Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.152
Cevap
111
Favori
279.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Hay maşallah yavruya bak be.. Kıyamet gününde tepemize inecek güneş sen ol ben razıyım dünyanın sonuna hatunum.

Hükümet gibi karı beeeeeeee

• Bölüm fena değildi en azından İngiltere ile bağlantı kopmadı.Kral da çok akıllıca hamleler yapıyor şu anlık.Ana kıta da ise olanlar saçma.Adamın şehrini yakıp yıkmışsın hemen yanına gidiyorsun bu kadar saf olunmaz
  • Bölüm çok iyiydi

Rahipin sahneleride özellikle çok güzeldi. Ragnarın zaten Borg u affetmeyeceğini biliyordum . Tam da dün yediğin hurmalar olayı oldu.
  • der giderim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Borg cidden salakmış ulan oraya gidilirmi?, Ragnar'da sıktı artık gevşek gevşek gülmesi cıvıtması 7/24 relax mod takılması. wessex kralına daha çok kanım ısındı.
  • quote:

Hay maşallah yavruya bak be.. Kıyamet gününde tepemize inecek güneş sen ol ben razıyım dünyanın sonuna hatunum.

Aşığım bu kadına sert,asi,güçlü,güzel,çekici,zeki,doğal

bu arada güzel bir bölümdü ben kral horik'e acayip kıl kapıyorum umarım onunda sonu gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goncerivoo -- 4 Nisan 2014; 17:20:15 >

• LAgerthanın kocasının ölmesine sevindim yapılır mı ulan o na o işler.
  • Ya olum 4 bölüm kaldı ne demek ya o kadar heyecanla bitirdik bölümü hatırlatmayaydınız bari.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papa Emeritus II

quote:

Hükümet gibi karı beeeeeeee

Acı bir gerçeği söylüyorum, biz ülke olarak beddua almış olmalıyız, yoksa neden bütün güzel kızlar başka ülkede doğsun...

• Bu kadar da salak olunmaz ki sen adamın köyüne saldırmışsın sevdiklerine zarar vermeye çalışmışsın sonrada adamın seni affettiğine inanıyorsun... Her şey müstehaktır sana. Lagertha ya bayılıyorum Böyle sevgilim olsun günde 3 öğün dayağını yiyim

• Tam bölümün sonunda bir sonraki sezondan gösterdikleri kesitte Borg'u öldürmemişler 4 bölüm kalmış zaten 2 bölümde de yine Borg ile uğraşmalarını izleyerek geçecek
  • yeni bölüm fragmanında jarl borg ölmemişti bence köle yaptılar daha çok aşağılansın diye
  • Yeminle senaristler Vikingleri aptal göstermek için kendilerini kasıyorlar.

İlk önce Horik ile Ragnar, Borg'a güven olmaz, bize kazık atar o yüzden bizle gelmesin de korunması için adam bile bırakmadığımız topraklarımızı işgal etsin diye geride bırakıldı.

Sonra Horik, Wessex'te daha iki kere görüşmediği kralın sözüne inanıp bütün adamlarının kıyma oymasına izin verdi.

Borg da Ragnar'ın affedici kuvvetinin paçalarını öperim diyerek ölüme geldi. Bir de sonra yapma yapma dedi.

Lagartha olayında da daha önce demiştim. Borg'a saldıracakları zaman geldiklerinde aha Björn adamı kesti, beyliği aldı, Earl olarak Ragnar'ın karşısına çıkacak diye sevinmiştim. Ancak o onuru Lagartha'ya verdiler. Bence Björn'ün hakkıydı Earl'lük.

Bunca saçma kurguya rağmen dizi güzel gidiyor. O da Ragnar'ın ve Floki'nin oyunculuğu sayesinde. 4 bölüm kalmış. Güzel bir şekilde sezonu bitirirler inşallah.

• Çok güzel bölümdü be. Son sahnedeki Ragnar'ın taklidine güldüm baya Ama şu Athelstan'ın olduğu sahneler çok sıkıcı geliyo bana ilerletiyorum yavaş yavaş oralarda, sizde nasıl?
  • Bu ne saçmalıktır, biri bana söyleyebilir mi?

2x6

Jarl Borg'un suçu neydi? Adamla zaten ilk bölümde savaştınız. Sonra dediniz ki "Bu böyle olmaz birleşip batıya açılalım." Adam tamam dedi. Sonra açılacakken adamı sattınız "İstemiyoruz seni" dediniz, üstüne bir de onun gemileriyle batıya açıldınız. Adam da haklı olarak "Öyle mi o zaman alın" diye köyünüze baskın yaptı. Köyde de halkı değil, savaşın getirdiği bir kural olarak; Kendine karşı silahlananları kesti sadece.

Rollo'ya ne oluyor neyin intikamı bu? Borg'a katılıp, savaşta karşı karşıya gelince "Kardeşşşimm seni öldüremem kardeşimm" deyip, Borg'u satıp, taraf değiştiren yine sensin.

Üstüne şu yukarı da yazdığım bunca şeye rağmen, adama yine gidip "Batıya açılalım, gemin lazım" diyorsun. O da üstüne bir daha tamam diyor. Size güvenip mekanınıza geliyor, adamı uykusundan alıp, savunmasız bir şekilde idama mahkum ediyorsunuz. Asıl hinlik, şerefsizlik Horik ve Ragnar'dadır arkadaş. Sinirlerim tepeme çıktı. Umarım Borg öldürülmeden, asıl şerefsizin Horik olduğunu anlar şu Ragnar salağı.

Lagertha ise başından beri düşündüğüm şeyi yaptı. Earl Lagertha!

• Borg ölmemiş sonraki fragmandan anlasıldı İntikam aldılar
  • Asıl şerefsiz Horik , tipinde meymenet yok zaten
  • Yazıklar olsun be.

İlk yazıklar olsunum Lagertha gibi kadını o hale getiren adamlara. Ne istediniz taş gibi kadından be. Ama aldılar boylarının ölçüsünü. SAĞLAM GELİYOR LAGERTHA!

İkincisi ise Ragnar'a. Horik şerefsiz onu biliyorduk da Borg'a yapılan bu kalleşçe hareket Viking tarihine kara bir leke olarak kazınmıştır. Gözümden düştü Ragnar.

• ragnar intikamını iyi aldı
    rollo da gelişme var böyle devam kardeş
    sigy abv
    floki türk ingilizcesi var adamda
    lagertha ya once uzuldum sonra
  • diziyi sırf 3. sezona bağlamak için saçma gereksiz bölümlerle uzatıyorlar sözde Ragnar ın fetihlerini izleyeceğiz gösterdikleri bir iki kabile savaşı havasında geçen çatışma daha Avrupa şehirleri kuşatılacak nasıl yapacaklar anlamış değilim. artık cgi efekt kullanmaları gerek olmuyor öyle 20v20 savaş.
  • 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.