DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Video kesip yapıştırma programı
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
5.595
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> Video kesip yapıştırma programı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      811 Mesaj
      05 Şubat 2010 15:06:27 Konu Sahibi
      Video üzerinde çeşitli oynamalar yapabileceğim bir program arıyorum. Ne tür oynamalar? Bir videonun örneğin 40. saniyesi ile 45. saniyesi arasını kesme veya videoyu 2'ye bölme, 2 videoyu arka arkaya birleştirme, videodaki sesikapatma, kısma veya videodaki sesi bırakıp görüntüyü değiştirme gibisinden her türlü oynamayı yapabileceğim programlar arıyorum Konu biraz aciliyet taşıyor, şimdiden yardım edenlere teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reXow -- 5 Şubat 2010; 15:07:08 >

• Yarbay
      5112 Mesaj
      05 Şubat 2010 17:19:34
      Bugün bende filmleri 2ye bölmek için program arıyordum. Başka forumdan kişilerde aynı soruyu sormuş gelen cevaplarda ise virtualdub ile de yapabilirsin yazıyordu. Program gerçekten işe yarıyormu bilmiyorum ama o kişi gibi bende virtualdub ile yapabilirsin diyorum

Ayrıca movie maker ilede video kesebilirsin. Nasıl yapıldığı hakkında bilgim yok , internette resimli anlatımlar var

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.