Şimdi Ara

Video Rehber: Adım adım oyuncu bilgisayarı kuruyoruz (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
3
Favori
50.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sistem iyi güzel de buna binayen parasıda gayet güzel :)
  • harika teşekkürler verilen fiyatın hakkını verir
  • quote:

Orijinalden alıntı: efemurat21

yaw nerden nere site onumara olmuş yaw kimderdiki donanımhaber buseviyeye gelecek baksana işi baya büyütmüşler eskiden aclıktan nefesleri kokuyordu ama şimdi para içinde yüzüyorsunuz ben gercekci konuşmayı seviyorum şimdiden bi kusurumuz olduysa afola başarılarınızın devamını bekleriz hayılı işler yaaa:=)

domalımhaber.com' la karıştırdın herhalde
  • bilgisayar toplamak isteyip, kafasında soru işaretleri olanlar için güzel bir kaynak olmuş.
  • İkinci el kactan toplanır onuda deyiverseydiniz ; )
  • Resimdeki kasayı Vatanbilgisayar da görmüştüm.. bütün konsantrem dağılmıştı. dev bir kasa .
  • Ellerinize sağlık Süper bir inceleme olmuş..
  • Biraz benim sisteme benziyor :) dikkatimi çektiği için soruyorum dh nin kendi sistemlerinde nvidia tabanli kartlarin kullanilmasinin özel bir sebebi var mı? GTX 570 Twin Frozer III az para değil ben hd6950 olanını cf şeklinde kullanıyorum ve gayet memnunum. Ayarları dibine kadar açıp yağ gibi akmayan oyun yok.(sorunlu oyunlar hariç) Birde o sisteme daha büyük kapasiteli bir ssd kolda iyi olurmuş. Veya yanına raid yapılabilirmiş. Hem daha ayrıntılı olurdu anlatım...Bende birkaç hafta önce vatan bilgisayardaki aptallar yüzünden bütün kabloları tekrardan söküp takmak zorunda kalmıştım. Zor değil ama zahmetli bir iş. Bilgisayar parçalarını birleştirmek zevkli ve uğraştırıcı. Ama işin sonunda yorgun olmaya değiyor :)

Bilgilendirici bir video olmuş, teşekkürler video için.
  • Reklam kokan hareketler bunlar.
  • Metroda 3x fps vermiş 560lara yaazık olmuş ayrıca ne raid gördük nede üç boyut
  • mesut seslendirmen, vurgulamalar berbat ve çok yapay berbat olmuş, birşeyelere benzetiyorum ama söylememek en iyisi.

kendi sesine biran önce geri dööööööön
  • reklam kokan hareketler bunlar. google dan nasıl oyun pc si toplanır diyecekler için güzel bir reklam pardon rehber olmuş. yazılı olarak 2 satıra sığabilecek güzel bi video ve gayet de lüzumlu bi video olmuş
  • çok pahalıya gelir hiç gerek yok. 1.850 ye laptop aldım 1920x1080 çözünürlükte o oyunları high da hiç kasmadan oynuyorum.
  • KASA OLARAK HAF-X 942 kullanılsaydı daha iyi olurdu.
  • Video'da reklamı geç diyince video'yu tekrar baştan alıyor. Düzeltirseniz seviniriz.
  • anakartı önce takıp, işlemciyi ve diğer bileşenleri öyle taksak olmazmı, ben şahsen normal zeminde çok tedirgin oluyorum anakart bölünecek diye :D
  • Sanırsam ülkedeki herkesi zengin sanıyorlar :D
  • Çok faydalı bir video olmuş,elinize sağlık.
  • SLI gereksiz bir artısı yok gerisi güze ltabiykide ama pahalı bir sistem
  • begenmedim açık açık söylüyorum o maliyete çok daha iyi şeyler yapılabilir
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.