Şimdi Ara

Viessmann Vitopend 100 İçin ODA TERMOSTATI TAVSİYESİ (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
6
Favori
52.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende aynı kombi için başka marka ot sipariş verdim geldiğinde bende bağlantı yapacam benim bildiğim iki kablo olması lazım isterseniz ot için miüşteri hizmetlerinden yardım alın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myctapha -- 16 Kasım 2017; 13:5:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar vitopend 100 için SAN-TEK oda termostatı aldım düşünenler için tavsiye ederim kablosuz,haftalık program ve öğrenme modu var ısı dalgalanması en fazla 0.3 oluyor . ayar adımları ve çalışma hassasiyeti 0.1 benim çok hoşuma gitti çalışması çok stabil.
    İlgilenenler için detaylı bilgiye alttaki linkden ulaşabilir.https://forum.donanimhaber.com/san-tek-stt40rf-kablosuz-programlanabilir-oda-termostati-hakkinda-yorumlar-kullananlar--129793710

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myctapha -- 20 Kasım 2017; 11:32:29 >
  • Aranızda vitopend 100 modelini Cosa kiti ile kullanan var mı varsa hangi 3-4-5 değerde kullanıyorlar

• arkadaşlar merhaba, ben de bu marka kombiden kullanıyorum. evimde bir adet google home kiti var. hem kombimle uyumlu hem de google home desteği olan bir termostat arıyorum. tabi ki biraz da ekonomik bir şey olmasını istiyorum. tavsiyesi olan var mıdır?
  • onurordek O kullanıcısına yanıt

aradan 5 yıl geçmiş ama acaba bağlantıyı yapabildiniz mi sorun çıktı mı ben de aynısından aldım cevaplarsanız sevinirm

• mehmt58 M kullanıcısına yanıt

https://forum.donanimhaber.com/oda-termostati-secimi--68008791-167

Şu mesajı ve devamına bi gözatsanız. Belki yardımcı olur. Ben hatırlamıyorum ayrıntıları.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.