Şimdi Ara

video önemli arkadaşlar gelecek söz konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
7
Cevap
0
Favori
205
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> video önemli arkadaşlar gelecek söz konusu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    586 Mesaj
    arkadaşlar çalışıyorum ama yaptıgım işte sürekli olmayacagıma artık karar veriyorum bu iş benim işim degil diyorum ve artık polislige hazırlanacagım gece gündz tabiri caizse köpek gibi çalışacagım hem işe gidecegim hem dersaneye gidecegim ben bu işi bu sene bitirecegim şimdi asıl gelelim konuya ekol hoca diye bi site var orada bütün konuların anlatımları var ben oradaki videoları bilgisayara nasıl indirebilirim bilgisayara indirip telefona atacagım işteyken kulaklıkla dinleyecegim cografyayla türkçeyi öyle yapacagım mat 1 i hemde evde hemde dersanede halletmeyhe çalışacagım

siteler bunlar buradaki bütün videoları bilgisayara indirmem lazım

http://www.ekolhoca.com/konuanlatimturk1.asp

http://www.ekolhoca.com/konuanlatimcog.asp

lütfen bir gencin gelecegi söz konusu yardımcı olun

|
    |

SAMSUNG GALAXY S III

Super AMOLED 720p HD Gorilla Glass 2 Ekran | Exynos 4412 Quad Chipset | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9 İşlemci | Mali-400MP GPU | 16/32/64 GB Depolama | 64 GB kadar MicroSD ile Arttırılabilir Hafıza | 1 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 pixels, Autofocus, LED Flash Kamera | 1080p HD Video Kayıt | TV - Out MHL | Android OS, v4.0.4 (Ice Cream Sandwich) İşletim Sistemi

• Yüzbaşı
    586 Mesaj
    up arkadaşlar lütfen bi yardımcı olun
    |
    |

SAMSUNG GALAXY S III

Super AMOLED 720p HD Gorilla Glass 2 Ekran | Exynos 4412 Quad Chipset | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9 İşlemci | Mali-400MP GPU | 16/32/64 GB Depolama | 64 GB kadar MicroSD ile Arttırılabilir Hafıza | 1 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 pixels, Autofocus, LED Flash Kamera | 1080p HD Video Kayıt | TV - Out MHL | Android OS, v4.0.4 (Ice Cream Sandwich) İşletim Sistemi
  • Yarbay
    3112 Mesaj
    hocam aç istediğin videoyu . opera yada firefox ikiside eklenti sayesinde indriyor...
    |
    |

SAMSUNG GALAXY S III

• Yarbay
    3112 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: emre_3579

hocam operayı indirdim kurdum açtım videoyu ama indirme yeri yok ine nasıl olacak biraz açarsan konuyu ?
    quote:

Orijinalden alıntı: emre_3579

hocam operayı indirdim kurdum açtım videoyu ama indirme yeri yok ine nasıl olacak biraz açarsan konuyu ?

https://addons.opera.com/addons/extensions/details/download-media-bar/1.0.3/?display=ru

bu linkteki eklentiyi kurun... videonun altında yeşil ok çıkar... ona basın inecektir.
    |
    |

• Binbaşı
    1566 Mesaj
    Realplayer programını tavsiye ederim.Programı kurduktan sonra videonun üzerine geldikten sonra 'realplayer download' yazısı gelicektir.Bu program ayrıca indirdiğin videoyu telefon içinde çeviriyor.
    |
    |
    |
    |

SAMSUNG GALAXY S III

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.