Şimdi Ara

Viewsonic M2 LED Projeksiyon incelemesi (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
630
Cevap
17
Favori
50.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bn pc ile beraber kullanıyorum. 120hz görüntü veriyor. Rekabetçi online oyunlarda gecikmeyi hissediyorum... fakat single hikaye bazlı oyunlarda sorun olmuyor akıcı oynuyorum.
  • Seroloz S kullanıcısına yanıt
    Hikaye bazlı oyunlarda iş görüyor. Horizon zero down, star wars jedi fallen order, assasins creed gibi oyunlarda denedim güzeldi. Cs go da olmadı ama bariz gecikme hissediliyor... pcde kullanıyorum cihazı. 120hz yenileme hızı veriyor.
  • Benimde şöyle bir sorum var.. cihazı alalı bir hafta oldu ama mercek önündeki cam çok tozlu görünüyor.. normal mi ?? Şimdi baktım mercekte tozlu.

Viewsonic M2 LED Projeksiyon incelemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seko.tr -- 15 Şubat 2021; 12:17:10 >
  • Normal dostum devam
  • Selamlar..

Cihazı alalı bir ay oldu ve oldukça memnunum.

Yalnız tavana asmak istiyorum ama buna uygun bir aparat bulamadım. Önerebileceğiniz mümkünse teleskopik bir tavan askı aparatı var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • StarKk kullanıcısına yanıt
    bunun yerine epson tw7100 alsaydınız keşke efsane cihazdır
  • arkadaşlar m2 nin kumanda algılaması nasıl?sorun varmı?x10 modelinin kumandası berbat neredeyse hiç algılamıyor.
  • M2 böyle problem yok
  • M2 sesli komut ile çalıştıran var ise anlatır mı

• serdarin S kullanıcısına yanıt
    hocam arkadaş w2700 almış onun yerine tw7100 alsaydın yazdım sen yanlış okumuşsun.
  • Seroloz S kullanıcısına yanıt
    m2'nin kumandası x10 da çalışırmı acaba?bilgisi olan varmı arkadaşlar.aranızda bursa'da olan varsa buluşup denemek isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpino

m2'nin kumandası x10 da çalışırmı acaba?bilgisi olan varmı arkadaşlar.aranızda bursa'da olan varsa buluşup denemek isterim.

çalışıyor diye hatırlıyorum. x10 nu test ederken m2 nin kumandasını kullanmıştık diye hatırlıyorum @OlguErhan la.

görünce yazar.

• josh-r J kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim sipariş vereyim belki düzgün çalışır kendi kumandası algılaması çok dandik çünkü
  • quote:

teşekkür ederim sipariş vereyim belki düzgün çalışır kendi kumandası algılaması çok dandik çünkü

gene bi olgu yazsın hocam bekle

• tamam bekliyorum teşekkürler ilgilendiğin için.
  • quote:

tamam bekliyorum teşekkürler ilgilendiğin için.

Evet çalışıyor. Ama inanın miboxS alıp onun kumandayı kullanmak çok daha mantıklı.

projeksiyonun kumandasını aç / kapat olarak kullanın sadece.

• quote:

Orijinalden alıntı: alperyaman

Selamlar..

Cihazı alalı bir ay oldu ve oldukça memnunum.

Yalnız tavana asmak istiyorum ama buna uygun bir aparat bulamadım. Önerebileceğiniz mümkünse teleskopik bir tavan askı aparatı var mıdır?

kullanışlı ve Şık

Original XGIMI Tavan C225B Pole Ceiling Bracket for XGIMI Z3 Z6 CC Aurora H1 H2 Series Projector

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    ben nvidia shield pro ve apple tv 4k kullanıyorum.benim sıkıntım x10 kumandası algılamıyor düzgün bir şekilde o yüzden m2 kumandası alsam düzgün algılarmı diye.
  • quote:

ben nvidia shield pro ve apple tv 4k kullanıyorum.benim sıkıntım x10 kumandası algılamıyor düzgün bir şekilde o yüzden m2 kumandası alsam düzgün algılarmı diye.

Algılıyor

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.