Şimdi Ara

Video Sitelerinden(youtube vs)Video Nasıl İndirilir? Resimli Anlatım. . . (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
199.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • programla wmv formatına dönüştürsen bile zaman bilgisi taşımıyor dosya maalesef yani saniye atlatılamıyor. geri kalan rehber güzel olmuş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bahrikutlu

programla wmv formatına dönüştürsen bile zaman bilgisi taşımıyor dosya maalesef yani saniye atlatılamıyor. geri kalan rehber güzel olmuş.

ben avi ye çevirdim
    bu sorunu yaşamadım
    sorun bende mi yani

bi bende olmuş bu olay düzgün bi şekilde
  • Güzel paylaşım
  • sağol kardeşim güzel paylaşım
    bende kolay bir yol arıyordum programsız flan.
  • Youtube'dan indirilen videoları başka bir formata dönüştürmek,ileri geri sarma durumlarını elde etmek için Super programını öneririm...:

http://www.erightsoft.com/SUPER.html
  • teşekkürler güzel paylaşım
  • Arkadaşlar google da bunlara hiç gerek yok! kenarda download bölümü var onu tıklarsanız zaten iniyor! ama indirmeden önce windows/mac değiştirip ipod yapın! ipod seçerseniz dosya formatı mp4 olarak iniyor! mp4 de çoğu player da çalışıyor!
  • ya da riva encoder http://download.rivavx.com/RivaProducerLiteSetup.exe converter için
  • Dostum emegin için teşekkürler...
  • çok güzel çalışma olmş eline sağlık.
  • arkadaşlar gerek yok bunlara videoyu indirdikten sonra zaten temporary internet files klasörüne atıyor zaten .flv uzantılı olarak
  • Daha önce bu konu hakkında benim açtıgım bi topic var burdan bakabilirsiniz ;

http://forum.donanimhaber.com/m_7653968/mpage_1/key_//tm.htm#7653968
  • quote:

Orjinalden alıntı: carlos4ever

flv player apple da calışıyomu
    ben apple ibook kullanıyorum
    desteklemiyodur heralde

flv player a ihtiyacınız yok vlc player ile seredebiliosunuz ayrıca firefox kullanan arkadaşlar
    videodownloader eklentisini kurarak başka bi siteye girmeden aynı şekilde indirebiliosunuz videoları
    sağ alttaki işarete tıklayıp direkt indirmeye başliosunuz
  • ARKADAŞLAR ELİNİNZDE K-LITE CODEC VARSA MEDIA PLAYER CLASSIC YUKLEYIN COK NET IZLEYEBILIYORSUNUZ BEN BIRAZ ONCE İZLEDİM TAVSIYE EDERIM.AYRICA INTOO MPEG ENCODER İLE İSTEDİĞİNİZ FORMATA CEVİREBILIRSINIZ BİRAZ ONCE DENEDIM TELEFONUMA AKTARDIM 3GP YAPARAK İSTEDİĞİNİZ FORMATA CEVIREBILIRSINIZ.

SAYGILAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ünal -- 6 Eylül 2006; 4:31:01 >
  • k-lite codec pack kurulu wmc de kurulu ancak açmıyor dosyayı
    sende hangi paket kurulu açıyor?
  • son versiyonunu yukle hocam bende bır problem cıkmıyor son versıyonunu yuklersen halledersın
  • aga siteye girilmio....
  • valla ben böyle birşeyi nasıl yaparım diye düşünüyordum? Tşk...
  • youtubegrabber işi görür
  • quote:

Orjinalden alıntı: baycan87

aga siteye girilmio....

site göçmüş sanırım bende giremiyorum
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.