Şimdi Ara

Video Rehber: Adım adım oyuncu bilgisayarı kuruyoruz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
3
Favori
49.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 113
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 gün 22 saat 22 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 545
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 113
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • DH Misafiri (8 mesaj) musAKka (6 mesaj) -gg- (2 mesaj) Speed-Step (1 mesaj) mewluth (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (72 mesaj) (1 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Video Rehber: Adım adım oyuncu bilgisayarı kuruyoruz
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    29174 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Bu videomuzda günümüzün modern oyunlarını yüksek kalite ayarlarında akıcı bir şekilde oynatabilecek performans odaklı oyuncu bilgisayarı kuruyor ve bir oyuncu gözüyle oyunlardaki performansını değerlendiriyoruz.

|
    |
  • Emekli Yönetici
    2743 Mesaj
    Yeni video için teşekkürler. Hemen izliyorum.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    435 Mesaj
    Çok başarılı bir video olmuş.
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    66338 Mesaj
    gerçekten çok iyi eğitici video olmuş bilmeyen arkadaşlar buradan daha iyi aydınlanamazlar heralde :)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    369 Mesaj
    bir sonraki video ?
    |
    |
  • Binbaşı
    1527 Mesaj
    dvd sürücüyü takılmadımı yoksa ben kaçırdım mı :D
  • Yüzbaşı
    302 Mesaj
    videoyu şimdi izlicem ama dolar uçmuş durumda şu an sistem toplamak mantıklı mı yoksa biraz bekliyim mi?
    Haklı olabilirsiniz, gerçekten haklı olabilirsiniz; fakat başkasının düşüncelerini değiştirmek söz konusu olunca haklı olmanız büyük bir olasılıkla hiçbir şeyi değiştirmeyecektir. Her on tartışmanın dokuzunda taraflar kendi haklılıklarına, tartışmaya başlamadan önce inandıklarından daha çok inanmaktadırlar. Tartışmayı kazanamazsınız. Çünkü kazansanız da kaybetseniz de bir şeyleri kaybetmişsinizdir. Neden? Diyelim ki diğer kişiye karşı bir zafer kazandınız ve onun fikirlerini bir paçavra gibi parça parça ettiniz, kafasının çalışmadığını kanıtladınız. Peki ya sonra? Siz kendinizi iyi hissedeceksiniz. Ya karşınızdaki kişi? Onu küçük düşürmüş olacaksınız. Gururu kırılacak. Size gücenecek. Ayrıca unutmayın: Düşüncelerinin yanlışlığı kanıtlansa da, insan aynı düşünceleri savunmaya devam eder. Bir münakaşadan en iyi sonucu almanın tek yolu münakaşadan kaçınmaktır. -Dale Carnegie
  • Emekli Yönetici
    2743 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: A2ad

videoyu şimdi izlicem ama dolar uçmuş durumda şu an sistem toplamak mantıklı mı yoksa biraz bekliyim mi?

Beklemenizde fayda var.
    |
    |
    |
    |
  • Yüzbaşı
    334 Mesaj
    abi kasanın sata güç bağlantısı olayı gerçekten çok güzeldi ya.. HAF-X sahibi olarak kıskandığımı söylemeliyim.. :))
    |
    |
  • Yüzbaşı
    369 Mesaj
    güzel olmus elerinize saglık ama gecekten bu siteden gezeler için pekte gerekli olan işi dil ben ce su msı gtx560 hawkı daha gelmedimi
    |
    |
  • Binbaşı
    1168 Mesaj
    Gerçekten çok güzel bir video olmuş. Donanımların fiyatları satıcısına ve ödeme seçeneğine göre değişiyor olsada kasanın toplam maliyetini (en azından ortalamasını) söyleseydiniz güzel olurdu. :)
    |
    |
    sistemi tam oalarak yabilirseniz sevininirim...
    |
    |
  • Binbaşı
    1357 Mesaj
    Keşke seçilen parçalarıda neden seçtiğinizi söleseydiniz mesela bu anakartı seçtik çünki elimizde bu vardı veya diğerlerinden bikaç artısı vardı vb.. açıklamalar daha bilgilendirici olurdu :)
    |
    |
  • Yarbay
    2281 Mesaj
    yazılım kurulumunuda gösterseydiniz.Bilmeyenler için yardımcı olur(windows kurulumu driver vs...)
    |
    |
  • Yarbay
    3361 Mesaj
    keşke "Smart Response" teknolojisini bizlerle tanıştırsaydınız.MSI anakart ve SSD de kullanmışken.@Speed-Step p.m de atmıştım cvp alamamıştım =)) burada görebilsek ne güzel olurdu.video güzel olmuş bilmeyenlere güzel bir rehber niteliğinde teşekkürler.

Smart Response:

ssd disk,mekanik diskin yanına tampon olarak konumlandırılıp belli ölçüde performans farkı yaratılması.
    |
    |
  • Binbaşı
    1357 Mesaj
    evet biliyorum konuyla alakası yok ama oyuncu bilgisayarından söz açılmışken şu LG nin FPR teknolojisini taşıyan 23 lük 3D monitörünüde inceleyebilirmisiniz ?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    806 Mesaj
    Yeni vidyo sistemine geçtiğinizden beri hiçbir vidyoyu açamaz oldum
  • Yüzbaşı
    560 Mesaj
    mesut çevik kendine pc toplamış :)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Cancer Clinical Trials
Radyo Dinle
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,371
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.