Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9271. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.891.655
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 92699270927192729273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam drive clup link atarmısin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: archeuscaine

Şu outdoor ayakkabıyı 28 kasımda almıştım bugün elime ulaştı akşam kar yağıyor biraz dolaştım çok rahat bir outdor ayakkabı hi tech markasını daha önce duymamıştım ama kaliteli bir marka imiş ben aldığımda 44 numarası 33 euroya geliyordu şuan biraz artmış galiba ama kar yağmuş ayağımı ıslatmadı altında karamponlardaki gibi böyle çıkıntılar var sanki havada yürüyormuşsunuz hissi veriyor almak isteyen olursa marka güzel ayakkabı güzel colombia jackwolfskin 70 80 euro vermeye bence gerek yok https://www.amazon.de/g...=UTF8&th=1&psc=1

Detaylı inceleme için teşekkürler bilgilendirici olmuş, ayrıca tarz bir ayakkabıymış, hayırlı olsun.

• 2 TB 2.5" Harici Harddisk (Seagate/WD ELements) alacağım arkadaşlar, genelde kontrol ediyorum ama hep aynı fiyattalar. indirime girer mi sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecay

Şu sadece add-on ürünleri aratmanın bir yolu var mı arkadaşlar?

O ürünlerden 20 dolar yapınca alınıyordu , ben amazon.com'dan öyle aldım
  • parcifal P kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler arkadaşlar bende öyle düşündüm o zaman önümüzdeki gün saat 18:10'dan bahsediyor.

Bakalım hallederim umarım. iyi akşamlar.
  • İhtiyacı olan kardeşlerime kıyak olsun...

https://www.amazon.de/Lightweight-without-Red-White-748711-11/dp/B016H9DKD6/ref=sr_1_566?s=sports&rps=1&ie=UTF8&qid=1481656294&sr=1-566&th=1&psc=1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozzo27 kullanıcısına yanıt
    orada yazandan 2 saat sonrası burası için geçerli. Normalde 1 saatti ama saatleri ileri/geri almama kararından sonra fark 2 saate çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mahlook

Daha önce sorulduysa kusura bakmayın.

MERHABA kodu ve 10€ mastercard indirimi birlikte kullanılabiliyor mu arkadaşlar ? Deneyen varsa söylesin lütfen.

Dene kardeşim ya da ilk mesajı oku. Konun adını o sorudan 100 tane sorulunca değiştirdiler
  • Amazon.de çok yavaş 3 gündür bi ayakkabıyı kargolayamadılar hadi dedik önceleri yoğunluktan siparişler gecikiyodu şimdi niye gecikiyor anlamak mümkün değil

• Az evvel mail geldi amazondan. Aramışlar ama farkında değilim. Neyse... Kargo yolda zarar gördüğü için bana teslim edilmemiş. Ayrıca o iki çift ayakkabıyı ücretsiz göndermeyi teklif ettiler. İster inanın ister inanmayın kabul etmedim. Bu olumsuzluğu fırsata çevirme derdinde değilim. Kargo hizmetinizin bizi 3. Dünya vatandaşı olmaktan çıkaracağı bir seviyeye çıkmasını sabırla beklemeyi tercih ediyorum dedim.

• pastdreamer kullanıcısına yanıt
    Kalıpları hakkında bilgi verir misiniz? Diğer bilindik markalara kıyasla nasıl acaba?
  • doruktr kullanıcısına yanıt
    https://sellercentral.amazon.com/forums/message.jspa?messageID=2578426

yukarıda yazana göre, aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz kargonuzu.

http://webtrack.dhlglobalmail.com/
  • Gerginix kullanıcısına yanıt
    Mikroskop mu hocam

• Cemuska C kullanıcısına yanıt
    30 yıl garanti dayanıklılık vs.

• Logitech g910 klawye ile g900 mouseyi çok beğendim. Eski mouse g700s idi öküz gibi ağır bir mouse olarak kalıyor bu g900'ün yanında..
  • Evga powerlarda p2 yi mi g3 ü mü tercih etmek lazım. Şu an ikiside aynı fiyat.
  • yalnizlik007 kullanıcısına yanıt
    Parker dolmakalem güzelmiş kaç tane kartuş veriyor yanında. Yedek bulmak zor olur mu bilginiz var mı hocam?

• Warehouse'daki urunlerin cogu ikinci el diyor. Siz de mi oyle goruyorsunuz? Bir numarasi mi var sifir urunler icin?
  • 7 8 parça ürün aldım hepsinde 1 2 gün içerisinde parasını çekip aynı anda kargoluyorlardı son 2 siparişim nedense parası çekilmesine rağmen stokta olmasına rağmen 8 10 gündür kargolanmıyor
    TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]
  • 
Sayfa: önceki 92699270927192729273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.