Şimdi Ara

ViewSonic VX2758-C-MH nasıl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Forum ölmüş kaç tane konu açtım doğru düzgün cevap gelmiyor bilen biri yok mu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Hocam artık aldım inşallah bir sorunla karşılaşmam

• CaptainQwerty kullanıcısına yanıt
    Yazdığım model ile belirttiğiniz model biraz farklıymış, o yüzden mesajımı silmiştim.

1080p, 27 inç, 5ms monitör alacağınıza keşke 1080p, 24 inç, 1ms tutmuş modellerden birini alsaydınız, örneğin AOC C24G1:
    https://www.itopya.com/aoc-24-c24g1-2xhdmi-dp-vga-144hz-1ms-freesync-full-hd-curved-gaming-monitor-/

Üstelik kısa süreliğine 230₺'lik fare hediye ediyorlarmış. En kötü fiyattan indirim adına kapalı kutu 200'e satardınız.

1080p için en fazla 24 inç uygundur, daha üstünde pikseller belirginleşiyor. 27 inç ise 2K için idealdir.

Pek araştırmadan biraz aceleci davranmışsınız yine de hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 12 Ekim 2019; 15:35:59 >

Dediğiniz modelle bu monitör arasında kalmıştım ancak film felan da izleyeceğim için bu modele karar verdim

Hocam bir de araştırdım da standart oyuncuların 1ms ile 5ms arasındakı farkı anlaması çok zormuş o yüzden bu monitörü aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: CaptainQwerty

Hocam artık aldım inşallah bir sorunla karşılaşmam
    Hocam memnun musunuz? Film için önerir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aezakmi A kullanıcısına yanıt
    Evet hocam memnunum öneririm

• Adaptive Sync – FreeSync – G-Sync

Oyunculara yönelik bir diğer önemli özellik de FreeSync. Adaptive Sync olarak da isimlendirilen bu teknoloji başta sadece AMD Radeon ekran kartlarıyla çalışıyordu.

Ancak Nvidia’nın güncellemesiyle artık GeForce serisi ekran kartlarında da G-Sync şartı olmadan FreeSync destekli monitörlerde senkronizasyonu açabiliyoruz. Her oyunda mükemmel çalışacağının garantisi sunulmasa da DisplayPort bağlantısı olan VX2458-C-MHD ve VX3258-2KC-MHD modellerinde bunu kullanabiliyoruz.

HDMI üzerinden bağlantılarda ise sadece FreeSync- AMD GPU teknolojisini açabiliyoruz, Nvidia ekran kartlarındaki seçeneği açamıyoruz. Nvidia G-Sync kalitesi sizin için kritik öneme sahipse XG serisi oyuncu monitörlerinde G-Sync sertifikalı olan modelleri de tercih edebilirsiniz.

technopat.net
  • Hocam bu modeli benim arkadaşım kullanıyo ve çok memnun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.