Şimdi Ara

Viewsonic XG2401 Oyuncu Monitörü 1ms 144Hz AMD Free Sync Türkiye'de (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
375
Cevap
6
Favori
23.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu siteden ghosting test yaptım ortadaki uzaylıda birazcık ghosting oluyor ama başka pc den yazıyorum şimdi baktığımda bu bilgisayarda daha çok yapıyormuş ahaha :D
    https://www.testufo.com/ghosting

Bir de arkadşalar ayar önerecek yok mu çok kurcalayacak vakit bulamadım henüz zaten display port kablosunuda ayarlayamadım daha hdmi dan bağlıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tar Goroth

Şu siteden ghosting test yaptım ortadaki uzaylıda birazcık ghosting oluyor ama başka pc den yazıyorum şimdi baktığımda bu bilgisayarda daha çok yapıyormuş ahaha :D
    https://www.testufo.com/ghosting

Bir de arkadşalar ayar önerecek yok mu çok kurcalayacak vakit bulamadım henüz zaten display port kablosunuda ayarlayamadım daha hdmi dan bağlıyorum
    Ben hdmi ile 120 hz alıyordum biraz performansı düşürüyor haliyle cihazın kalibrasyon ayarları ilk sayfalarda var ancak ben şahsen tavsiye etmem (bir kısmını) özellikle rainbow / pubg vs fps oynuyorsan baya bir koyulaşıyor ekrana doğru eğiliyordum resmen o ayarda parlaklık %100 kontrastı 73 yap giriş gecikmesi ultra hızlı , yanıt vermeyide standart yap bence bu şekilde gayet iyi görünüyordu bende tabi insandan insana değişir algılar birazda kendin ince ayar yapmalısın gözüne göre

• okinkurt kullanıcısına yanıt
    birazdan gidip alıcam kabloyu inşAllah memnun eder monitör 2.el sonuçta :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tar Goroth -- 9 Ağustos 2018; 8:14:23 >
  • quote:

birazdan gidip alıcam kabloyu inşAllah memnun eder monitör 2.el sonuçta :D
    Sıfır alsanızda sorun çıkabilir 2.el de şans işi biraz monitör.
  • okinkurt kullanıcısına yanıt
    Suan 2401 den yaziyorum. aldigim arkadasla baya kanka olduk cocuk evlenicek ve monitoru kutusundan cikardi aylarca kullanmamis. testlerimi yaptim her sey mukemmel fiyatida 0 in yari fiyati. yurtdisindan display port getirtmis onuda verdi saolsun su an icin memnunum cok iyi denk getirdim. internetten renk ayarlarimi da yaptim eksik olan klavye ve fan almak kaldi hepsiburada dan simdi akasa viper siparis gecicem memnunum sistemden 460 di gecen ay dolar aldim simdi durum malum guzel zamanda aldim yani.
  • ARkadaşlar siz normal internette gezinirken hangi ayarı kullanıyorsunuz? bi de display port 1.2 tikini seçmeli miyim kaldırmalı mı anlamadım bu ayarlarını?
  • Monitör genel olarak iyi 1080P 144 hz seçmemin nedeni ekran kartım tüm oyunlarda ultra dahil 100 FPS üstü alıyorum diyeceksiniz neden 2K monitör almıyosun 1. sebep pahalı olmaları ben 2401 2.el 1000 liraya aldım düzgün 2klar sıfırları 1600-2000 lira arası. 2.sebep ileride çıkacak oyunlarda ekran kartı 2k için zayıf kalacaktır ve 1080p bildiğimiz evde televizyonda kullandığımız çözünürlük vazgeçmek istemedim.

Soluk mu soluk ancak ayarlarda hazır olanlardan FPS2 olan gayet başarılı witcher gibi karanlık bi oyunda bile canlılık katıyo ama eğer derseniz ben 27,32 inch kullanırım sıkıntı yok o zaman kesinlikle gidin ips veya VA panel monitör bakın tn panel soluk gelir o zaman. Ben bile 2. monitör alabilirim ileri zamanda ips bi tane

sorusu olan varsa
    sorabilir
  • quote:

ARkadaşlar siz normal internette gezinirken hangi ayarı kullanıyorsunuz? bi de display port 1.2 tikini seçmeli miyim kaldırmalı mı anlamadım bu ayarlarını?
    dp kablo kullanıyorsan seç
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Hala bu ayarlarımı kullanıyorsunuz?
  • Myscherzo M kullanıcısına yanıt
    Evet
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Birde ben deneyeyim :) Parlaklıkta 5 tane ayar mevcut. Onlar tam olarak ne oluyor anlamadım ama 50 yaptım ben. Bu arada ayarlar güzele benziyor. Birde oyun ve filmlerde test etmek gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Myscherzo -- 20 Eylül 2018; 8:29:38 >
  • Myscherzo M kullanıcısına yanıt
    en doğrusu her kes kendi göz zevkine göre ayarlarsa daha iyi olur çünkü her insanın görüş zevki farlıdır
  • Düzeldi sorun teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi konan17 -- 8 Kasım 2018; 0:54:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: konan17

Düzeldi sorun teşekkürler.
    resim atarsan iyi olur sadece üstündeyse boşluk servise danış derim bir de işletim sistemin nedir hdmı kablon sağlam mı pcden en boy ayarını denedin mi, yani masa üstü sağ tık görüntü ayarlarından veya ekran kartından?
  • Merhaba arkadaşlar; genelde bilgisayarda film/dizi izlerim,photoshop yaparım, ara ara ps4 bağlamak oyun oynamak için bu monitörü almak istiyorum, çok mu fazla benim için beni cezbeden tepkime süresi, ve çift hdmı girişi olması
  • Arkadaşlar bu monitörü yeni aldım ve ayarlarda şöyle bir fark görünüyor. Sebebini anlayamadım. Bilgili arkadaşlar yardımcı olursa memnun olurum.

Ayrıca sitesindeki sürücülerde hiç bir işe yaramıyor. Ne iştir anlamadım!

Çözünürlük değiştirme ayarında maksimum 119Hz var;

Masaüstü boyutunu ve konumunu ayarlar sekmesinde ise 144Hz var;

• Exnuc kullanıcısına yanıt
    bu ayarlar nerede w10 da hatırlayamadım? kablon dp dir her halde sitedeki sürücü palavra aygıt yöneticisini aç monitörü bul genişlet altında çıkanı sağ tıkla güncelle de yüklüyor alt resimde görüldüğü gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

bu ayarlar nerede w10 da hatırlayamadım? kablon dp dir her halde sitedeki sürücü palavra aygıt yöneticisini aç monitörü bul genişlet altında çıkanı sağ tıkla güncelle de yüklüyor alt resimde görüldüğü gibi
    Ultra HD, HD, SD
    1080P, 1920X1080

Seçince 119hz veriyor.

PC
    1920X1080

Seçince 144hz geliyor.

Ultra HD'de de vermesi gerekmiyor mu 144hz yi?

• Exnuc kullanıcısına yanıt
    Ultra HD 4K bu monitör 4K Değil diye biliyorum
  • Viewsonic Türkiye kullanıcısına yanıt
    Merhaba, xg2401 model monitörüm var fakat ayağı kırıldı yeni ayağının temin etme şansım var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.