Şimdi Ara

[VİDEO]Yeni sistem direksiyon sınavı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
4
Favori
4.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Verildiyse kusura bakmayın.Video bilgilendirme amaçlı yapılmış.

• yeni sistem herhalde. .... benim zamanında 2 dk sürüyordu .. hatta sürmeden yine veriyorlardı ..

ama bence bu sistem daha iyi )
  • Gayet iyi olmuş. Umarım uygularlar.
  • Mükemmel olmuş bu sistem en azından ışıklarda yokuşta kaldıramayanlardan kurtarırız
  • Benim sevdiğim şeylerden biri de var.Otoyola çıkıyoruz
  • Bayanların çoğu alamaz böyle olursa. Geneli sadece kursta direksiyon dersi ile panik olarak sınava geliyor zaten. Çok zor yeni adayların işi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gyradel

Bayanların çoğu alamaz böyle olursa. Geneli sadece kursta direksiyon dersi ile panik olarak sınava geliyor zaten. Çok zor yeni adayların işi.

Hocam ''nitelikli sürücü'' kavramını çoğaltıp araç kullanmanın sadece düz yolda 5. ya da 6.vitesle gitmek olmadığını öğretecekse ben varım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre Guven

quote:

Bayanların çoğu alamaz böyle olursa. Geneli sadece kursta direksiyon dersi ile panik olarak sınava geliyor zaten. Çok zor yeni adayların işi.

Hocam ''nitelikli sürücü'' kavramını çoğaltıp araç kullanmanın sadece düz yolda 5. ya da 6.vitesle gitmek olmadığını öğretecekse ben varım.

Bence de zaten daha mantıklı. Benim ehliyeti almam 2 dk sürdü. 3. vitese dahi atmadım. Hatta ve hatta daha da iğrenci bir anlık dalgınlık ile kemerimi bağlamamıştım. Bu şekilde bile 85 puan verdiler. Elenmem lazımdı. Şu an bu uygulama olursa bence de çok iyi olur.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Emre Guven

quote:

Bence de zaten daha mantıklı. Benim ehliyeti almam 2 dk sürdü. 3. vitese dahi atmadım. Hatta ve hatta daha da iğrenci bir anlık dalgınlık ile kemerimi bağlamamıştım. Bu şekilde bile 85 puan verdiler. Elenmem lazımdı. Şu an bu uygulama olursa bence de çok iyi olur.

Buradaki sınavda İznik gölü'nün Orhangazi tarafında bir göl yolu var orada yapıyorlar sınavı.Yani ıssız yer.

Arkadaş bu şoför ömrü boyunca ıssız yerde mi araba kullanacak?Sal otobana gör bakalım neler olacak?

• Kadına uyuz oldum
  • Bir hesefe ulaşmak ne kadar zorlaşırsa onun kıymeti o zaman anlaşılır. Yeni sistemi çok takdir ettim.
    Not: henüz ehliyetim yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha fazla kriter olmalı bence.Bence bir şey yapmadı zaten en az bu şekilde olmalı.Aracı kaldırdıkları eğim mi?Cevap evetse bunlar eğim görmemişler.Keçiören sırtları ve dikmen shell önündeki yokuşlar ne oluyor?Misal aracı rapmada yükte tutabilmeli(Çok az kişinin tutacağını düşünüyorum özellikle ciddi rampalarda)
  • nk061 kullanıcısına yanıt
    Çok kasındıydı demi?Birde aynada göz göze geldim hemen ileri sardım
  • 30 dk sürerse nasıl bitirecekler merak ettim doğrusu.ben direksiyon sınavına girdiğimde bizim kurstan 60 kişi vardı.bide niye boş yolda kullandırdıklarını anlamadım.ağır trafikte kullandırmaları gerekirken gittikçe şehir dışına çıkarmışlar.bunlara dikkat ederlerse gayet güzel olmuş
  • torpil dönecek daha çok bu işte
  • Birde şu denetleme işini öğretmenlerden alsalar.Yani bu konuda kriterler daha yukarda olmalı mesela ileri sürüş teknikleri eğitimi sertifikası olanlar seçilebilir ve sınavlar daha uzun periyodlara ayrılabilir.Ben hayatında direksiyona oturmamış ama üzerine kayıtlı otomobili ve ehliyeti olan sınav gözetmeni biliyorum
  • Eskiden de böyleydi Sadece daha kısa sürüyordu hatta aynı sürüyordu nerdeyse

• yaw iyiki ehliyetimizi çoktan almışız.50 metre sürdünmü tamamdı.Ama bu sistem iyi şaka bir yana.kadın park etmeyi bilmiyor çıkmış yolun kenarında duruyor.
  • 30 dakika boyunca sınav hiç inandırıcı gelmiyor..

Bir çok insan kurstan aldığı eğitimle heyecandan ne yapacağını şaşıracak derecede sınava giriyor. Bu 30 dakika içerisinde emin olun trafikte çok şeyler olacak. Dikkatli olmanızı öneririm..

Bugüne kadar kurstan aldığı eğitimle videodaki gibi sorunsuz araç kullanan bir kişi bile yoktur.. Olacağını da pek ihtimal vermiyorum..

Ayrıca eğer sınav 30 dakika sürerse direksiyon sınavları günlere yayılmalı ve randevu ile yapılmalıdır diye düşünüyorum..

• Teşekkürler.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.