Şimdi Ara

Video Rehber: Adım adım oyuncu bilgisayarı kuruyoruz (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
3
Favori
50.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mesut Bey' in gitmeden önce bize armağanıdır. Ne zamandır bekliyordum böyle bir video.
  • mobil için uyumlu hale getirseniz güzel olacak. Youtube örnek alın
  • Performans olarak düşünürsek güzel olmuş ama Fiyat/Performans olarak düşünürsek bence pek etkili bi sonuç alamaz.
  • metro bu sistemi bile kitlemiş 30-40 fps
  • Permormansın satın almanın sınırı yok....
  • Yahu Mesut Çevik neden sesini maç sunan spikerler gibi değiştirdin ki.... Komik olmuş.
  • reklam video olmuş incelemeden ziyade.
  • İş kasanın kablo bağlantılarını yapmaya geldiğinde "hah şimdi ayvayı yedin" derken harika tasarım lafı ağzıma tıktı. Şimdi kendi kasamdan nefret etmeye başladım
  • Güzel bir rehber olmuş.
  • Akasa Venom İşlemci sogutucusu
    Aerocool Touch 2000 Dokunmatik Lcd Ekranlı Fan Kontrolcusu
    CORSAIR 60GB SSD SATA 6.0Gb/s, 550-490MB/s
    Yarım elimde sistemi tamamlıyorum en son 2 Tb HardDisk alıcam
    Sistemim Şu Şekilde Şuan
    Corei5 2500K 4.2 Kullanıcam
    Sapphire 5850 Toxic CrossFire
    Asus P8P67 Anakart
    X-Fi Pro Elite Ses Kartı
    Kingston 2+2 1600 Mhz Bellek
    Samsung BX2350'si
    Dark Knight Oyuncu Kasası
  • sistemi kıskandım
  • quote:

Orijinalden alıntı: efemurat21

yaw nerden nere site onumara olmuş yaw kimderdiki donanımhaber buseviyeye gelecek baksana işi baya büyütmüşler eskiden aclıktan nefesleri kokuyordu ama şimdi para içinde yüzüyorsunuz ben gercekci konuşmayı seviyorum şimdiden bi kusurumuz olduysa afola başarılarınızın devamını bekleriz hayılı işler yaaa:=)

Saçmalamışsın. Açlıktan nefeslerinin koktuğunu nerenden uydurdun. Amelemesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: #Gakko_

abi kasanın sata güç bağlantısı olayı gerçekten çok güzeldi ya.. HAF-X sahibi olarak kıskandığımı söylemeliyim.. :))

niye kıskanıyorsun bendede haf x var üzerinde sata dock var onu kullan hiç kablo ile uğraşma sok çıkar sok çıkar üzüldüm şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: UzmaN345

Akasa Venom İşlemci sogutucusuAerocool Touch 2000 Dokunmatik Lcd Ekranlı Fan KontrolcusuCORSAIR 60GB SSD SATA 6.0Gb/s, 550-490MB/sYarım elimde sistemi tamamlıyorum en son 2 Tb HardDisk alıcamSistemim Şu Şekilde ŞuanCorei5 2500K 4.2 KullanıcamSapphire 5850 Toxic CrossFireAsus P8P67 AnakartX-Fi Pro Elite Ses KartıKingston 2+2 1600 Mhz BellekSamsung BX2350siDark Knight Oyuncu Kasası

her şey iyi güzelde bence kasa olmamış gibi ama zevk renk bütçe senin hayırlı olsun
  • Çok Çok yararlı ve güzel bir video paylaşımı olmuş. Forumda çok deneyimli arkadaşlarımızın olduğunu göz önünde bulundurursak mesela ben bilgisayar bileşenlerinin nasıl takıldığı hakkında hiç bir fikrim yoktu. Anakartından tutundan o kablolar güç kaynağı soğutucu cart curt hiç birini takmayı bilmezdim bilmiyordum şuana kadar. İnternetten alışveriş yapıp donanımları alsam eve gelip kasaya takamazdım mesela. İnternetten araştırda dur dur resimli anlatımları bul falan.

Bu video gerçekten çok yararlı olmuş. Umarım pc'yi toplarken donanımları kendim takar ve başarılı bir iş çıkarırım.

Bu arada şu statik elektrik olayı ciddi midir yoksa mesut bey espiri mi yapıyor Eğer öyleyse parmaklarımı bi prize değdiriyim yav

• Keşke bütçe dostu oyuncu bilgisayarı videosu yapsaydınız. Böyle bir bilgisayarı toplamak için hayli para ödememiz gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Keşke bütçe dostu oyuncu bilgisayarı videosu yapsaydınız. Böyle bir bilgisayarı toplamak için hayli para ödememiz gerekiyor.

Teknoloji her gün gelişiyor. Onu alıcam derken yenisi çıkıyor onu almaya karar verdiğinizde sorun çıkıyor tekrar eski ürüne yöneliyorsunuz falan.

Teknoloji ayın çekim gücü gibi git gel git gel. O ayın çekim gücü battığında güneş açtığında ise sen o pc'yi toplamışındır artık ve alma zamanı gelmiştir.

Bi yerden başlamak lazım şöyle 2.500 3000 liralık bir donanım. Fazlası 3-4 yıl rahat götürür :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: deniztoyota

quote:

Orijinalden alıntı: UzmaN345Akasa Venom İşlemci sogutucusuAerocool Touch 2000 Dokunmatik Lcd Ekranlı Fan KontrolcusuCORSAIR 60GB SSD SATA 6.0Gb/s, 550-490MB/sYarım elimde sistemi tamamlıyorum en son 2 Tb HardDisk alıcamSistemim Şu Şekilde ŞuanCorei5 2500K 4.2 KullanıcamSapphire 5850 Toxic CrossFireAsus P8P67 AnakartX-Fi Pro Elite Ses KartıKingston 2+2 1600 Mhz BellekSamsung BX2350siDark Knight Oyuncu Kasası
    her şey iyi güzelde bence kasa olmamış gibi ama zevk renk bütçe senin hayırlı olsun

kasaya para vereceğine bence ssdyi 128gb al. 64bit win7 ultimate kurdum çok az yer kalıyor rahat rahat program ve oyunda kurmak istiyorsan 128 almanı dilerim.sonuçta kasa boş teneke bir işe yaramaz uzay yap ama ssdyi arttır :)

• Güzel sistem hakikatten.Ayrıca bu tarz bir sistem toplayanlar kesinlikle ssd alsın.
  • Döviz delirmiş giderken böyle üst seviye kasa toplamak biraz zor,ama kasa çok kral olmuş,güzel video elinize sağlık.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.