Şimdi Ara

Viewsonic XG2401 Oyuncu Monitörü 1ms 144Hz AMD Free Sync Türkiye'de (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
375
Cevap
6
Favori
23.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir arkadasima hediye olarak almayi planliyorum DP 3-4 senelik amd lerde var midir pc modelini tam bilmiyorum malesef. Bir de DP varsa viewsonic xg2401 mi asus vg2448qe mi tercih edilmelidir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • someoneme kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Ürünün Ankara Söğütözü mağazaya sevkini yaptırıyoruz. Size en kısa sürede bilgi verelim ürün Vatan Bilg. Söğütözü şubesine varınca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Viewsonic Türkiye

Merhaba,

Ürünün Ankara Söğütözü mağazaya sevkini yaptırıyoruz. Size en kısa sürede bilgi verelim ürün Vatan Bilg. Söğütözü şubesine varınca.

merhaba,

xg2701 stoklara girmedi mi henüz? ne zaman piyasada olur acaba?
  • Bende bu mönitörü almayı planlıyorum ama ölü pixel konusunda endişelierim var. Ölü pixel çıkması durumunda firmanın yaklaşımı nedir?
  • Wanker kullanıcısına yanıt
    Ben Asus monitör alırken eve gitmeden Vatanbilgisayar'ın içindeki teknik servisinde ölü piksel testi yaptırmıştım.

• Wanker kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

ViewSonic global piksel politikamıza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Global olarak geçerli olan ISO 9241 standardını baz almaktadır.

http://www.viewsoniceurope.com/tr/support/warranties/turkey/tr-pixel-policy.pdf

Eğer ürünü Vatan Bilg. 'dan alırsanız, mağazada teslimatta açılıp test ediliyor ve size bu şekilde teslim ediliyor. Diğer satış noktaları için ISO9241 standartları dışındaysa teknik servisimiz KVK 'ya ürünü göndermeniz ve onları test etmesi ve onaylaması gerekiyor.
  • quote:

Merhaba,

Merhaba, 2401 hala mağaza stoklarında gözükmüyor. Teslimat için son durum nedir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Merhaba,

Vatan Bilg. stok kritik seviyeye düşünce webe ürünleri kapatıyor. Siz hangi şehirden almayı düşünüyorsunuz yardımcı olabilir miyiz? Yeni ürünlerimiz yolda ama şu an bazı mağazalarda stok mevcut.
  • quote:

Merhaba,

Vatan Bilg. stok kritik seviyeye düşünce webe ürünleri kapatıyor. Siz hangi şehirden almayı düşünüyorsunuz yardımcı olabilir miyiz? Yeni ürünlerimiz yolda ama şu an bazı mağazalarda stok mevcut.

Tekrar merhaba,Ankara için yardımcı olabilir misiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Merhaba,

Ankara Vatan Bilg. Söğütözü Mağazada Akın Bey var. Kendisine bilgi verdik şu an ürün var, eğer gidebilirseniz o size yardımcı olacaktır.
  • Ürünü adam akıllı fiyata bulamıyoruzki.. Kimi sitede 1500, kimi sitede 1300.. Düzgün biryer söyleyinde alalım.
  • yusufoz31 Y kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Şu an için ürün neredeyse hiç bir iş ortağımızda stokta kalmadı. Ürün tahminimizden daha hızlı gidiyor. O yüzden fiyatlarda farklılık olabilir. Bir aksilik olmazsa ürün haftaya stoklara girecek ardından size daha net bir bilgi verebileceğiz.

Anlayışınız için teşekkürler,
  • Viewsonic Türkiye kullanıcısına yanıt
    Ben anlamam bana 1250tlden vereceksiniz onca bekledim :)
    merhaba,

xg 2701 hala girmedi mi stoklarınıza?
    Hafta ortasına geldik hala hiç bir yerde bulamıyoruz xg2401 ürününü.. Fırsatçılar'da budurumdan faydalanıp uçuk fiyatlarda satıyorlar.. Bu hafta için gelicek demiştiniz. Bir gelişme varmı acaba ?
  • Merhabalar, ürünü Amazon UK üzerinden sipariş verdim ancak stokta mevcut değil gelmesini bekliyorum, sanırım ilk parti ürünler bitti genel olarak bir stok sıkıntısı var gibi.

Sanırım siz ürünü kullanıyordunuz ve memnuniyetiniz devam ediyordur umarım, renk ayarlarıyla ilgili bir sıkıntınız var mı ? Amazon üzerinde biri bu ayarları paylaşmış eğer ayarlardan memnun değilseniz deneyebilirsiniz.

My display settings: Contrast (55), Brightness (25), Color Adjust (User Color: R97, G97, B100), Sharpness (75), Dynamic Contrast (off), Eco Mode (Standard), Blue Light Filter (100), Viewmode (Standard), Smartsync (off), Freesync (on), Response Time (Advanced), Low Input Lag (Ultra Fast), Black Stabilization (4), Advanced DCR (0). Then I used Windows Calibrate Display Colors to lower the Gamma value to ~25% from the bottom, because it is way too high. Other than that, you can tweak it to whatever is most comfortable to you.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biostrike -- 5 Ekim 2016; 13:51:14 >
  • yusufoz31 Y kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Kusura bakmayın haklısınız, maalesef ürün henüz ulaşmadı. Ürünler yola çıktı sanıyoruz ekim ayı sonlarına doğru stoklarda olacaktır.
  • biostrike kullanıcısına yanıt
    ben bir inceleme sitesinin ayarlarını kullandım memnunum, technopat incelemede gaming 2 gibi kendi hazır ayarını kullanmayı önermiş ama sadece gaming değil hepsi için sitenin ayarları daha çok hoşuma gitti. senin ilettiğin ayarları da denerim daha sonra. monitörden memnunum, keşke ilk versiyon monitördeki aim point olayını kaldırmasalarmış daha iyi olurmuş.

Bu arada şimdi fark ettim, response time standart kalsın advanced ve ultrafastta ghosting yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unstained -- 9 Ekim 2016; 19:34:10 >
  • Teşekkürler bilgilendirme için, urun bir an önce stoklara girerse bende kullanmaya baslayacagim, hazır ayar sevmiyorum o yüzden bende sizin gibi yaparım muhtemelen, Aim özelliği dediginiz ekranın tam ortasına nişan koymaksa isabet olmuş bu tur özellikte sevmiyorum, özellikle cs de siyah ayarı konusunda yardımcı olacak gibi bu monitör, sabırsızlanıyorum.

Düzenleme: Su an kullanmış olduğunuz ayarları özel mesaj yoluyla ya da buradan paylasabilirseniz sevinirim, teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biostrike -- 9 Ekim 2016; 19:58:35 >
  • biostrike kullanıcısına yanıt
    Tom's hardware incelemesinde gördüğüm aşağıda ki ayarları kullandım hoşuma gittiği içinde başka ayar deneme gereği duymadım.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.