Şimdi Ara

Video: Symbian Belle işletim sistemli Nokia N8 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
2
Favori
11.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • belle ile android görselliği açığı kapanıyor peki android n8'den eksik olan eksiklerini nasıl kapatacak? mesela android 2.6.9 sürümüyle fm transmitter özelliği gelirmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şahi_13

-46 web browser açılışı

-1:29'da eleman android çakması o sekmeyi kapatmak için parmak değiştirdi,bayağı mücadele verdi.

-browser zaten facia,tepki vermiyo bazen ve bazen ters tepki veriyo elin hareketine.

-5:29'da ekran dik konuma geç geliyo.

-7:15 - 7:20 arası 5 saniye ekran dik konuma geçip geçmeme arasında kararsız,eleman telefonu ayağa kaldırıyo anca geçiyor.

Hepsine bakmadım hızlı hızlı geçtim, he şöyle bi durumda var : 680 mhz işlemci ve 256 mb ramli bi makine için kötü değil İYİ başarım,ama gel görki 1000tl'yi bugün buna vermek için akıl sağlığının yerinde olmaması gerekir. Saygılar.

Laf olsun torba dolsun

• quote:

Orijinalden alıntı: murat2O98

quote:

Orijinalden alıntı: JinnetAndroid çakması gibi :D Ama güzelmiş.
    sanki mobil cihazlar için ilk yazılım android te diğerleri onun cakması gibi yorumlarda nasıl cıkıyor ortaya

ilk yazılım androidde olmayabilir ama bunların yaptığı güncellemenin çoğu ilk androidde vardı. mesela ekranın üstünden inen bar, mesela widgetlar;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: NECROCYBER

Nokiadan gelen bilgi doğrultusunda bu sadeece daha stabil calışan bir upgradedir dostlarım..E6 da denedik ve olumlu sonuclar aldık

Yani Belle değil, Anna güncellemesi öyle mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş o telefonu kullanan spastıkmı yoksa magaradan cıkarken o telefonu yoldamı buldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgacem

telefonu kullanan tam bir fail.

telefon daha fail.
  • Symbian Anna Belle.
    Çok sakıncalı çoookkk
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erasmus78

Symbian Anna Belle.
    Çok sakıncalı çoookkk

Tehlikeli oyun içindesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon94

Su 3*4 tasarimi hic sevmiyorum

Bende n97 var. 3*4 ü 4*5 yapabiliyorsunuz. Tabi bunun için telefonu formatlamak ve modifiye yazılım yüklemek gerekiyor.
  • N8 çıktıgı gibi meraktan edinmiştim,o sıralar kronik durduk yere res atmalar vardı garantiydi incikti cıncıktı uğraşmayıp aldıgım gibi iade etmiştim,nokia'nın yaptıgı en büyük hatalardan birisi yazılım güncelleştirmesi gelmek bilmiyor,vede uygulamalardaki büyük sıkıntılar rakiplerine göre oldukça geri konumda mağdem symbian bukadar önemli bari bunlara önem ver ama yok anca şimdi geliyor adam gibi güncelleme
  • ANNA ile BELLE nin farkı yok gibi.. yoksa varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

ANNA ile BELLE nin farkı yok gibi.. yoksa varmı ?

aksine çok fark var, anna çok büyük degişimler getirmiyor. İşleyiş aşağı yukarı mevcut symbian^3 ile aynı. Ama belle ile işletim sistemi Meego'ya benzetiliyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TsG

quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

ANNA ile BELLE nin farkı yok gibi.. yoksa varmı ?

aksine çok fark var, anna çok büyük degişimler getirmiyor. İşleyiş aşağı yukarı mevcut symbian^3 ile aynı. Ama belle ile işletim sistemi Meego'ya benzetiliyor...

hmm doğru karıştırmışım meegoo diyecektim anna yerine. her neyse yinede alınmaz derim ben android sistemli telewfon kullanmak daha iyi yada paraya kıyıyorsanız bide eğer beğendiyseniz iphone 4 ile ios daha hoş. fakat şuan param olsa samsung galaxy s2 alırıdm her yönden aşık oldum telefona çift çekirdke tegra 4.3 display 8.5 mm kalınlık of of

• video yu degerlendirirken belle nin henüz test aşamasında oldugunu ve yayınlanana kadar değişiklikler ve düzeltmeler yapılacagını unutmayalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vebo

video yu degerlendirirken belle nin henüz test aşamasında oldugunu ve yayınlanana kadar değişiklikler ve düzeltmeler yapılacagını unutmayalım.

Acaba videoyu ve gelişmeleri hakkıyla değerlendiren kaç kişi var burada?
  • 404 - File or directory not found. Mobil den izlenmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: hadesperado

quote:

Orijinalden alıntı: vebo

video yu degerlendirirken belle nin henüz test aşamasında oldugunu ve yayınlanana kadar değişiklikler ve düzeltmeler yapılacagını unutmayalım.

Acaba videoyu ve gelişmeleri hakkıyla değerlendiren kaç kişi var burada?

forum da symbian a sallayana yevmiye veriliyor herhalde.
  • 404 - File or directory not found. Mobil den izlenmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetdemirci

belle ile android görselliği açığı kapanıyor peki android n8'den eksik olan eksiklerini nasıl kapatacak? mesela android 2.6.9 sürümüyle fm transmitter özelliği gelirmi?

Takilmayan telefonlar da Symbian 65 ile gelir artik
  • quote:

Orijinalden alıntı: aboxzux

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetdemirci

belle ile android görselliği açığı kapanıyor peki android n8'den eksik olan eksiklerini nasıl kapatacak? mesela android 2.6.9 sürümüyle fm transmitter özelliği gelirmi?

Takilmayan telefonlar da Symbian 65 ile gelir artik

ne android miş yahu sanki windows 7.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.