Şimdi Ara

ViewSonic vx2457-mhd 550tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 ViewSonic vx2457-mhd 550tl
    Merhaba arkadaşlar, ürünün sol üst tarafında ufak bir çizik vardır ve çok ufak bir leke gibi bir şeyde işaretlediğim yerde belli oluyor. Bu lekenin farkında bile değildim ölü piksel testi yaparken gri ekranda görebildim fotoğraflarını ekledim. Kullanıma engel değildir, neredeyse gözünüze hiç çarpmaz. onun dışında sorun yok ölü pixel vs. bulunmamakta. Kutusu,köpükleri durmaktadir. Ne yazıkki yanında HDMI kablosu veremeyeceğim çünkü yok. Kendim Gsync kullanmak için Dp1.2 aldım sorunsuz çalışıyor. 1080p 75hz freesynch vardır, hoparlörü baya tatmin ediyor. Daha detaylı fotograflari veya istediğiniz testleri yapabilirim. Kargo ücreti ve sorumluluğu alıcıya aittir. Lütfen pazarlık için mesaj atmayınız. Kargo yaparken köpükleri ile beraber düzgünce kutusuna koyup yollayacağım. Sormak istediklerinizi sorabilirsiniz, iyi forumlar.ViewSonic vx2457-mhd 550tlViewSonic vx2457-mhd 550tlViewSonic vx2457-mhd 550tlViewSonic vx2457-mhd 550tlViewSonic vx2457-mhd 550tlViewSonic vx2457-mhd 550tlViewSonic vx2457-mhd 550tlViewSonic vx2457-mhd 550tlViewSonic vx2457-mhd 550tlViewSonic vx2457-mhd 550tlViewSonic vx2457-mhd 550tl
    Fiyat : 550 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara, Çankaya Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• son fiyat nedir hocam
  • Pazarlık düşünmüyorum. Piyadaki 60hz monitörlere göre uygun olduğunu düşünüyorum hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Up

• Up

• P.M
  • Güncel

• ak27 A kullanıcısına yanıt
    Ak27 ile anlaşılmıştır. Yarın kargo yapacağım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.