Şimdi Ara

VIEWSONIC VX2739wm 27' 1ms HDMI DVI Full HD 1080p Lcd !!!KULLANICI İNCELEMESİ!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
6.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • VIEWSONIC VX2739wm 27" 1ms HDMI DVI Full HD 1080p

ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE BELİRTMEK İSTERİM; FOTOĞRAF MAKİNESİ ARIZALANDIĞI İÇİN RESİMLER N97 VE IPHONE İLE GEÇİCİ OLARAK ÇEKİLMİŞTİR. DAHA NET FOTOĞRAFLAR DAHA SONRA EKLENECEKTİR...

ÜRÜNÜN ÖZELLİKLERİNİ BİLİYORSUNUZ AMA YİNEDE BELİRTMEK İSTEDİM:

Monitör Tipi: LCD
    Ekran Boyu(inch): 27" Geniş Ekran
    Tepki Süresi(Ms):1 (GTG)
    Maksimum Çözünürlük: 1920 x 1080 Full HD
    Monitör Bağlantısı: Analog, DVI, HDMI
    Kontrast: 1000:1 (DC 100.000:1)
    Parlaklık: 300cd/m2
    Ekranda Multimedya Hoparlör 2W×2 (SRS Premium sound)
    İzleme Açısı: 170° (H), 160° (V)
    Renk Siyah
    Açıklama • 4-port USB ile dijital kamera, USB flash bellek, klavye, mouse gibi cihazları kolayca bağlanabilme
    KUTU İÇERİĞİ:

LCD MONİTÖR
    AYAK VE DUVARA MONTE ETMEK İSTEYENLER İÇİN 6 ADET VİDA (BAĞLANTI APARATI KUTUYA İLAVE EDİLEBİLİRDİ)
    GÜÇ KABLOSU VE AVRUPA STANDARTLARI İÇİN 110 VOLT GÜÇ KABLOSU
    DVI KABLOSU
    VGA KABLOSU
    USB KABLOSU (PC'DEN MONİTÖRE)
    HIZLI BAŞLANGIÇ KLAVUZU
    ViewSonic WİZARD CD
    BAZI YERLERDE BELİRTİLMEMİŞ AMA KUTU İÇERİSİNDEN SES KABLOSUDA ÇIKIYOR.

VIEWSONIC VX2739wm 27' 1ms HDMI DVI Full HD 1080p Lcd !!!KULLANICI İNCELEMESİ!!!  VIEWSONIC VX2739wm 27' 1ms HDMI DVI Full HD 1080p Lcd !!!KULLANICI İNCELEMESİ!!!  VIEWSONIC VX2739wm 27' 1ms HDMI DVI Full HD 1080p Lcd !!!KULLANICI İNCELEMESİ!!!

GENEL GÖRÜNÜM OLARAK FORUMLARDAN VEYA SATICI FİRMALAR TARAFINDAN İNCELEDİĞİM'İN AKSİNE DAHA ŞIK VE GÜZEL GÖRÜNÜMLÜ BİR ÜRÜN İLE KARŞILAŞMAK BENİ GAYET MEMNUN ETTİ...

GÜÇ KABLOSU TAKILIYKEN VE ÜRÜNÜN FULL HD OLDUĞUNU ÖNE ÇIKARMAK İÇİN BASTIRA BASTIRA EKLENEN LOGO İÇİN ÇEKTİĞİM BİR KAÇ SS

VIEWSONIC VX2739wm 27' 1ms HDMI DVI Full HD 1080p Lcd !!!KULLANICI İNCELEMESİ!!!  VIEWSONIC VX2739wm 27' 1ms HDMI DVI Full HD 1080p Lcd !!!KULLANICI İNCELEMESİ!!!

ÜRÜNÜN MENÜSÜ GAYET KULLANIŞLI VE SADE TÜRKÇE DİL SEÇENEĞİ YOK AYRICA, ANALOG-DVI-HDMI BAĞLANTILARI ARASINDA GEÇİŞ YAPMAK İÇİN TEK TUŞ DEĞİLDE MENÜDEN SEÇMEMİZ GEREKİYOR. BUNUN YERİNE BAĞLANTILAR ARASINDA GEÇİŞ YAPMAK İÇİN TEK BİR TUŞLA HIZLI GEÇİŞLER SAĞLANABİLİRDİ...

VIEWSONIC VX2739wm 27' 1ms HDMI DVI Full HD 1080p Lcd !!!KULLANICI İNCELEMESİ!!!  VIEWSONIC VX2739wm 27' 1ms HDMI DVI Full HD 1080p Lcd !!!KULLANICI İNCELEMESİ!!!

LCD MONİTÖRLERDE ÇEŞİTLİ AÇILARDAN BAKTIĞIMIZDA GÖRÜNTÜ BOZULMALARI SÖZ KONUSUYDU. VX2739WM'DE (GENELDE HER LCD'DE MEVCUT) SADECE ALTTAN BAKTIĞIMIZDA BU SORUN UFAKDA OLSA İNSANI RAHATSIZ EDİYOR AMA KİMSENİN ÜRÜNÜ YUKARIDA KULLANMAYACAĞINI HESABA KATARAK BİR SORUN OLDUĞUNU SANMIYORUM...

VIEWSONIC VX2739wm 27' 1ms HDMI DVI Full HD 1080p Lcd !!!KULLANICI İNCELEMESİ!!!  VIEWSONIC VX2739wm 27' 1ms HDMI DVI Full HD 1080p Lcd !!!KULLANICI İNCELEMESİ!!!  VIEWSONIC VX2739wm 27' 1ms HDMI DVI Full HD 1080p Lcd !!!KULLANICI İNCELEMESİ!!!  VIEWSONIC VX2739wm 27' 1ms HDMI DVI Full HD 1080p Lcd !!!KULLANICI İNCELEMESİ!!!

SON OLARAK FİKİR VERMESİ İÇİN FİLM VE OYUN GÖRÜNTÜLERİNİ EKLİYORUM...

1920x1080p .çözünürlük AVATAR FULL HD

VIEWSONIC VX2739wm 27' 1ms HDMI DVI Full HD 1080p Lcd !!!KULLANICI İNCELEMESİ!!!  VIEWSONIC VX2739wm 27' 1ms HDMI DVI Full HD 1080p Lcd !!!KULLANICI İNCELEMESİ!!!  VIEWSONIC VX2739wm 27' 1ms HDMI DVI Full HD 1080p Lcd !!!KULLANICI İNCELEMESİ!!!  VIEWSONIC VX2739wm 27' 1ms HDMI DVI Full HD 1080p Lcd !!!KULLANICI İNCELEMESİ!!!

1920x1080p .çözünürlük IRON MAN2 FULL HD

AŞAĞIDAKİ SS'LER 1920X1080P ÇÖZÜNÜRLÜKTE OLUP, NOKIA N97 VE IPHONE İLE ALINMIŞTIR...

DAHA ÖNCEKİ 22" HP MARKA LCD İLE KIYASLANMASI AÇISINDAN

VIEWSONIC VX2739wm 27' 1ms HDMI DVI Full HD 1080p Lcd !!!KULLANICI İNCELEMESİ!!!

XBOX 360 Assassin's Creed 3

RESİMLERDEN FAZLA BELLİ OLMASADA GÖRÜNTÜ GAYET NET VE AKICI...

SONUÇ OLARAK ŞU AN İÇİN PİYASADA 27" LCD MONİTÖR FAZLA BULUNMASADA, MEVCUT ÜRÜNLER ÇERÇEVESİNDE "VİEWSONIC VX2739WM" TERCİH EDİLEBİLİR...

NOT: UNUTTUĞUM HERHANGİ BİR KONUDA SORUNUZ OLURSA ELİMDEN GELDİĞİNCE CEVAP VERMEYE ÇALIŞIRIM, BENDEN BAŞKA KULLANAN ARKADAŞLAR VAR İSE; ALACAK OLAN ARKADAŞLARA YARDIMCI OLMAK İÇİN GÖRÜŞLERİNİ BELİRTİRLERSE SEVİNİRİM...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi komiks -- 26 Ocak 2011; 20:53:11 >

• Aynen, ben de bu monitöre geçmeyi düşünüyorum, yok mu kullanan???
  • quote:

Orijinalden alıntı: neroman

Aynen, ben de bu monitöre geçmeyi düşünüyorum, yok mu kullanan???
    Aynen bende Samsung 22" den 27" e geçmek istiyorum. Viewsonic ve Acer 27" B273HYMIDHZ var bulabildiğim. varmı tavsiyesi olan, kullanan. Acer daha ucuz bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RS

Aynen bende Samsung 22" den 27" e geçmek istiyorum. Viewsonic ve Acer 27" B273HYMIDHZ var bulabildiğim. varmı tavsiyesi olan, kullanan. Acer daha ucuz bu arada.

Alıntıları Göster
    Acer 80-90 lira daha ucuz ama bu cihazda bu kadar fark için daha düşük teknolojiye gidilmez bence.
    %10 bile farketmiyor.

1ms-5ms farkı 80 liradan fazla eder...
  • quote:

Acer 80-90 lira daha ucuz ama bu cihazda bu kadar fark için daha düşük teknolojiye gidilmez bence.
    %10 bile farketmiyor.

1ms-5ms farkı 80 liradan fazla eder...

Alıntıları Göster
    yokmu bilgisi olan koca foruma kullanan, duyan, gören????
  • quote:

Orijinalden alıntı: komiks

Alıntıları Göster
    Benim önerim ViewSonic VP2655wb olacaktır kullanıyorum harika bir monitor...

The VP2655wb is one of ViewSonic’s new LCD Professional Series monitors that utilizes the power of true IPS panel technology.

* Featuring the best 118% NTSC wide color gamut by OptiColor™, high contrast ratio and super wide 178/178 degree viewing angles
    * 1920x1200 resolution
    * The ultimate professional grade LCD monitor for medical facilities, scientific design, digital art, video production, architecture and any application where true color and total screen viewing is essential
    * 4- port USB hub for cluster free connectivity, ergonomic functions with pivot, height adjust, tilt, swivel and slim bezel make the VP2655wb an amazing monitor

Yada Dell UltraSharp u2711 de olabilir ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZooZ -- 24 Aralık 2010; 15:53:39 >

• quote:

• Anlasildi demek ki magazada deneyip alacagiz... :)
  • Viewsonic 27 alabileceğiniz en iyi monitörlerden birisidir, alışveriş listemde olan bir ürün ayrıca, gözünüz kapalı alabilirsiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ocean Mist

Viewsonic 27 alabileceğiniz en iyi monitörlerden birisidir, alışveriş listemde olan bir ürün ayrıca, gözünüz kapalı alabilirsiniz...

teşekkür ederim yorum için. sipariş verilmiştir şu an beklemedeyim....
  • quote:

quote:

Viewsonic 27 alabileceğiniz en iyi monitörlerden birisidir, alışveriş listemde olan bir ürün ayrıca, gözünüz kapalı alabilirsiniz...

Alıntıları Göster
    kesene bereket :)

yorumlarını bekliyoruz dostum...
  • quote:

quote:

İncelemeni ve gözlemlerini bekliyoruz....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

quote:

quote:

İncelemeni ve gözlemlerini bekliyoruz....

Alıntıları Göster
    komiks, geldi mi cihaz?

• quote:

komiks, geldi mi cihaz?
    Rahatsız olduğumdan dolayı ürün tarihi önümüzdeki salı 11 Ocak tarihine ertelenmistir geldiginde resimleri ve yorumları ekleyeceğim...
  • quote:

quote:

komiks, geldi mi cihaz?
    Rahatsız olduğumdan dolayı ürün tarihi önümüzdeki salı 11 Ocak tarihine ertelenmistir geldiginde resimleri ve yorumları ekleyeceğim...

Alıntıları Göster
    geçmiş olsun...
  • quote:

geçmiş olsun...

• quote:

quote:

geçmiş olsun...

Alıntıları Göster
    Büyük ihtimal bende bu monütörden alıcam İnceleme beklemedeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

Büyük ihtimal bende bu monütörden alıcam İnceleme beklemedeyim.

Alıntıları Göster
    Inceleme için teşekkürler.
    Ürünün en önemli özelliği 1ms olması bana göre, bunu deneme şansınız oldu mu?
  • quote:

Inceleme için teşekkürler.
    Ürünün en önemli özelliği 1ms olması bana göre, bunu deneme şansınız oldu mu?

Alıntıları Göster
    hayırlı olsun diyerek başlayalım.
    inceleme için teşekkürler.
    benim sormak istediğim alırken neye dikkat etmemiz gerektiği?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nisso

hayırlı olsun diyerek başlayalım.
    inceleme için teşekkürler.
    benim sormak istediğim alırken neye dikkat etmemiz gerektiği?

Alıntıları Göster
    @neroman henüz 1ms deneme imkanım olmadı
    @nisso teşekkür ederim. sanırım bu kullanıcıya göre değişir beni en çok cezbeden yönü multimedia özelliklere ve tasarım olarak diğer modellere nazaran daha dikkat çekici olmasıydı...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.