Şimdi Ara

Videodaki Yazılar Hakkında (Çözene Hediyesiyle)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
55
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sorunumla alakalı forumda ilgili bir alt forum bulamadım o yüzden burası daha aktif olduğu için burada sormak istedim

İnternette ücretli olarak üyelik satın aldığım birkaç sitede videoları izlerken,videoların üzerinde isim soyisim yazıyor ve hareket ediyor sabit değil,videoları indirdiğimde hala yazılar devam ediyor.bunları nasıl yok edebileceğimi bilen var mı? Herhangi bir eklenti ile veya farklı şekilde

internette baya kurcaladım ama bulamadım ne yazık ki sorunumu çözebilene 200 Tl hediye etmek istiyorum.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hazretidentist -- 27 Mayıs 2020; 23:58:19 >

• bi örnek youtubeye yüklermisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeki1981

bi örnek youtubeye yüklermisin
    Maalesef yükleyemem hocam çünkü üzerinde TC kimliğim adım ve soyadım yazıyor.
  • güncel
  • Büyük ihtimalle ücretli üyelik satın aldığınız yer videoların farklı sitelerde yayılmasını önlemek amacıyla böyle bir uygulama yapıyor.

Yazılar video'ya gömülü olarak eklenmişse zaten silemezsiniz ama harici olarak eklenmişse video ve altyazıyı ayıran programlar mevcut ama her video formatı için bu desteklenmiyor ve satın aldığınız yer videolardaki yazının bu şekilde kolay ayrılmaması için önlemler almıştır bence.

Yazıları silmek yerine yazıların olduğu yerlerde yazıların üzerine kapatma yapılabilir ama tabi bu seferde o kapatmalar video üzerinde gözükecektir.

Velhasıl yazıları silmeniz pek mümkün gözükmüyor. Site videoların çeşitli amaçlar için farklı yerlerde kaynak olarak kullanılmasına izin vermiyor belli ki.

Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maxpayne53

Büyük ihtimalle ücretli üyelik satın aldığınız yer videoların farklı sitelerde yayılmasını önlemek amacıyla böyle bir uygulama yapıyor.

Yazılar video'ya gömülü olarak eklenmişse zaten silemezsiniz ama harici olarak eklenmişse video ve altyazıyı ayıran programlar mevcut ama her video formatı için bu desteklenmiyor ve satın aldığınız yer videolardaki yazının bu şekilde kolay ayrılmaması için önlemler almıştır bence.

Yazıları silmek yerine yazıların olduğu yerlerde yazıların üzerine kapatma yapılabilir ama tabi bu seferde o kapatmalar video üzerinde gözükecektir.

Velhasıl yazıları silmeniz pek mümkün gözükmüyor. Site videoların çeşitli amaçlar için farklı yerlerde kaynak olarak kullanılmasına izin vermiyor belli ki.

Kolay gelsin.
    Merhaba
    Evet söylediklerinizde haklısınız,ancak farklı yöntemlerle bunları ayıran kişiler vardı mesela videoyu farklı bir yere yansıtıp sanırım tvbox tarzı birşey kullanıyorlar oradan ekran kaydı alarak tekrar kayıt ediyorlar,tvbox gibi kullandıkları medya sistemi video üzerindeki eklentileri otomatik engelliyormuş tabii bu sistem nasıl çalışır bilemiyorum

Videonun üzerine gömdüklerini düşünmüyorum çünkü farklı üyelikle girenlerde kendi tcleri yazıyor herkese ayrı ayrı video düzenlemesi yaptıklarını sanmıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.