Şimdi Ara

[VİDEO] Unity ile nasıl ileri seviye grafik elde edilir.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba dostlar, bildiğim kadarıyla anlatmaya çalıştım. Videoda da dediğim gibi yanlışım falan var ise düzeltirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FoxyDogy -- 31 Aralık 2017; 18:23:5 >

• Hasa Güzel video dostum. Kendi YouTube Kanalindan izledim destek olayim dedim. De discorda dan sana ozel seylwr yazacaktim cıkmışsın yapacak bir sey yok senin kararın. Zaten yeni toparlaniyoruz. Herkesin finallaeri vardi. Yeni toparlaniyorduk neyse...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3TH3M

Hasa Güzel video dostum. Kendi YouTube Kanalindan izledim destek olayim dedim. De discorda dan sana ozel seylwr yazacaktim cıkmışsın yapacak bir sey yok senin kararın. Zaten yeni toparlaniyoruz. Herkesin finallaeri vardi. Yeni toparlaniyorduk neyse...

Hocam çıkmamın sebebini size özelden yazacaktım lakin dalgınlıiıma geldi unuttum kusura bakmayın. Buradan yazayım, çok fazla bildirim geliyordu ve gördüğüm kadarıyla baya bişeyler yapmaya başlamışsınız ben baya yabancı kaldım olaylara. Bu yüzden hem bildirimler rahatsız etmeye başladı hemde benlik pek birşey yok gibiydi belki ilerleyen zamanlarda sizin işler hafifleyince tekrar katılabilirim.

• @FoxiDogi demin yazdım o kadar hepsini int. gitti mesaj da gitti :( Neyse kısaca;

Şu An Yeni Bir Proje Var daha baslamadik. Analiz aşamasındayız. Daha Tartisip ekleme cikarma yapiyoruz kodlama veya modellemeye baslamadik. sen zaten proje konusmalarimizi goremiyorsun ki bizim ekibin kanali ozel yani sadece 4 kisi gorebiliyor ve yazabiliyor. Seni kac kere cagirdim ekibe kendi kararin ile katilmak istemedin. Ben de bizim icin sorun yok hwrkes katilmak zorunda degil. Yine de desteklesiriz dedim. Sonucta lulup de bir suru eleman var herkes gelemez ya...

• Geldigin zaman yine gorusuruz. Buradan Yazmıyım her şeyi...

• Anlatım güzel abone oldum kanalına
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.