Şimdi Ara

Video veya ss dosyasında müziği ayırmak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir ses dosyasından veya video klipten... Sanatçının sesini keserek, sadece müziği almak istiyorum böyle bir şey mümkün mü? Mümkün ise hangi program ile bunu yapabilirim?

• Audacity işini görür hemde Türkçedir.

http://www.audacityteam.org

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer sık sık kullanacaksanız vegas pro ile bu işi tek tuşla halledebilirsiniz. Tek seferlikse boşuna indirmeye uğraşmayın değmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark_Knife

Eğer sık sık kullanacaksanız vegas pro ile bu işi tek tuşla halledebilirsiniz. Tek seferlikse boşuna indirmeye uğraşmayın değmez.

İnternetten araştırdım biraz da, audicity, vegas ve adobe'nin nir porgramı ile yapılıyor. Fakat en iyi hangisinde oluyor* Ayrıca sanırım bazen çok da iyi olmayacak şekilde ayrılıyor ses ve şarkıs
  • quote:

Orijinalden alıntı: umix353

quote:

Orijinalden alıntı: Dark_Knife

Eğer sık sık kullanacaksanız vegas pro ile bu işi tek tuşla halledebilirsiniz. Tek seferlikse boşuna indirmeye uğraşmayın değmez.

İnternetten araştırdım biraz da, audicity, vegas ve adobe'nin nir porgramı ile yapılıyor. Fakat en iyi hangisinde oluyor* Ayrıca sanırım bazen çok da iyi olmayacak şekilde ayrılıyor ses ve şarkıs

Ben vegas kullanıyorum. Şuana kadar hiçbir sıkıntı çıkarmadı. Ayrıca problem olması çok zor bir ihtimal böyle basit bir şeyde. Diğerlerini kullanmadığım için bir şey söyleyemem ama tavsiyem vegas olur. Ayrıca şu youtube kanalında programla ilgili türkçe eğitim videolarına ulaşabilirsiniz. Aradığınız her şeyi bulabileceğinize eminim. Bahsettiğim sesi ayırma özelliğini de bu kanalda öğrenmiştim.
    https://www.youtube.com/channel/UC6YOZJyJeTMNdvtdWfiu0uA

Not: Ben yanlış anlamadım değil mi? Görüntü ve sesi ayıracaksınız?

Edit: Şimdi baktım da dediğiniz şey o değilmiş. Siz şarkıdan müziği ve sanatçının sesini ayırmak istiyormuşsunuz. O biraz profosyonele kaçıyor onun hakkında benim de bilgim yok ama tecrübesiz birinin kolayca yapabileceği bir şey değildir sanırım.
    FL Studio gibi bir program işinize yarayabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CC8BE145A -- 30 Mart 2017; 21:27:49 >

• Biraz zor bi is bnde aramistim bayagi bu isi yspan prog. bisey bulamamistim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.