Şimdi Ara

Viewsonic Px728 4K Projeksiyon Detaylı İnceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, elimden geldiğince size özelliklerini anlatmaya çalıştım. Umarım beğenirsiniz. Ayrıca Facebook üzerinden sorularınızı sorabilirsiniz.

Olgu Erhanyoutube
    Viewsonic, 4K projeksiyon deneyimini hem sinema hem Oyun cephesinde yeni ürünü ile kanıtlıyor. Yaklaşık 1 aydır aktif olarak test ettiğim üründen elde ettiğim izlenimleri size aktarmaya çalıştım. Umarım beğenirsiniz arkadaşlar.
    https://www.youtube.com/watch?v=_iRcvQs98Dw&feature=youtu.be

• bu cihazı 10 gün kadar önce aldım ve ciddi bir sorunla karşılaşıp değişim talebi ile teknik servise gönderdim, bununla ilgili ayrıntılı bir başlık açacağım ama servis sonucunu bekliyorum. Şimdilik şunu söyleyebilirim bu cihazı almayı düşününlere bir süre beklemesini tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gkhn06 -- 14 Aralık 2021; 14:56:48 >
  • 701 ile arasında ne farklar var. Renk skalası daha geniştir diye tahmin ediyorum ama fiyat farkına değecek bir fark var mı?

• gkhn06 G kullanıcısına yanıt

Merhaba, sorun neydi acaba? çözümleyebildiniz mi?

• onur383838 O kullanıcısına yanıt

Ekranin belirli yerlerinde ozellikle de alt ve kose kisimlarda bulaniklasma varsir ve ayarlarla netlestiremiyordunuz sonuc olarak iade aldi viewsonic

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.