Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

VİDEOLARIMI EDİTLEYECEK BİRİSİ

3
Cevap
0
Favori
153
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> İşlemci >> VİDEOLARIMI EDİTLEYECEK BİRİSİ
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1 Mesaj
    Öncelikle Selamın Aleyküm. Benim Düzenli Olarak Video Attığım Youtube Kanalım Var Fakat Editlerim Çok ta İyi Sayılmaz , Videolarımı Editleyecek Birisini Arıyorum Gerekirse Para Karşılığında. Yardımcı Olursanız Sevinirim. İletişim Bilgilerim ;

Steam : KeremK24 ( Turuncu Bir Kedi Resmi Var)

|
    |
    |
    |
    Bilgisayar donanım konusunda yazılım bazlı geniş kapsamlı tavsiye için mesaj atınız (internet,oyun,autocad ,solidworks,3dmax,maya,zbrush,video render,ses işleme,video çekim)Mesaj kutum kapalı değil. Mesaj atamıyorsanız engellenmişsinizdir.
  • Yüzbaşı
    815 Mesaj
    milletin işi gücü yok senin videolarını editlicek
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Intel i5 2500k @ 4.5 Ghz___Asus P8Z77-V__Asus Strix GTX970 OC___8GB DDR3 Crucial Ballistix CL8 1600Mhz___Kingston V300 60GB SSD___Seagate 7200.11 500GB___Seagate 7200.12 500GB___250GB+ 500GB 2.5" HDD___Seagate 2TB___CM HAF X 942___Zalman ZM500-LX PSU
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
sohbet
SEO
üniversite
haberler
son dakika
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.