız. Ölmüş olması mümkün. Konuları sündürmeyen, her an her şeyin olabileceği bir hikaye. Sonuçta tarihi olayları ve karakterleri anlatıyor.

Evet bu dizinin ikinci sezonunu da izlemenizi tavsiye ederim. Bence gayet güzel gidiyor. Dizi çıtayı ikinci sezonunda biraz daha yükseltti bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LokmanHekim -- 16 Nisan 2014; 14:57:08 >
  • Dizi gerçekten çok kaliteli ama koskaca bi bölümde tek bi olay geçti.Floki eğer fake atıyo olsaydı karısına söylerdi sanıyorum Flokinin Ragnarı satması çok saçma olur.
  • 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.