Şimdi Ara

ViewSonic XG Gaming Monitörler (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
2
Favori
2.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 144hz monitorlere sacmalik diyen olmus allah akil fikir versin
  • Xbox One X tavsiye ederim illa da 4k oynayacağım diyen arkadaşlar için. Malum küçük ekranlarda daha iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürününüz garanti dışı kalırsa şimdiden geçmiş olsun 0'ının 600 lira olduğu monitör için 800 lira istiyorlar. Yaptırmak istemezseniz de seve seve 10 lira vermek zorundasınız ohh ne güzel sistem ya. Bu arada 800 liraya ürünün bir üst modelini alabiliyorum. Gerçekten çok güzel hizmet veriyorlar. Türkiye'ye sizin gibi 3 5 firma daha lazım.

• barcan61 kullanıcısına yanıt
    Yüklenmeyen driver'dan kastın ekran kartı olsa gerek.. Xg 2530 modelini display port kablosuyla bağlayıp, 240 hz ve freesync (sende varsa) kullanabiliyorsun. Monitör için bir driver gerekli değil. Bizzat denedim kendim. Sorunu çözemediysen hala yardımcı olabilirim.

• Ömürcan kullanıcısına yanıt
    Malesef ki servis olaylarında durum böyle. Yedek parçalar ayrı bir satın alınmayla olduğundan fiyatları yüksek oluyor. Ürünün kendisi seri fabrikasyon üretiminde olduğundan daha ucuz olur. Bu hemen hemen her marka için her ürün için boyledir. Bazı istisnalar olabiliyor tabi.

Mesela 2010 yılında 415 tlye 22" va panel aoc monitör aldım. Ekranı kırıldı. Yaptırayım dedim geçen sene. 620 tl istediler. O sırada 599 tlye aoc'nin 22" 75 hz 1 ms modeli vardı vatanda. Ben de gittim viewsonic almıştım Vx2263 modelini.

Yani ülke şartları, politika vs vs derken bu noktalara geldik malesef. Keşke herşey son tuketicinin lehine olsa.

Onarım yapılmazsa da muayene ücreti gibi 10-20 yl falan bi ücret alıyor bazı firmalar. Bunu almasalar daha iyi olur. Bu konuda size katılıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: dancerboy14

Malesef ki servis olaylarında durum böyle. Yedek parçalar ayrı bir satın alınmayla olduğundan fiyatları yüksek oluyor. Ürünün kendisi seri fabrikasyon üretiminde olduğundan daha ucuz olur. Bu hemen hemen her marka için her ürün için boyledir. Bazı istisnalar olabiliyor tabi.

Mesela 2010 yılında 415 tlye 22" va panel aoc monitör aldım. Ekranı kırıldı. Yaptırayım dedim geçen sene. 620 tl istediler. O sırada 599 tlye aoc'nin 22" 75 hz 1 ms modeli vardı vatanda. Ben de gittim viewsonic almıştım Vx2263 modelini.

Yani ülke şartları, politika vs vs derken bu noktalara geldik malesef. Keşke herşey son tuketicinin lehine olsa.

Onarım yapılmazsa da muayene ücreti gibi 10-20 yl falan bi ücret alıyor bazı firmalar. Bunu almasalar daha iyi olur. Bu konuda size katılıyorum.
    Dedikleriniz doğru olabilir ama bu şartlarda kimse yaptırmak istemez ki hocam? O zaman ne anlamı kalıyor bozulan ürünlerin? Çöpe at monitörü deseler daha yararlı olurdu benim için. Bu şartlar altında kimse ürünün fazlasını verip yaptıracağını sanmıyorum ki 800 lira civarına bırakın 23.5'i 27' monitör bile bulmak mümkün. Bana bu tutum çok garip geldi. Ürünü şu an sırf paneli çatlak diye çöpe atacağım. Yazık daha 5 aylık monitör içindeki her şey sapasağlam

• Ömürcan kullanıcısına yanıt
    Var olan durum içerisinde böyle olmak zorunda. Garantisi bitmişse veya alırken kasko yaptırılamazsa, bozulunca yenisini almak gerekiyor.

İşte bu nedenle sağlam ve kaliteli markalar/ürünler alınmalı..

800 tlye 27 inch monitor alırsan elinde kalır.

900-1000 tl ye 144 hz monitör alanlar var bu ülkede, şaka gibiler..

• Bende an itibari ile vievsonic xg2401 monitörünü aldım. En iyi ayarını bulanilen var mı hangi ayarları yapmamız lazım.

• KVK servisinden sonra soğuduğum markadır . Bir daha asla almam viewsonic . İyidir hoştur ucuzdur dedik sevdik viewsonic'i ama servisi LEŞ! Takan da yok viewsonic yetkililerinden, böyle devam . Alacak olanlara da tavsiye etmem gidin başka marka alın.
  • Mediamarkt' mağazasından yaklasık 4-5 gün önce XG2703-gs aldım, 3299tl canavar gibi.. Fakat ürünü kontrol etmek için Powerpack denen bi zımbırtıya 23Tl istendi. Ve iyiki vermişiz. İlk açılan kutu teşhir çıktı ve güzel bi çizik vardı üzerinde. Neyseki ikinci kutu sağlam çıktı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: legolas4121

Bende an itibari ile vievsonic xg2401 monitörünü aldım. En iyi ayarını bulanilen var mı hangi ayarları yapmamız lazım.
    Memnun musun dostum xl2411 veya vg248qe modelleriyle kiyaslayabilir misin

• quote:

Orijinalden alıntı: Piyanist Kedi

Memnun musun dostum xl2411 veya vg248qe modelleriyle kiyaslayabilir misin

Alıntıları Göster
    Çok memnun kaldım görüntü kalitesi parlaklıgı vs çok iyi tasarımı çok şık ve pivot özelligi olsun monitörü yukarı aşşa çekmek çok güzel hiç düşünmeden alın ben viewsonici bir de şu yüzden seçtim adamlar sadace monitör üzerine çalısıyor. Dediğin diğer seçenekler arasında bende kaldım ben kararımı yine olsa yine viewsonic alırım asus hiç almam bide fiyatıda pahalı ayrıcaz özellikleri viewsonicin bana çok dolu geldi bukadar beklemiyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legolas4121 -- 3 Temmuz 2018; 12:29:6 >

• Üstüne para verseler tn panel kullanmam.
  • 17-19 inch arasi
    minimum full hd (1440p'de olablir)
    en az 100Hz
    en cok 2ms
    ips/tn/va panel fark etmez

ekran varmidir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hidetaka Miyazaki

Üstüne para verseler tn panel kullanmam.
    Niçün?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Worcestershire

Niçün?

Alıntıları Göster
    Hocam renkler çok zayıf diğer panellere göre, görüş açıları çok kötü.Rekabetçi bir oyuncu olmadığım için de bir kaç milisaniye hız benim için önemli değil.Bu yüzden tercih etmem.
  • Beyler 3 gündür Samsung 27FG73 Full HD 144 hz kullanıyorum Qled ile renkler çok çok iyi ve siyah başarısı güzel 1ms ,

GTX 1080 İle 144hz zor oluyor ama zamanla yeni gpu lar ile 144hz sabitleme veya 120hz/fps sabitleme yapsın yeter artar
  • ridvan1903 kullanıcısına yanıt
    diğer konuya da yazdım mediamarkt da nerede 27fg73 1800TL ?

vatan bilgisyardan lc27fg73 modelini aldım ancak güç tuşu problemi mevcut. bir süre kapalı kalınca monitörü fişten çekip tekrar takmadan açılmıyor bu sorun çoğu yeni seri samsung monitörde olan bir problem.

işin vahim tarafı vatan bilgisayarın monitörü iade almadığı gibi samsung un da ürününün arkasında durmaması. hikaye anlatıyorlar yani sorun yaşarsanız. sorun yaşamazsanız ne ala :) bundan sonra evime üzerinde samsung yazan vatan yazan herhangi bir şey giremeyecek iki firma da merdiven altı firmadan farksız bir anlayışla türkiye de ticaret faaliyetleri yürütebiliyor malesef yasalara rağmen.

SAMSUNG VE VATAN TAVSİYE ETMİYORUM. ikisi de REZALET firmalardır söz konusu müşteri memnuniyeti teknik servis desteği ise. her şey ürünü satana kadar.
  • ilker burak kullanıcısına yanıt
    Hocam media market te üye olana artı 100 tl indirm ile 1815 tl te 27GFG73 modeli verdi 2 gün oldu bitirdiler emin olun 24 olanı değil 27 olan model tam alacaktım bitti

Ben 2.el aldım kutusuna aynı ürünü exa pc den faturalı çok beğendim monitörü aşık oldum hızlı sahneler olsun 0 gost ve renkler çok başarılı ps4 pro da input lag olsun çok başarılı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ridvan1903 kullanıcısına yanıt
    sorun çıkarsa vay halinize :) hayırlı olsun
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.