Şimdi Ara

Viewsonic XG2401 Oyuncu Monitörü 1ms 144Hz AMD Free Sync Türkiye'de (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
375
Cevap
6
Favori
23.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hdmi 144hz vermez. dispplay port ile baglarsan 144hz alırsın ufo testinde chrome bazen sorun yaratıyor mozilla var ise onunla test et derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mert ç

Merhaba, uzun süredir 144 hz monitör araştırması yapıyorum. Bu ürün TN panele göre iyi renk kalitesi verdiği için bir adım önde. Ancak fiyatı diğer kıyasladığım ürüne göre pahalı ve çoğu sitede stok sıkıntısı var. Yakın zamanda bir indirim planı var mı ?@Viewsonic Türkiye

Mediamarkta bak derim. 1299 tl e 6 taksit aldim. Sıfır kutu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acegod

hdmi 144hz vermez. dispplay port ile baglarsan 144hz alırsın ufo testinde chrome bazen sorun yaratıyor mozilla var ise onunla test et derim.

Edge kullanıyorum hocam ama değiştirecek gibiyim. Chrome olmazsa mozilla denerim. Laptopta edge den memnun idim ama masaustundeki edgede YouTube sayfasında sıkıntı çıkıyor. Sayfa kenarları geç yükleniyor, başka sayfalarda gezip YouTube sayfasına tekrar girince calan müzik 1sn ligine duraksıyor. Explorerda sorun yok. Bayagi araştırdım çözemedim. Chrome geçeceğim olmazsa Mozilla. O ara ufoya da bakarım.

• Az önce sipariş verdim, bakalım 60 Hz den sonra 144hz ,ne gibi değişim olacak.

• erdote kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun baya bir fark var 60 hz ve 144hz ile arasında
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

hayırlı olsun baya bir fark var 60 hz ve 144hz ile arasında

Teşekür ederim..
    sanırım renk ayarları lazımm olacak bana.
    tahminim salı günü ulaşır elime.
    renk baya canlı göze batabiliyor ya kendi göz zevkine göre ayarla yada az yukarıda ben ve başka bir arkadaş paylaştı yabancı forumdaki ayarları. birde dp çıkışın varsa onunla bağlayacaksan ayardan dp yi seçin işe yarayan bir şeymiş tavsiye ediliyor
  • Hayırlı olsun hocam. Ürünü nerden aldınız ?

• Gittigidiyor dan 1299,00 ₺ 6 taksitli aldım. 50 TL de Bonus kazandım.
    Asus rx580 ile kullanacağım..her çıkış var, 144 Hz almak için bağlantıyı Db den yapacağım,
    Peki bu bağlantıda ses de gidiyormu monitöre, montörden kulaklığa ses de aktaracağım çünkü..
    evet ses aktarıyor dp kablo artı monitörün de sesi var kart iyiymiş freesync de destekliyor açarsın monitörden ve ekran kartının Crimson programından
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Sesi destekliyorsa güzel,,,

Su şerefsiz firma yurt içi kargo gene geciktirdi kargoyu.

Her seferinde kendim gidip almam lazım yoksa bir gün geciktiriyor.

İstanbul İstinye de bile bu yurt içi kargo,işini tam yapmıyor,

Ve maalesef çoğu firma bu dağıtım sirketi ile anlaşmalı.

Aras kargo bu konuda çok iyi ne zaman kargom bu firmaya denk gelse hiç gecikme olmaz.

Neyse artık yarın denerim..

hdmı ve dp kablolar sesi destekler evet yurt içi kargo iyice bozdu bana çok yakın 5 dakalık mesafede illa değerli kargo olunca 1 gün bekletiyor aras öyle değil
    Hdmı kabloyu yıllardır kullanıyorum, ilk defa db kullanacağım, o yüzden bilgim yoktu.

Kargo sabah İstinye şubesine geldi , ordan sabah Tarabya bayisine transfer ediyor, ama Tarabya dağıtıma ertesi gün çıkarıyor, yani bana sağ yanimdaki 1 km uzaklıktaki şube, sol yanımdaki 2 km uzaklıktaki şubeye gonderiyor, ben ortalarında yım, , şikayet etsen de ilgilenen yok..

Birkaç alışveriş de sırf yurtiçi kargo transfer ediyor diye alışveriş den vazgeçtim..

ben ilçedeyim o yüzden 1 şube var yeri belli de illa 1 gün bekletiyor genelde ve çok nadir hemen getirmeleri neyse hayırlısı olsun sağ salim gelsin de
  • XG2402 ne zaman gelecek? beklemeketen ciğerimiz soldu yaşlandık, gelmeyecekse söleyin baska modellere yönelelim...
  • monitör dün geldi..su an deniyorum.
    yazılım yükleöek içim cd çıkmadı.
    sıtesınden bir driver yükledim ama sanırım bu yazılım cıhazı pc ye tanıtmak için.
    içeriğine girip ayar yapmak yok galiba yazılımın.
    hayırlı olsun cd çıkmıyor zaten ve sitedeki yazılım kurulmuyor boşver onu aygıt yöneticisinden php mönitör yazar bulup sağ tıkla güncelle de interneti seç oluyor adı vievsonic XG2401 oluyor alt resimde görüldüğü gibi
     Viewsonic XG2401 Oyuncu Monitörü 1ms 144Hz AMD Free Sync Türkiye'de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 20 Ekim 2017; 13:8:22 >

oyle yaptım zaten,daha önce bahsetmişlerdi bu durumdan.
    benim merak ettiğim yazılımı kurduktan sonra pc de bir sayfa açılıp üzerinde ince ayar yapma imkanımız olsaydı,
    yani monitörün düğmeleri ile uğraşmak sıkıntılı alışmak gerekiyor.
    birde 144 hz oyunlarda gayet güzel ve masa üstünde sağ sol hareketlerde de akıcı titremiyor,tabi çok hızlı hareket ettirmezsek.
    yalnız hd film veya netdeki videolarda, o akıcılık yok, tireme var hareketli görüntüde,
    bazı tvlerin yaptığı trumotion gibi adlandırdıkları işi sankı monitör filimlerde yapmıyor,bunun için ayrı bir ayarda göremedim.
    siz filmlerdeki bu anlattıklarımı yaşıyormusunuz.
    bu arada ilgi ve alakan için çok teşekkür ederim.
    film izledim netten ama inan titremeyi hiç fark etmedim belki bende de vardır. istersen film modu var onda dene ben ilk gün alıştım zaten 1 ve 2 yukarı aşağı tuşlarıyla işin bunlara alışmak zor değilo dediğin ayar yok maalesef asusta var öyle yazılım. izlediğim site şu dene istersen ama bir de netten olmayan film izleyip dene derim.https://www.hizliizlefilm.net/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 20 Ekim 2017; 19:40:46 >
  • indirimden 1039tl

indirimden bir tane cekip aranıza katıldım ekran kartımta dp girisi olmadıgından 120 hz-hdmi seklinde kullanmayı düsünüyorum deneyimlerimi iletirim kacırmak istemeyenlere son bir ürün kalmıs link paylastım fiyat cok cok güzel
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.